требам савет и помоћ

Igram_se:
dosadila mi motika,i sinula mi ideja...TRŽIO SAM PO NETU I TOGA NEMA...ej još niko se nije setio!!!!!!a za tu vrstu sajtova ljudi daju po 100 000 miliona evra mesečno.a ovoga se još niko nije setio...:)
Da ti neko da 100 000 000 evra za sajt, to bi trebao biti portal na kome ima nekoliko stotina hiljada reklama, milioni tekstova iz raznih oblasti itd... sve shto je realno nemoguce!!!
 
kada bi barem rekao sta zapravo hoces mozda bi ti neko i pomogao u realizaciji...

ne kazem da treba da otkrivas tu tvoju veliku tajnu o zgrtanju miliona ..ali barem da kazes kakav sajt imas ili zelis ...koju vrstu transakcije...i slicno kako bi neko ko zna nesto u vezi toga moga da ti pruzi neku pomoc...

ovakav tajanstveni stav moze izazvati samo podsmeh i prozivku od drugih...

"hocu sajt, znaate on donosi milione , ali ne mogu nista da vam kazem samo me zanima kako da naplacujem "
 
!van:
kada bi barem rekao sta zapravo hoces mozda bi ti neko i pomogao u realizaciji...

ne kazem da treba da otkrivas tu tvoju veliku tajnu o zgrtanju miliona ..ali barem da kazes kakav sajt imas ili zelis ...koju vrstu transakcije...i slicno kako bi neko ko zna nesto u vezi toga moga da ti pruzi neku pomoc...

ovakav tajanstveni stav moze izazvati samo podsmeh i prozivku od drugih...

"hocu sajt, znaate on donosi milione , ali ne mogu nista da vam kazem samo me zanima kako da naplacujem "
tajanstven sam zato što to nisam video na netu,nisu milioni u pitanju...nego nadam se barem 200-500 evra mesečno...radi se o virtualnom svetu.:)
 
no-money-480.gif
 
giorgo:
hahaahah,cudni smo mi neki ljudi,pa jos nismo svesni sta je komp,sta se sa tim radi,a ti si vec poceo da pricas o zaradi,o nekim sajtovima o nekim neznam cime,care razmisli pre nego sto nesto napises
ej,pa meni je ideja pala upravo što nisam zavisnik od kompa....a sajt je veoma plemenit za one koji koriste tu vrstu zabave...i raspitao sam se cena prava sitnica 10 000-15 000 evra....mnogo je a ja nemam te pare...:(
 

Back
Top