Iran proizveo borbeni avion

'Munja je slična američkom F-18, no moćnija

pinkpanthsmejanjehq3.gif
 
Слажем се да Руси имају фантастичне авиона, а нарочито су гурнули прст у око Америма са све бољим верзијама ракета Топољ, које су још увек мистерија за ове.
Међутим, мислим да барем што се тиче премоћи у ваздуху Амери су ненадмашни. Мада и неке земље ЕУ удуженим снагама праве нове генерације борбених авиона који су се одлично показали...
Само се надам да се неће обистинити предвиђања све већег броја војних и политичких аналитичара који кажу да је Америка толико заглибила у Ираку, да је могуће у скорије време да избије сукоб који ће изазвати трећи светски рат! Што и није празна прича, јер ако се исувише прибиже Русима са југа и покушају да преузму земље где Руси имају интересе, ко зна шта ће се десити... А ако Иран направи нуклеарну бомбу, па Амери ставе своје нуклеарке на ''stand by'', па онда Руси и Кинези своје, па се и ЕУ осили, довољно је само једна будала да окине погрешан прекидач, па да се покрене лавина...
Добро сад, није баш да сам од оних који мисле да је стигао смак света и да ће човечанство да се самоуништи нуклеарним ратом и слично, само препричавам сценарије које су многи аналитичари поставили као сасвим могуће... Дакле, нисам још увек прс'о, само се превише бавим разним глупостима... :lol:
 
Alekasandar2:
F-18 je sranje. .

Upravo tako.Sasvim prosecan avion koji je postao savrsen zahvaljujuci americkoj reklami i holivudu.A ameri ostvaruju nadmoc u vazduhu ne zbog toga sto je F-18 extra vec zbog kolicine aviona.Kada budu udarili na zemlju koja ce moci da im zvekne nosac aviona,tada ce da prsnu najstrasnije.E sad pitanje je koliko moze Iran ali definitivno je do sada najzeznutiji protivnik za USA,da nije odavno bi ga ameri napali.Dobro ce morati da se proracunaju kada je Iran u pitanju.
 
Fagypont:
'Munja je slična američkom F-18, no moćnija. Može lansirati i rakete i bombe. Pokazat ćemo transregionalnim snagama da smo spremni braniti našu zemlju do posljednje kapi krvi.'

Detaljnije na: http://www.net.hr/vijesti/page/2006/09/06/0025006.html

Zanimljivo,zar ne? Možda daju bar 1 za onih Dinkićevih 30 miliona...
Alal vera JUNACI !!!
Neka vam je sa srecom.
Verujem da imate NAJBOLJI aviJon na svetu. To nemaju ni Rusi i Ameri zajedno. :lol:

Budale!
 
ШЕШЕЉ:
А ако Иран направи нуклеарну бомбу...
...a i ako Crvenkapa odbije da nosi baki kolace jer je bolesna. :-?

P.S. Ignorisite me, na temu Irana sam specijalno osetljiva.:roll:
P.P.S. Prava losa vest je da je ona budala od njihovog predsednika dozvolila da se potopi Passargad pre nedelju i kusur dana. Mesto staro 6000 godina!!!
 
Alekasandar2:
F-18 je sranje. On je bio prva američka žrtva prvog zalivskog rata, po podatcima Amerikanaca, Irački MiG-25 star 20 godina, raketom je skinuo F-18 a da ovaj nije ni primetio da je na njega lansirana.
Jel to primer koji potvrdjuje neko pravilo?
Cudi me da neki super galeb nije oborio nekog Fantoma,Harijera i Miraza odjednom. :D:D

A ja kad sam pominjao da je samo jedan izraelski F14 skenjao celu egipatsku eskadrilu u ratu dve zemlje (cak sam gledao i na History),onda to je kao nemoguce,ovo -ono...a migovi od pre hrista mogu sve.Obaraju i svemirske brodove,samo se o tome cuti.
:D:D:D
 
Nemaju Amerikanci sanse protiv Iranaca. Ne zato sto su ovi bolje naoruzani, vec zato sto imaju vecu volju da pobede.

Ratovi se dobijaju snaznijom voljom i zeljom za pobedom a ne boljom tehnologijom. Tehnologijom se dobijaju bitke, ali sta dan nakon toga to je pitanje. Za vise informacija pogledajte kako su Amerikanci izgubili u Koreji, Vijetnamu, Somaliji. Tako sto je i nakon njihovih "pobeda" narod nastavljao da se bori protiv americkog fasizma, terorizma i agresije.

Takve pobede se na zalost naroda zrtava americkih fasista placaju i milionima ljudskih zrtava, ali Amerikanci rade sto i svaki okupator do sada kada gubi, svete se i prazne na civilnom stanovnistvu.

Samo u Vijetnamu Americki zlocinci i fasisti su pobili 3 miliona Vijetnamskih civila jer su bili nesposobni da nadju i poraze Vijetnamski VIET CONG
 
Jerry Ropero:
Nemaju Amerikanci sanse protiv Iranaca. Ne zato sto su ovi bolje naoruzani, vec zato sto imaju vecu volju da pobede.

Ratovi se dobijaju snaznijom voljom i zeljom za pobedom a ne boljom tehnologijom. Tehnologijom se dobijaju bitke, ali sta dan nakon toga to je pitanje. Za vise informacija pogledajte kako su Amerikanci izgubili u Koreji, Vijetnamu, Somaliji. Tako sto je i nakon njihovih "pobeda" narod nastavljao da se bori protiv americkog fasizma, terorizma i agresije.

Takve pobede se na zalost naroda zrtava americkih fasista placaju i milionima ljudskih zrtava, ali Amerikanci rade sto i svaki okupator do sada kada gubi, svete se i prazne na civilnom stanovnistvu.

Samo u Vijetnamu Americki zlocinci i fasisti su pobili 3 miliona Vijetnamskih civila jer su bili nesposobni da nadju i poraze Vijetnamski VIET CONG
A zato smo mi pobedili ove Amere '99....
 

Back
Top