Poginuo Stiv Irvin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Nije tea ya politiku, ali menjao bih pola srpske političke scene za njega a drugu bi dao pride.

949.jpg


Stiv Irvin bio je jedna od zvezda diskaveri i Explorer kanala koj egledamo na našim kablovskim televizijama. Bio je poznat po rvanju sa krokodilima i po tome što je u jednoj ruci držao svoju malu bebu a drugom hranio krokodila. bio je zaslužan za spasavanje nekoliko životinjskih vrsta. Poginuo je prilikom ronjenja kod australijskog mesta port Daglas, kada ga je nesrećnim slučajem u grudi udarila morska raža.
laka mu zemlja.

Moderator, ostavi temu sat vremena pa zaključaj...

http://www.canada.com/reginaleaderp...=e1a72920-49fa-4c40-b9f7-c1c7a422a072&k=62234
 
Ironija je da covek koji je bukvalno uskakao krokodilima u celjusti i koji se bacao na najotrovnije zmije na planeti,nastrade od jedne ipak daleko bezazlenije ribe.
Slava mu,stvarno je bio kralj.
 
fortes:
Ironija je da covek koji je bukvalno uskakao krokodilima u celjusti i koji se bacao na najotrovnije zmije na planeti,nastrade od jedne ipak daleko bezazlenije ribe.
Slava mu,stvarno je bio kralj.

Гледајући његове документарце, знао сам да се најежим од страха... Стварно је имао челичне нерве и много храбрости... Испоставило се да је ипак искушавао срећу... Ово је вероватно било само питање времена кад ће да се деси... У сваком случају био је најбољи у свом послу... :cry:
 
Шта ћеш...много је ризиковао!Све ми је било ОК код њега док нисам видео оно шетање с бебом поред крокодила(или алигатора)...ту је претерао.Па ево,можда га је претеривање и прекомерно самопоуздање и убило...
Жао ми човека,био племенит,али из његовог примера треба учити!Мислим,било би добро да сви прихватимо особину коју је он имао,а то је велика љубав и пажња према животињама.А,друго `наравоученије` би било,да не треба бити екстреман ни у чему.Ето,тол`ко...
 
da, možda preterano samopouzdanje, ali da njega nije bilo, kako kaže Jomini, čovek koji se uživeo u svojhu priču, a ja ću dodati, čovek koji je živeo svoju priču i na kraju nastradao na način, na koji bi verovatno bio onakav kakav je i on sam bio ubedjen da će biti...
 
Samanta_:
Da mucio je, kad neko uzme zmiju i vrti je nervira je i zajebava je to je mucenje.
Aj ja da te uv´hvatim za opasku ili za jaja pa da te vrtm malo u krug :)))

Pa jel to nije mucenje?

Samanta :)

To stoji, ja kada tako zezam moj emačke, imam ogrebotin epo rukama, ali Irvin je bio stvarno OK čovek i jako mi ga je žao.
 
drvasic:
Što pitaš , hoćeš opet da me pošalješ na odmor jer ti se ne sviđa ju moji odgovori a koji ne krše pravila igre?
Da, poslaću te na odmor zbog onog prvog posta gde si pokušao da budeš duhovit, a i zbog sledećeg gde si bezobrazan. Ako ti se ne sviđa tema, namoj da je gldeaš. Ili gledaj, ali bez onakvih komentara.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top