Jarac i njegov odnos sa drugim znacima

jarac-lav
ja sam lavica i vec godinu ipo dana imam "jarca" pored sebe:)....
nije lako...jer jarac voli da je najpametniji, ne da na sebe, a kako to moze da podnese jedan lav....najgore mi je kad udjemo u neku raspravu, a on u sred nje se okrene i ne zeli da nastavi..a lav ne bi bio lav da ne istera svoje i nema nista gore nego kada mu okrenes ledja..
u principu, imamo i nekih slicnosti, mada su razlike u vecem broju..i u sustini slazemo se lepo jer smo, valjda, naucili kad ko treba da popusti....volim njegovu duhovitost..a istina je da kada se jarac veze za nekoga, ne postoji nista vise za njega na ovom svetu..i cini sve da vam bude lepo, sto naravno, meni kao lavici, to imponuje mnogo...
 
Kvalitet:Kardinalan
Element:Zemlja
Planeta:Saturn
Lične karakteristike:‚‚ja koristim‚‚,smisao,status
Odnosi:
ovan:veoma različiti a jednako tvrdoglavi,mogu doći do krupnih sukoba,gde ni fizičko razračunavanje nije isključeno.Odlični su saradnici,a na emotivnom planu bi bolje bilo da se - obilaze.Vezuju ih vrednoća i ambicija.

Imate li vi kakva saznanja?

ja sam jarac/vodolija a u vezi sam sa ovnom:razz:
 
nije lako...jer jarac voli da je najpametniji, ne da na sebe, a kako to moze da podnese jedan lav....najgore mi je kad udjemo u neku raspravu, a on u sred nje se okrene i ne zeli da nastavi..a lav ne bi bio lav da ne istera svoje i nema nista gore nego kada mu okrenes ledja..

:D :D :D
Sa vecinom lavova koje sam ja upoznala, ne vredi se raspravljati, zbog toga sto cak i kada znaju da nisu u pravu, oni nastavljaju da se svadjaju i zastupaju neko svoje stavove. Nikad mi to nije bilo jasno, zar je toliko tesko priznati da nisi u pravu?! :confused: Jedini nacin da se izboris sa takvim ljudima, je da im u sred rasprave okrenes ledja i kazes- svako ima svoje misljenje. To ih izludjuje :D
 
Lavovi iz mog najblizeg okruzenja su obicno ljudi koje jako dugo poznajem (da ne pominjem da su mi i keva i sestra u tom znaku) i ono sto sam naucio o njima je da je centar paznje za njih sve!Parlamentarnost za njih ne postoji,i,slicno kao i ja,manijaci su za kontrolu!Sve moraju da drze u svojim rukama,ali ,mislim da ne postoji ni jedan drugi znak koji sve sto radi radi od srca kao ove osobe,cak i kada lazu (tu sam mozda malo subjektivan,mada mislim da bi se mnogi slozili samnom)...... Jarac iz odnosa sa lavom ili nauci sta je popustanje ili ta rec zauvek nestane iz njegovog recnika....
 
Sa Lavovima kao i sa Jarcevima treba znati kako, a onda je sve lako. I meni je OK sa lavovima, jer ih ima bas puno oko mene, jedan od njih, i to dupli, je cak i moj otac :) U pravu je shoshon kada je rekao da lavovi vole da sve drze pod kontrolom, medjutim, stvar je u tome sto im je vrlo cesto dovoljno samo stvoriti iluziju da su oni kontrolisu sve. Vecina njih su izuzetno sujetni, i dovoljno je samo odati im neko priznanje, makar i lazno, udeliti im neki kompliment, i onda moze sa njima bas lako. Slazem se da iz odnosa sa lavovima jarac moza da nauci da popusti, ali na ovaj nacin, da nekiim popustanjem, odstupanjem i pazljivim manervisanjem pre stizes do cilja nago svadjom ili prepirkom, makar kada su lavovi u pitanju
 
:D :D :D
Sa vecinom lavova koje sam ja upoznala, ne vredi se raspravljati, zbog toga sto cak i kada znaju da nisu u pravu, oni nastavljaju da se svadjaju i zastupaju neko svoje stavove. Nikad mi to nije bilo jasno, zar je toliko tesko priznati da nisi u pravu?! :confused: Jedini nacin da se izboris sa takvim ljudima, je da im u sred rasprave okrenes ledja i kazes- svako ima svoje misljenje. To ih izludjuje :D

eto, on je nasao pravi nacin kako da me izbaci iz takta...:)
i uvek mi prebacuje to sto ne mogu da priznam svoju gresku...meni cak nije jasno kako i zasto mi to trazi...zasto bi ga zadovoljilo moje priznanje..najvise bih volela da mogu to u sebi da kazem, a on 'kao' da mi procita misli, samo da ne moram samu sebe da cujem...strasno mi je tesko to da priznam i nekad kad to uradim smesna sam sama sebi...smesno zvucim...
i izludjuje me njegova nepromisljenost, neodlucnost, neorganizovanost...ja volim da je 'sve pod konac':)....mada mi, e to vec mogu priznati...:)..to imponuje..ipak mi je draze kad ja sve isplaniram, organizujem, sigurnija sam, ali odluke donosimo zajedno...
e...i srecna vam ova nova 2008.g..:-D
 
Ja sam kozica i pozdrawljam swe owom prilikom :) u wezi sam sa rakom wec 6 meseci,i oce da izludi od mog hladnog ponashanja i cutanja ponekad kad se swadjamo.... ja sam uzhasno nesigurna a izlgedam kao da gazim po swima..takwi su jarchewi,hladni a u stwari uzhasno osecajni,ali nece to da pokazhu jer se plashe gubitka ili da budu odbijeni...bar je to moj strah... ja nikad nisam prwa prishla ... i mislim da idu rak i jarac... dobijamo swu tu ljubaw,ali o5 nas nerwira shto ne znamo na chemu smo ponekad... ali wolim ja mog raka ljubawi moja =))) :heart:
 

Back
Top