Ogranichenje 064 portova?

  • Začetnik teme Ivana Savic
  • Datum pokretanja
I

Ivana Savic

Gost
Zanima me da li neko moze da mi pomogne! :?:
Imam problem u vezi sa konektovanjem na irc.krstaricu, dolazim na net preko 064 gprs i kod njih je izgleda ogranicheo pristupanje portovima. Tacnije port 6667 ne radi :cry: . Da li neko moze da mi kaze koji jos port radi ili da li ima neko podesavanje koje ponistava ogranichenja :twisted: ?
Unapred zahvalna Ivana :D
 
Trenutno su za gprs podesavanja ostavljena na defaultu od kad je instaliran. Samo dva coveka imaju pristup tim podesavanjima i oni su trenutno van zemlje...

cim budem saznao broj porta preko koga je moguc chat, javicu...

do tada malo strpljenja :D
 
Mako:
Trenutno su za gprs podesavanja ostavljena na defaultu od kad je instaliran. Samo dva coveka imaju pristup tim podesavanjima i oni su trenutno van zemlje...

cim budem saznao broj porta preko koga je moguc chat, javicu...

do tada malo strpljenja :D

Ja znam trenutno da za irc.drenik radi port 7000, ali to ne uspeva na irc.krstarici i irc.serbiancafeu....
U svakom sluchaju hvala na odgovoru, nestrpljivo chekam tvoj odgovor :roll: !
Ivana
 
E ljudi hvala na trudu :!:
Da su ovi u telekomu i pola dobronamerni kao vi, mi se sad ne bi cimali oko ve gluposti :evil: !
Sve od prilozenog sam probala i ne radi....nadam se da ce u skorije vreme neko imati pravi odgovor ili da ce se telokomovci smilovati, pa otvoriti josh neki port!
U svakkom sluchaju hvala puno!!!!
Budimo u kontaktu!
Ivana :wink:
 
Mako ne moze na 9201 posto taj port nije otvoren na irc.krstarica.com serveru, od ne standardnih portova za IRC za obicne korisnike otvoren je 23850 bas zbog situacija gde se korisnicima zabranjuju standardni portovi, tako da jedino ostaje da se proba taj port, ako nece onda ti nema pomoci :)

Pozdrav
 

Back
Top