VODOLIJA

Ma vodeni znaci nisu naivni uopšte. Nema ništa gore od Marsa u vodenom znaku, to sve alkoholičari, ubice, nasilnici, manijaci i sl. Ljudi greše kad misle da su Rakovi i Ribe mice, to su najgore predrasude.
Neki misle da Mo u Raku čini nežnu i humanu osobu - šipak! Mo u Raku gleda samo svoja posla, svoje ognjište. Prema tuđem čak ume da bude surov i neosetljiv. Ko ima izražen osećaj za pripadnost nečemu, taj će braniti to svoje po cenu da sve tuđe minira jer ga zabole. Vodeni znaci su izuzetno subjektivni i vode se svojim čulima, to su im mane. Nije verodostojnost horoskopa ovde narušena.

Legija je Riba i dvojici Lavova je prekratio ovozemaljske muke. Dalje ima ustaša i masovnih ubica Riba i Rakova koliko voliš...



Ma mora da si nešto pogrešno protumačio, ne znam na šta misliš. :andjeo:
 
Poslednja izmena:
Nisu,mada u pravu si za subjektivni dozivljaj vodenih,mada sam s godinama razvio osecaj da se stavim u tudju kozu,kad mi je pre par god receno,dobronamerno,ne vrti se sve oko tebe,tad sam se osvestio sto se toga tice.Cuo sam te etikete da su rakovi emotivni ali samo za sebe,sto znaci da su egocentrici,i da ih za tudja osecanja bas briga,ali ako se povrede njihova onda je lose.Kod riba tek nema pravila,to je opet eto subjetivno misljenje.Ribe su donekle slicne blizancima,po meni.A rakovi su mozda eto neka astro mesavina izmedju riba i skorpija.Posto je m skorpija i z riba najidealniji partneri medju vodenima,dok muskom raku vise odgovara z skorpija nego z riba.Mada kazu da su veci psiho frikovi od ovo dvoje.
 
Tačno! To se da i astrološki objasniti - opozicija Ve u Vagi i Mo u Ovnu,

Nick je nastao od mog nadimka - Kobi. Pa da ne bih ispala kobila, onda bolje kobac jel... :mrgreen: A Kobi su me prozvali po košarkašu Brajantu, kao da sam muško, i čak mi se obraćali u muškom rodu ponekad.
Oni koji me dobro poznaju kažu da je čudno kako imam izraženu i mušku i žensku stranu i uspevam da odem u krajnost i jednog i drugog.

tjut, dobro je da te nisu cimali sa popi il deni...

- - - - - - - - - -

škorpija je vrela voda dok rak i ribe nisu

dobra je za shumadijski chaj

- - - - - - - - - -

emotivnost, elokventnost, seks, zgodnoća, posesivnost, dobrota, egocentričnost, itd. ne mogu da se vide samo na osnovu hor znaka

ljubim te u bolda :hahaha:
 
Ma vodeni znaci nisu naivni uopšte. Nema ništa gore od Marsa u vodenom znaku, to sve alkoholičari, ubice, nasilnici, manijaci i sl. Ljudi greše kad misle da su Rakovi i Ribe mice, to su najgore predrasude.
Neki misle da Mo u Raku čini nežnu i humanu osobu - šipak! Mo u Raku gleda samo svoja posla, svoje ognjište. Prema tuđem čak ume da bude surov i neosetljiv. Ko ima izražen osećaj za pripadnost nečemu, taj će braniti to svoje po cenu da sve tuđe minira jer ga zabole. Vodeni znaci su izuzetno subjektivni i vode se svojim čulima, to su im mane. Nije verodostojnost horoskopa ovde narušena.

Legija je Riba i dvojici Lavova je prekratio ovozemaljske muke. Dalje ima ustaša i masovnih ubica Riba i Rakova koliko voliš...



Ma mora da si nešto pogrešno protumačio, ne znam na šta misliš. :andjeo:
Џо Бонано - Јарац са Марсом у Шкорпиону, Ал Капоне - Јарац са Марсом у Раку.
Мислим да је код криминалаца (нарочито мафијаша) битан знак (воља, свест, его) и подзнак (однос са другим људима) како би се манифестовале криминалне аспирације.
Тото Рина (сунце у Шкорпиону), Џон Готи (сунце у Шкорпиону), Вито Ђеновезе (дупли Шкорпион), Багзи Зигел (Риба/Шкорпион), Алберт Анастазија ''Луди шеширџија'' (Вага/Шкорпион),
сви наведени ликови су били водеће фигуре у мафији, и имали су истакнутог Шкорпиона (знак везан за подземље) било да је та шкорпионска наклоност ка криминалним делатностима била
испољена у вољи (Сунце) или у њиховој потреби да се у односу са другим људима (асцендент) покажу као моћни, немилосрдни.
 
Mhm. Laki Lučano je bio baš izrazit Jupiterijanac - Strelac sa Ve u Škorpiji. A sudeći po natalu sa interneta, dispozitor stelijuma, Jupiter, mu je u 8. polju.

Nije meni bezveze So u sco blizu Plutona, i Sa u 8. polju. Moj otac je uvek bio u društvu raznih krimosa, a i sam se uplitao u svašta. Ima Ma u Raku i vladara asc-a u 12. A Pluton i Uran mu u egz. konjunkciji u 1. polju. Od njega sam nasledila tu nenormalnu potrebu za rizikom i hrabrost koja se graniči sa ludilom.
 
škorpija je vrela voda dok rak i ribe nisu

A sto ti lazes da si rak kad si vodokotlic? :think:

- - - - - - - - - -

emotivnost, elokventnost, seks, zgodnoća, posesivnost, dobrota, egocentričnost, itd. ne mogu da se vide samo na osnovu hor znaka

Tacno ja sam dokaz. :lol:

- - - - - - - - - -

Reklo bi se hartija obična, a unutra ko zna čega sve ima. Samo se treba udubiti, treba čitati...

Nekad se bas udubim,i previse xD
 
vodolijin bezobrazluk je na nivou deteta koji ti stavi zabu u tasnu pa trk iza coska de se sakrije i viri... znaci infantilan... najlepsi bezobrazluk od svih znakova nose skirpije i to im je jedina svetla stvar u znaku jer zbog tog bezobrazluka pale drugi il' isti pol svejedno i uzivaju u sex ko omadjijani jer gresno dominiraju ili obratno sto je cesci slucaj sa zenskim delom koji obozava igre sa nasilno smrtnim predznakom...vodolije su u sexu ko sushene haringe.
Škorpije su čudovišne!!! Ima ih i sasvim finih, da ne poveruješ da su TO, ali sve ostalo su neki sado mazo, užasni fazoni...Nimalo smešno...:neutral:
 
Recimo moja baka sa majčine strane je bila škorpija, ja nisam mogao da verujem kada sam čuo...Nikada je nisam video da je podigla glas, kritikovala, uvek je imala lepu reč i razumevanje, bila je čak suviše tiha, iako je imala šta da kaže, kada je govorila...Ali sa očeve strane, tkđ taj znak, zloća, cinična, spletkaroš uhhh
 
Recimo moja baka sa majčine strane je bila škorpija, ja nisam mogao da verujem kada sam čuo...Nikada je nisam video da je podigla glas, kritikovala, uvek je imala lepu reč i razumevanje, bila je čak suviše tiha, iako je imala šta da kaže, kada je govorila...Ali sa očeve strane, tkđ taj znak, zloća, cinična, spletkaroš uhhh
Ja uglavnom poznajem one Škorpije što jadikuju, mrače, govore da će da se ubiju i sl. Na fb-u svakoj slika sa pljugom u ustima i nekim smorenim pogledom. Izbacuju patetične postove od kojih mi se pegla ili aludiraju na to kako bi da se roknu. Tako stoje stvari što se tiče mojih poznanika.
Imam i jednu drugaricu kojoj je komentar na sve: "Plač majke božje" i "Krv iz očiju".

E sad ne znam,jel to nesto dvosmisleno.. ili konstatacija u vidu prikrivenog komplimenta.Ali kad mi odlutaju misli to je pff.. bong!
Gde ti je Mars?
 
I ne dozvoljavaju da im se POMOGNE, čak ni kada je pomoć iskrena a ne podsmevanje, one sve tako definišu, meni se sa jednom desilo, da smo prekinuli svaku komunikaciju jer je ispsovala na ''pasja kola'', jer sam joj samo izokola rekao da to što radi, čitaj totalno samodestrukcija, ''nije baš dobro''...Devioce retko ismevaju nekoga i žele iskreno da pomognu onima do kojih im je stalo ali ako te neko iseče po ruci koju si mu pružio što se mene tiče može da crkne na ulici ja ću ga samo običi i preskočiti. Ti ljudi ne postoje za mene.
 

Back
Top