LJUBITELJI VIOLINE...I SL.

De Mirel:
Aruena, na ovoj adresi imas dosta linkova vezanih za violinu, pa medju njima i neklasicnih nota - www.freesheetmusic.net/violin1.html, a probaj i www.8notes.com/violin. Jesi li pokusala da nesto sama "skidas"?
Blago vama ljudi, ja sam violinu kupio tek pre par dana...

:) e tnx, bas cu da vidim sta ima na tim sajtovima. a pokusala sam ja nesto malo da kao skidam, ali sigurnije je da dobijem gotove note.
 
natasha`:
ja u jednom KUD-u pevam,u drugom i igram i pevam,a sad razmisljam i mama mi stalno prica,da je najbolje da sviram jer orkestar uvek mora da ide.. igraci manje vise .. ne svi .. mada ja mnogo volim da igram,prosle godine nisam igrala i bas mi je nedostajalo,a pre toga igrala sam punih 7,8 godina,otprilike toliko dugo i sviram..ja imam 15 sada ..


e moram da te pitam - posto imas toliko obaveza jel stizes jos nesto da radis a ne samo skola-kuca-muzicka ? mislim, jel stizes da se druzis, izlazis...
 
daa..stizem sve...mada sad ne idem u muzicku,zavrsila sam osnovnu..
a sad idem u skolu pre podne i mnogo je lakse..prosle godine sam bila prepuna i jedva sam stizala sve..
ali ipak sam imala vremena ..sad se moji opet brinu da cu popustiti u skoli ...
prosle godine sam polagala biologiju ali nije kriv ni folkllor ni muzicka..ne znam..kriva sam ja...(nisam ucila)
ja se mnooogo druzim... izlazim...moze sve lepo da se organizuje i sve da se stigne... ;-)
sta da ti pricam ... :D
 
Ljubice pa naravno...zamrla...kad ne pises nista...ja sma pisala poslednja...pre toga zamrla...
sramota me sad...ne secam se kad sam vezbala violinu poslednji put...juce sam obecala da cu je danas uzeti u ruke...nadam se da cu stici...
De Mirel kako napreduje tvoje ucenje...?
 
E stvarno me sramota...
Pa kad ja ne pisem nista zasto bi vi...jel?
Joj, bas me je sramota...

Natasha, kako tebi ide taj Banat? A ostalo? Jel nije to jedina koreografija...?
Pa ajde malo da se das i u vezbanje violine...nemoj to da batalis ... stvarno bi bilo greota za sve te godine ucenja...

Pozdravljam te...
 
Ja kad sam bio mali hteo sam da sviram violinu, i onda kad je trebalo da se upisem u nizu muzicku, nije bilo violine, nego samo harmonika i klavir, i ja tako poceo da sviram klavir!
Do skoro sam mislio da je violina kraljica instrumenata, ali to vise ne mislim. Ne mislim ni da je klavir... Ne mislim to ni za jedan instrument...
 

Back
Top