Kako srusiti XP nastavak

Bila je tema indentichna ovoj u kojoj se prichalo o tome kako da se srusi windows xp. Neko je predlagao da se skinu virusi i trojanci, neki su lupetali da je chekic prava stvar za to (sto i jeste u neku ruku) ja sam predlozio da se obrise ntldr file. Stim sto je momak zeleo da mu kazem gde se nalazi i kako da ga obrise. Samo cu reci da service pack2 nema veze sa ovime sto si ti master_92 napisao, takodje lokacija koju si naveo nije ta. Mislim da ces morati malo vise da se potrudis da bi saznao u stvari sta brises i gde se taj fajl nalazi.
 
Nemam ni nameru da mu pricham nek sam nauchi. Samo sam ga uputio tamo gde treba. Uostalom i mi smo nekad zeleli da znamo neke stvari koje nismo trebali u nasim godinama, to je normalno. Da, recovery console ce mu pomoci ukoliko dodje do ovog problema.
 
@master_`92

Ne vidim konkretnu svrhu ove teme jer ono bitno je u nekoliko koraka prezvakano u prvoj, gotovo da pomislim da je ovo provokacija, ali ostavicu ovu temu jos jedan dan da vidim sta zelis da postignes i da li ce biti komentara korisnih ili ne.. Ukoliko ne bude korisnog materijala ovde onda ide lok a tebi upozorenje..
 

Back
Top