Krstarenje Savom i Dunavom - jel isao neko?

Posto sezona krstarenja za 2009 pocinje zanimljiva su 2 linka,

Krstarenje_Dunavom2.jpg


http://www.tt-group.net/forum/viewtopic.php?t=597

http://www.kudazavikend.com/8-Na izlet/5685-Brod Sirona - zaplovite Beogradom
 
Nisam išao, ali sam nekoliko puta bio na nalazištu Vinča, do koga ide brodić. E tamo treba otići jedan dan kad je lepo vreme i provesti prepodne sa arheolozima (ako rade). Imaju lepe nadstrešnice da se posedi, a mislim da je tamo i Lepi, on je kao kustos, pa vam svašta ispriča. Ali doživljaj, to je nešto posebno. Nisu vinčanci tu džabe živeli.
 
Nisam još krstarila brodićem, mada imam veliku želju...
Moji klinci bi se oduševili...
Čini mi se da ima jedan brodić koji startuje kod Brankovog mosta, a ide valjda do Ade...
Tako je bar bilo prošle godine, a cena je bila valjda 80 dinara, mada nisam 100% sigurna...
Kada saznam, javljam...;)
 
Ја сам ишла Дунавом и то ноћу, креће се са земунског кеја, и иде се до Гардоша и назад, онда се дође то Калемегдана (који ноћу изгледа феноменално), и назад.. За то време музика до даске и фулл :)
 
baš bih volela to da probam...ali, uvek nešto drugo ispadne preče. hvala na informacijama!


moja preporuka je da ides kad bude jako toplo, jer je noc na reci poprilicno hladna.
prelepo je isla sam prosle godine, ali je bio septembar pa smo se posmrzavali.
beograd je divan nocu, a posebno Kalemegdan.
ove godine cu ponovo, pa se mozda i vidimo:bye:
 
bila ja
dobila 4 karte za dz preko nekog radija
kao shatro nocno krstarenje savom i dunavom

brate mili najobichnija kafanchuga na vodi, ali iz koje ne moz da pobegnesh.
jedino da skachesh u vodu.
pica su im extremno skupa, neki kapetan pera smor zivi gnjavi ljude
a repertoar im je od chole do raznih breninih radova. mislim da sve to traje nekih 1,5 - 2h
 
Dunav i Savu treba obici ali u privatnom aranzmanu.
Pre nekoliko godina, nas cetvoro se otisnemo do Kladova...15 dana. Isli polako, stali gde smo hteli, Smederevo, Kostolac, Srebrno jezero, kazani, Donji Milanovac, bili na Djerdapskoj brani kod kapetana brane (kapetan Soni, Beogradjanin...), Djerdap nocu je velelepan i zastrasujuci...vratili nas nasi guraci, zakacili nas mali mikrotoner na gurac sa barzama od 270 m duzine i 5500KS...na reci je vazno da uvek imas flasu pica, to se trampi za bilo sta...
Godinu kasnije isli smo do Sapca, ima u Sapcu neka ada na Savi, ljudi gostoprimljivi samo tako, a na adi bunar sa najhladnijom vodom na svetu, odmah ti utrnu zubi i vilica, moze cika zubar da radi sta hoce posle toga.
Najlepse je na reci u sumrak i u svitanje...
 
Dunav i Savu treba obici ali u privatnom aranzmanu.
Pre nekoliko godina, nas cetvoro se otisnemo do Kladova...15 dana. Isli polako, stali gde smo hteli, Smederevo, Kostolac, Srebrno jezero, kazani, Donji Milanovac, bili na Djerdapskoj brani kod kapetana brane (kapetan Soni, Beogradjanin...), Djerdap nocu je velelepan i zastrasujuci...vratili nas nasi guraci, zakacili nas mali mikrotoner na gurac sa barzama od 270 m duzine i 5500KS...na reci je vazno da uvek imas flasu pica, to se trampi za bilo sta...
Godinu kasnije isli smo do Sapca, ima u Sapcu neka ada na Savi, ljudi gostoprimljivi samo tako, a na adi bunar sa najhladnijom vodom na svetu, odmah ti utrnu zubi i vilica, moze cika zubar da radi sta hoce posle toga.
Najlepse je na reci u sumrak i u svitanje...


Čudi me da to nikome ne padne na pamet.
Liči mi na dobar biznis.
 
Dunav i Savu treba obici ali u privatnom aranzmanu.
Pre nekoliko godina, nas cetvoro se otisnemo do Kladova...15 dana. Isli polako, stali gde smo hteli, Smederevo, Kostolac, Srebrno jezero, kazani, Donji Milanovac, bili na Djerdapskoj brani kod kapetana brane (kapetan Soni, Beogradjanin...), Djerdap nocu je velelepan i zastrasujuci...vratili nas nasi guraci, zakacili nas mali mikrotoner na gurac sa barzama od 270 m duzine i 5500KS...na reci je vazno da uvek imas flasu pica, to se trampi za bilo sta...
Godinu kasnije isli smo do Sapca, ima u Sapcu neka ada na Savi, ljudi gostoprimljivi samo tako, a na adi bunar sa najhladnijom vodom na svetu, odmah ti utrnu zubi i vilica, moze cika zubar da radi sta hoce posle toga.
Najlepse je na reci u sumrak i u svitanje...
Sto covece nisi zvao????
bilo bi jos zainteresovanih.:D
 
ja isla prosle godine i bilo je super bio je kapetan pera smor nista ga nisam razumela od glasne muzike ali lep je dozivljaj , bila sam i pre neki dan sa drugaricama bilo je lepo vreme i super smo se provele a i nema vise onog matorog kapetana sada je neki mladi bas je simpa cak nam je poklonio i godisnju propunicu :pne znam kako se zove ali cu sigurno otici ponovo da ga vidim:rumenko:
 
ja isla prosle godine i bilo je super bio je kapetan pera smor nista ga nisam razumela od glasne muzike ali lep je dozivljaj , bila sam i pre neki dan sa drugaricama bilo je lepo vreme i super smo se provele a i nema vise onog matorog kapetana sada je neki mladi bas je simpa cak nam je poklonio i godisnju propunicu :pne znam kako se zove ali cu sigurno otici ponovo da ga vidim:rumenko:

Žene vole kapetane.;)
 

Back
Top