VODOLIJA

Sta se desilo na ovom forumu... Nema niko da pusti neki redic ;)
Nemojte mi reci da vas je krvolok rasterao... :-D

Ma on je cool lik... Samo sto mi se cini da ima malo svojestvene potrebe... Kao... Vecito distanciranje od okoline i reci nesto kontra... Cisto da se ubije monotonija... :lol:

Pozdrav svima 8-)
 
Jeste da sam VODOLIJA, ali jedva se snadjoh u svim ovim simbolcicima... samo da se prijavim, nemam sad mnogo vremena da blabla, ja imam tzv. "veliki krst", meni je ceo zivot jedan niz avantura. Znate ono, kao dijagram sa ogrooomnim amplitudama. Kao kad neprestano skaces u okean i samo ti toliko vremena ostane da zapusis nos- i sta bude-bice!
Ja sam nekako stalno upucena na Lavove, medjutim, uposznala sam jednog Vagu. To je zagonetka, cudan znak neki.... :grin:
 
Cuo sam da je sada doslo doba vodolija i polaganja racuna...... da li je to tako.... ma ja slabo to kapiram..... nisam susretao bas puno vodolija ili nisam znao da su vodolije...... koji im je znak
najblizi.... i sta znace ti simboli... zvezde, krstovi i sl.?
Hvala ako mi neko odgovori.......
 
DiM-IzmOje-luLe:
E sad mi je lakse... ;)
A sta vidim :confused:
Pa vidim svasta, samo sto retko vidim nesto vezano za mene... Bas mi sevaju blicevi u glavi :confused: I tako... Cesto postavljam pitanje sebi, da li sam kreten ili sta sam ja u stvari, ali ne pronalazim konkretan odgovor :(

Analizirajuci svoj um... Zakljucujem da neverovatno varira... Od velike brzine i bistrine, pa do krajnje kretenskih postupaka :confused:

... Mislim da mogu nesto, ali nazalost jos uvek nisam otkrio sta... I tako... tragam....tragam... Kao neki lovacki pas, ne bi li se vec jednom pronasao, ali...

Mislim da imas problem......poseti pre pwsihologa, no astrologa........ :idea:
 
Original postavio tasicka
Lazes zlato, lazes duso.....mozda volis da nas mrzis, ili ne znas kako ces sa nama pa ti lakse da nas mrzis.....a kako bi mogao da nas mrzis???? razmisli jos malkice..trep, trep..

LUDICA:
Ma opusti se, i on je vodolija :lol:
Tasićka, ne slušaj LUDICU.... :lol: :razz: ;-)
butterfly:
Pozdrav dragim vodolijama od vodolije...ceo univerzum je u nama!!!!
:confused:
Ljudi, ja se ograđujem od ove strašne izjave! :shock:

Slušaj ti leptirice.... ne znam ja šta se sve nalazi u tebi.... ali....
..... JA SAM HETEROSEKSUALAC!!! :evil:
 
Pa, taj saturn je bitan ukoliko ti "gazi" neku vaznu planetu iz natalne karte. Ukoliko ti ide kroz podznak, tj.kroz prvu kucu...e, to je malo tezi period. A sta si ti u podznaku? Ja sam Vodolija /Bik
 
Pozdrav svim vodolijama,bas bih voleo da upoznam jednu pravu....
predpostavljam da bi trebala da bude vodolija -ovan,time bi joj sunce bilo u X kuci,koju ja smatram akvarijanskom,mada je to zvanicno XI,ali eto ja imam neki svoj pristup !
Mada opet prava vodolija cak i ne mora imati sunce u vodoliji,moze to biti neka druga planeta u aq sa puno aspekata,stelijum u aq ili aq kuci,ili samo dovoljno aspektovan uran !!
Bilo bi sasvim u redu da postavite svoje natalne karte ovde ili barem podatke za iste,mozda nekom nesto zapadne za oko ,pa vam kaze,ili se nekome svidite !!!
Bez obzira,sta imali u horoskopu,prava vodolija mora ipunjavati sledece kriterijume !
- tolerancija
- visoko dostojanstvo ( ali ne uobrazenost )
- ne mrzi,jer to nije dostojanstveno
- potreba za celovitoscu,samim tim,sklonost globalnom razmisljanju,potreba da sve poveze sa svim,interes za prve uzroke,i poslednje posledice !
- pali se na ideju univerzalnog zakona
- trazi univerzalne principe tako da u svakoj stavri moze dati svoj licni pecat
- voli da spaja ekstremnosti,jer tako ima osecaj celokupnosti
- ima odbojnost u vezi fizickog vezivanja za ljude u ljubavi,a i uopste
- prijateljstvo im je prvi kriterijum za odnose sa ljudima
- gade se patetike,direktno ispoljenih emocija,uvek gledaju da se kreativno izraze
- kreativno kanalisu bes
- smatra da zivot koliko ima toliko i nema smisla,ali ipak po mogucstvu treba ispuniti svoju misiju
- ne dozovoljava da je pokore,ali je fleksibilna ako joj je suprostavljen neko jaci,pa skuplja snagu da izokrene situaciju
- ekscentricna ali ne i egzibicionisticna (ovo dvoje se mesa,smatram da egzibicionista moze biti ekscentrican,ali ekscentrik nije uvek egzibicionista )
- u principu ne uziva toliko u hrani,cesto razmislja koliko bi bilo lepo da moze da se zivi samo od vazduha i ciste energije
- pasivan sport (gledanje sportskih prenosa) smatra apsurdnim,navijanje u istoj situaciji nedostojanstvenim,i glupim
- voli fizicku aktivnost gde moze da sazna nesto novo,putovanja,planinarenje.....
- u ovom trenutku smatra da je svet sav degenerisan,bolestan i poremecen,odvojen od prirode,ogrezao u materiji,i da mu treba veliko ciscenje.....
- ne voli da vidi zivotinje zatvorene..
- ne podnosi rutinu,zgrozava se kad pomisli na kasirku u samoposluzi,ali onda se seti da svako ima svoje.....
- ne voli da vozi kola ( rutina ),ali snalazi se,ako treba, i u pilotskoj kabini..
- visoka je,blago uvijene ,smedje kose....ne voli da se farba ,jer to nikada nemoze da izgleda dovoljno prirodno......
- ne nosi markiranu odecu,a ako vec mora skida marku ..
- obozava lavove ,jer su samo oni dostojanstveniji od nje..
- pokusava da zbuni coveka,a ako se ovaj snadje,srecna je jer je mozda nasla prijatelja....
.........
 
cccccccc....

kako li je samo meni moglo da promakne ovakvo drustvo.....ccccc
mada se ne razumem mnogo u astrologiju,a i vise me interesuje numerologija...
pa, primate li jos jednu VODOLIJU/ LAVA u klub?
malo sam nezgodna al nisam mogla da biram...hahahahahah
 
orpas:
Bez obzira,sta imali u horoskopu,prava vodolija mora ipunjavati sledece kriterijume !
- tolerancija
- gade se patetike,direktno ispoljenih emocija,uvek gledaju da se kreativno izraze
- u principu ne uziva toliko u hrani,cesto razmislja koliko bi bilo lepo da moze da se zivi samo od vazduha i ciste energije
- visoka je,blago uvijene ,smedje kose....ne voli da se farba ,jer to nikada nemoze da izgleda dovoljno prirodno......
- ne nosi markiranu odecu,a ako vec mora skida marku ..
Malo sutra, ja sam bas naglasena Vodolija, sa 4 planete u Vodoliji i izuzetno jakim Uranom u Skor., a opet sam:
-netolerantna
-i te kako mogu da budem pateticna
-uzivam u hrani
-farbam se i menjam frizuru svaki cas, a prirodan izgled kose mi je poslednje sto zelim tim da postignem
-nosim markirano i obozavam marke

Kiss:)
 
Mirjanadz:
cccccccc....

kako li je samo meni moglo da promakne ovakvo drustvo.....ccccc
mada se ne razumem mnogo u astrologiju,a i vise me interesuje numerologija...
pa, primate li jos jednu VODOLIJU/ LAVA u klub?
malo sam nezgodna al nisam mogla da biram...hahahahahah
Ti nisi nezgodna!
Ti si neugodna! :D
Skidaj bre tu bundu....
ma, skidaj sve sa sebe! :lol: :wink:
 
Pa ovako.Ja vise ne znam sta da mislim o vodolijama.
Imam brata koji je vodolija i obozavam ga,on je najzabavnija osoba u mom zivotu i uvek moze da me razveseli.
Isto tako,moj poslednji decko je bio vodolija,i mogu da kazem da me nikad niko nije toliko razocarao kao on.Izuzetno je umisljen i smatra da su svi drugi ispod njega i trebaju da se prilagodjavaju njemu.
Tu je i jedna devojka koja je isla samnom u razred i u osnovnoj i u srednjoj skoli i koja je takodje vodolija.Ona je jedina vodolija koja uvek izgleda kao da je ljuta na ceo svet i sve bi najradje ubila,i uvek je nezadivoljna sobom,iako je i fizicki i intelektualno iznad proseka.
Pozdrav svim vodolijama od jedne ribe. :)
 

Back
Top