Čisto informativno...

raven17

Obećava
Poruka
79
Niegde sam pročitao da se frekventnom masturbacijom (ejakulacijom) smanjuje broj spermatozoidu u spermi. Znači , ako ejakuliram 5 puta u toku tri sata, da li to značiu da ćeu zadnjem ejakulatu biti znazno manje spermtozioda nego u prvom ili ne? Pa, jesam li pogrešno pročitao, i zna li neko nešto o tome?
 
Da ali nemoj to da radis cesto sam, .... jer.... ako preterujes u tome, moze se desiti da vremenom naviknes svoje telo na odredjenu situaciju, pokrete, fantazije koje su ti u glavi tada i da postanes "problematican" za svoju partnerku :)
Prema tome, radi to uvek uz "pomoc" i u drustvu, tj. sex, sex, na prirodan nacin...:) ... a ovo, povremeno :) - nije nenormalno ali nemoj ni u jednu krajnost :)
 
raven17:
Niegde sam pročitao da se frekventnom masturbacijom (ejakulacijom) smanjuje broj spermatozoidu u spermi. Znači , ako ejakuliram 5 puta u toku tri sata, da li to značiu da ćeu zadnjem ejakulatu biti znazno manje spermtozioda nego u prvom ili ne? Pa, jesam li pogrešno pročitao, i zna li neko nešto o tome?
PA NORMALNO, tako ako izdrkas 7 puta osmi put ti ne treba zaštita
 
raven17:
Niegde sam pročitao da se frekventnom masturbacijom (ejakulacijom) smanjuje broj spermatozoidu u spermi. Znači , ako ejakuliram 5 puta u toku tri sata, da li to značiu da ćeu zadnjem ejakulatu biti znazno manje spermtozioda nego u prvom ili ne? Pa, jesam li pogrešno pročitao, i zna li neko nešto o tome?

Pa, raven17, čisto logično :wink: , peti put ćeš ejakulirati mnogo manje nego prvi put... Tako da će i spermatozoida definitivno biti manje...
g050.gif


A što pitaš?
f075.gif
 
Pa imao sam jednu ludu noc.... pa me cisto interesovalo da li je bilo potrebe za kondomom zadnjih puta :) . CrnookaNS, don't worry be happy, nisam jedan od onih sto previse fantaziraju, lepse to sprovesti u praxi. Nista ne valja radi previse, pa cak se ne valja ni karati previse hehehehehe.
 
raven17:
Pa imao sam jednu ludu noc.... pa me cisto interesovalo da li je bilo potrebe za kondomom zadnjih puta :) . CrnookaNS, don't worry be happy, nisam jedan od onih sto previse fantaziraju, lepse to sprovesti u praxi. Nista ne valja radi previse, pa cak se ne valja ni karati previse hehehehehe.

Heey, ma dobar sex ne treba prekidati :) , mozda malo sutra stosta zaboli ali vredi ;)

Nego, kondom se ne koristi samo da ne bi bilo potomaka 8) - moras se zastititi i od nekih prenosnih bolesti, jaoooo....simpa si stvarno, ma beba ti je najmanje zlo koje ti se moze dogoditi :)
 
CrnookaNS:
Heey, ma dobar sex ne treba prekidati :) , mozda malo sutra stosta zaboli ali vredi ;)

Nego, kondom se ne koristi samo da ne bi bilo potomaka 8) - moras se zastititi i od nekih prenosnih bolesti, jaoooo....simpa si stvarno, ma beba ti je najmanje zlo koje ti se moze dogoditi :)
Beba, najmanje zlo.... hehehehe znimljiva ti ta teroija...hehehe. Ma ne cimam se, ova devojka je stavrno proverena sto se toga tice, tako da brige nemam :) A sto se tice dobrog sexa, u potpunosti se slazem.
 
Pa ne znam sto mu je to bitno da li ce da izbaci sve spermice prvi put ili ce da mu ostane nesto i za peti put? Siguran seks nije ni sa kondomom a kamo li sa procenjivanjem broja spermica,punoglavaca. :D Meni spermatozoidi lice na punoglavce.
 

Back
Top