VW phaeton-pomoc

Senta

Zainteresovan član
Poruka
153
Imam jedan problem. Prijatelj me je zamolio da mu nekako nabavim literatu za VW Phaeton. Evo o cemu se radi: zadnji deo je bio udaren, pa je rastavljen, nabavljeni delovi ali nije sastavljen.. neznam kako je usao u zemlju (posto je uvezen) ali onaj ko ga sastavio vise nije dostupan (nezna mu se br. ili sta ja znam) te se treba nekako sastaviti. Te bi mu trebala neka sema zadnjeg dela ili citavog naravno (ako postoji za servisere "instruction manual" ili tome slicno), bilo na internetu, bilo na papiru..
Please nemojte mi odgovarati "odnesi ga u servis" ili "nadjite tipa koji ga je rastavio", itd znam sta hocete da kazete, ali zamolili su me da ovo nadjem, pa ako mozete saljite mi odgovore koji bi mi pomogli..
Hvala unapred

Za Admin-a: temu nisam stavio u "tehniku" samo da bi bila uocljivija (makar na dan-dva)
 
ne bi hteo da ulazim u okolnosti ali prilicno cudna situacija...
ako neces da ga nosis u servis onda pokusaj da nabavis neki aktuelni Palm Eklat program koji obuhvata modele od 2004 kada je Phaeton usao u produkciju. To je program za kompatibilnost delova a Phaeton i A8 dele jako mnogo toga. tako ces videti koji su delovi intechangeble izmedju A8 i Phaetona i kako se montiraju ( prema crtezima ) tako da neke stvari mozes prema slici da namestis. Ipak, preporucujem ti negog boljeg limara jer bez njega se paneli karoserije ne mogu dobro upasovati i sve vratiti na svoje mesto
 

Back
Top