VODOLIJA

Nestasna Ameba:
Jubi tebe tvoja drugarica amebica :D



A sta mislis o tome da budemo malo cvrsci , mislim da se ne prolivamo. Nisam dugo bio prisutam ,pa u to ime veliki pozdrav najdrazoj Vodoliji i ostalim vodolijama, naravno, a posebno ovim misicavim sto zalutase sa nekih drugih foruma
 
reunion:
I...Kako ti se chini? Kako to izgleda biti vodolija/strelac?
Meni je super,ali ne znam kako je drugima! :lol: Ali sve u svemu,nije mi lose...
Jes' da imam nekih me(n)talnih problema, ali resicemo i to .....Ne znam sta te konkretno zanima,ali uostalo mislim da sve zavisi od coveka do coveka, i ne mora da znaci da ta devojka i ja imamo bilo kakvih dodirnih tacaka iako smo isti znak i podznak...
Nesto generalno mogli bi ti reci pravi astrolozi,a ima ih na ovom forumu,ali ja nisam astrolog pa ti ne mogu reci nista generalno....
Toliko od mene...PoZZzzzzZ ;)
 
Pozdrav svima od jedne duple... Saturn u godini i Merkur u satu rodjenja 8-)
Ako neko zna nesto vise o ovoj kombinaciji, molio bih da pusti neki redic... Nisam neki poznavaoc astrologije, ali samoanaliziranjem zakljucujem da sam podlozan abnormalnim varijacijama duha... :confused:

Do sada nisam upoznao nikog u toj kombinaciji... Pa cak ni nekog ko poznaje takvu osobu... A voleo bih cuti nesto, jer... Ufffffff :!:
 
DiM-IzmOje-luLe:
E bas super... Sada mije mi je mnogo lakse kada znam da je i ona vodolija :roll:
POzzzzz svima
Ja ne znam ni jednu duplu Vodoliju, ako ti je lakse :-) Toliko duplih Skorpija, Strelceva, a nijedna Vodolija...Zamisli ti tu moc predvidjanja! Sta vidis? Sta vidis? Reci nam...
 
Vodolije su tako čudne. Imaju čudan smisao za humor, nepredvidive su, ok drugari, ali nekako su negativne i u suštini nesrećne. To je moj utisak posle zabavljanja sa Vodolijom. Sad smo prijatelji i bolje funkcionišemo nego kad smo bili u vezi.
Ah, da...jednom mi je rekao da je bio zaljubljen u moju malenkost, a ja to nikad nisam provalila, jer je uglavnom bio neposredan, sebičan i grub. I mislim da me je slagao, jer čini mi se da voli dramatiku.:roll:
 
sublimacija:
Ja ne znam ni jednu duplu Vodoliju, ako ti je lakse :-) Toliko duplih Skorpija, Strelceva, a nijedna Vodolija...Zamisli ti tu moc predvidjanja! Sta vidis? Sta vidis? Reci nam...
E sad mi je lakse... ;)
A sta vidim :confused:
Pa vidim svasta, samo sto retko vidim nesto vezano za mene... Bas mi sevaju blicevi u glavi :confused: I tako... Cesto postavljam pitanje sebi, da li sam kreten ili sta sam ja u stvari, ali ne pronalazim konkretan odgovor :(

Analizirajuci svoj um... Zakljucujem da neverovatno varira... Od velike brzine i bistrine, pa do krajnje kretenskih postupaka :confused:

... Mislim da mogu nesto, ali nazalost jos uvek nisam otkrio sta... I tako... tragam....tragam... Kao neki lovacki pas, ne bi li se vec jednom pronasao, ali...
 
Nestasna Ameba:
U, bre, ovo kao španska serija... Jedva čekam nastavak ;)

Dime, ja ti želim da se pronađeš što pre i da onda kreneš u potragu za granicama svojih umeća!!!
Slazem se...I nikako nemoj da postanes dim iz tudje lule! A mozes i preko granica, bas Vodolijski...Uostalom, ko je izmislio granice. Sigurno ne vazdusni znaci! :-)
 
DiM-IzmOje-luLe:
E sad mi je lakse... ;)
A sta vidim :confused:
Pa vidim svasta, samo sto retko vidim nesto vezano za mene... Bas mi sevaju blicevi u glavi :confused: I tako... Cesto postavljam pitanje sebi, da li sam kreten ili sta sam ja u stvari, ali ne pronalazim konkretan odgovor :(
Sta ces kad su Vodolije nesebicne. Svakom da pomognu, a sebi zdravlje zagorcaju...Kreten sigurno nisi! Kretenu ne bi palo na pamet da je kreten, zar ne?!

Analizirajuci svoj um... Zakljucujem da neverovatno varira... Od velike brzine i bistrine, pa do krajnje kretenskih postupaka :confused:
I moj! :-( Nekad blejim, nekad prosipamvisprene iskrice! Mislim da je izazov okruzenja vazan, ali, u pravu si, treba poceti od sebe! Rudarski posao...

... Mislim da mogu nesto, ali nazalost jos uvek nisam otkrio sta... I tako... tragam....tragam... Kao neki lovacki pas, ne bi li se vec jednom pronasao, ali...
Pa, i traganje je zanimljivo ponekad...Usput se svasta nauci...vazno je ne stati...u traganju, mislim...
 
sublimacija:
Slazem se...I nikako nemoj da postanes dim iz tudje lule! A mozes i preko granica, bas Vodolijski...Uostalom, ko je izmislio granice. Sigurno ne vazdusni znaci! :-)
Granice je izmislio neki zli lik koji je hteo da ograničava ljude, da lupa zabrane, da zastrašuje...

Sećate se one pesme od 2 Unlimited "No, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, there's no limit..." :lol:
 
Evo ja bih nesto rekla o Vodolijama ali ne sa sajta Ane Rakic..
Vodolije najvise vole slodobu,druzeljubive su i svaki oblik ljudskog zivota im je blizak i prihvatljiv.Ove osobe su po pravilu veoma postene,i privrzene i to je njihovo vrhovno pravilo.Ponekad jako zele da promene postojece stanje, kako u sredini u kojoj zive tako i u globalu.Znam da im je glavna vrlina humanost, ali sve ostalo zavisi i od njihovog aspekta Sunca u njihovom horoskopu. Pozdrav..
 
ogledalce:
Evo ja bih nesto rekla o Vodolijama ali ne sa sajta Ane Rakic..
Vodolije najvise vole slodobu,druzeljubive su i svaki oblik ljudskog zivota im je blizak i prihvatljiv.Ove osobe su po pravilu veoma postene,i privrzene i to je njihovo vrhovno pravilo.Ponekad jako zele da promene postojece stanje, kako u sredini u kojoj zive tako i u globalu.Znam da im je glavna vrlina humanost, ali sve ostalo zavisi i od njihovog aspekta Sunca u njihovom horoskopu. Pozdrav..
Bas se slazem! :) Ja sam jako vezana za ljude oko sebe, i imam MNOGO prijatelja!
 
Sve mi je jasno kako funkcionosemo sa drugim znacima ali da znate da nemam ni jednu blisku osobu vodoliju.... Kako funkcionisu dve vodolije iz vaseg iskustva kao prijatelji? A u vezi? Bas me zanima s' obzirom da znam samo jednu vodoliju koja me UZASNO nervira i prosto mi nije jasno da je ona vodolija! :evil:
 
Haha, potpuno te razumem kad kažeš da poznaješ Vodoliju koja ide na nerve. Naravno da postoje različite Vodolije.

Ja imam momka Vodoliju i jako dobru drugaricu Vodoliju, ali isto tako znam nekoliko Vodolija koje su neljudi.

S Vodolijama se mnogo dobro razumem, jednostavno osetimo da smo na istim talasnim dužinama na prvi pogled i onda nastaje zezanje koje druge u društvu prosto izluđuje. Tako je naročito kad se nađem u većem društvu sa svojom drugaricom Vodolijom. Tada niko ne može da nas prati, samo se nadovezujemo i šali i idejama nikad kraja.
Momak mi je donekle druga priča, nije toliki ekscentrik u društvu, povučeniji je, ali se mnogo dobro razumemo. Iako smo iz dva različita grada, skoro iz dva različita kulturna okruženja, imamo vrlo slična iskustva i stavove. Da ne pominjem koliko se dobro i u krevetu slažemo ;)

Naravno, imala sam i ranije momka Vodoliju u kojeg sam se ubrzo razočarala kao u čoveka. Ispostavilo se da ga krase neke, po definiciji Vodolijama strane osobine kao što je gaženje preko mrtvih da bi se došlo do cilja. Isto tako, poznajem i Vodoliju koja je posesivna i ljubomorna i donekle neiskrena prema prijateljima.

Pozdrav od mene, Vodolije/Ovna :)
 
Nestasna Ameba:
Haha, potpuno te razumem kad kažeš da poznaješ Vodoliju koja ide na nerve. Naravno da postoje različite Vodolije.

Ja imam momka Vodoliju i jako dobru drugaricu Vodoliju, ali isto tako znam nekoliko Vodolija koje su neljudi.

S Vodolijama se mnogo dobro razumem, jednostavno osetimo da smo na istim talasnim dužinama na prvi pogled i onda nastaje zezanje koje druge u društvu prosto izluđuje. Tako je naročito kad se nađem u većem društvu sa svojom drugaricom Vodolijom. Tada niko ne može da nas prati, samo se nadovezujemo i šali i idejama nikad kraja.
Momak mi je donekle druga priča, nije toliki ekscentrik u društvu, povučeniji je, ali se mnogo dobro razumemo. Iako smo iz dva različita grada, skoro iz dva različita kulturna okruženja, imamo vrlo slična iskustva i stavove. Da ne pominjem koliko se dobro i u krevetu slažemo ;)

Naravno, imala sam i ranije momka Vodoliju u kojeg sam se ubrzo razočarala kao u čoveka. Ispostavilo se da ga krase neke, po definiciji Vodolijama strane osobine kao što je gaženje preko mrtvih da bi se došlo do cilja. Isto tako, poznajem i Vodoliju koja je posesivna i ljubomorna i donekle neiskrena prema prijateljima.

Pozdrav od mene, Vodolije/Ovna :)

Moze li neko da mi kaze nesto o rodjenima 31.01.1989, ne znam vreme. Imam jednu podmuklu drugaricu, spremnu da gazi po lesevima, na to me je podsetilo ovo tvoje o vodolijama neljudima!!!
 
Ja mislim da vodolija ima svakojakih (kao i drugih)... I da je extremnost izrazena mnogo vise nego kod drugih znakova... Moje misljenje je da su vodolije toliko ljigave... U zavisnost od visine postavljenih ciljeva.

Jedno je sigurno, da cemo se skoro uvek bolje sporazumeti medjusobno nego sa drugima... Najprostija izgovorena (ucinjena) stvar, kod druge vodolije izaziva razumevanje... A kod drugih ce izazvati neki vid misterije... tajanstvenosti... nema pojma....

Nego, ima li koga da mi napise bar 2-3 recenice.... Onako, malo strucnije pogledano i objasnjeno nebo na dan 27.01.1979. u 06:45.... jutro....Kada sam stigao....
 
Nestasna Ameba:
Haha, potpuno te razumem kad kažeš da poznaješ Vodoliju koja ide na nerve. Naravno da postoje različite Vodolije.

Ja imam momka Vodoliju i jako dobru drugaricu Vodoliju, ali isto tako znam nekoliko Vodolija koje su neljudi.

S Vodolijama se mnogo dobro razumem, jednostavno osetimo da smo na istim talasnim dužinama na prvi pogled i onda nastaje zezanje koje druge u društvu prosto izluđuje. Tako je naročito kad se nađem u većem društvu sa svojom drugaricom Vodolijom. Tada niko ne može da nas prati, samo se nadovezujemo i šali i idejama nikad kraja.
Momak mi je donekle druga priča, nije toliki ekscentrik u društvu, povučeniji je, ali se mnogo dobro razumemo. Iako smo iz dva različita grada, skoro iz dva različita kulturna okruženja, imamo vrlo slična iskustva i stavove. Da ne pominjem koliko se dobro i u krevetu slažemo ;)

Naravno, imala sam i ranije momka Vodoliju u kojeg sam se ubrzo razočarala kao u čoveka. Ispostavilo se da ga krase neke, po definiciji Vodolijama strane osobine kao što je gaženje preko mrtvih da bi se došlo do cilja. Isto tako, poznajem i Vodoliju koja je posesivna i ljubomorna i donekle neiskrena prema prijateljima.

Pozdrav od mene, Vodolije/Ovna :)
Auuuu, tetka, pa ta tvoja saga o Vodolijama je kao neki scenario za " Monti Pajtona ", pomalo razuđena ali sa čvrtim jezgrom !!! :lol:
 

Back
Top