NISOMNIA

krejzi_dajmond

Zainteresovan član
Poruka
189
Da li neko zna sta je s njom ove godine i ko dolazi? Negde kazu bice 357 negde ne, da li se zna pouzdano ko dolazi? i da li neko zna koliko ce trebati para za to nespavanje...
 
Petak 8.9.- Scarips, So Sabi, Deca loših muzičara,Make up 2,Nightshift

Subota 9.9. - EKV tribute, Diluvium, Defence, Strip, Block out

Nedelja 10.9. - Bad Copy, Wroom, KKN, Atheist Rap, Van Gogh

+ DJ parties svake noći od 1 do 5 ujutru

Komplet karata 600 i neshto
Po veceri 300
 
POČETAK : od 19,00 h do 01,00 h LIVE & od 01,00 h do 06,00 h DJ Stage
CENA ULAZNICA: 300,00 din za veče
Petak 8.9.
PRODAJA ULAZNICA:
LIVE STAGE Blagajna bioskopa Vilin grad
Scarbs (Kruševac) Happy House
Deca loših muzičara (Beograd) Cafe Bombay
Diluvium (Niš) Cafe Letnja pozornica
357 Beograd) Cafe X - Park Sv Save
Nightshift (Beograd)

DJ STAGE
Emil (Niš)
Azzido Da Bass (Hamburg)
Byorn Willke (Frankfurt)
----------------------------------------
Subota 9.9.

LIVE STAGE
Kanda Kodža i Nebojša (Beograd)
Wroom (Beograd)
D-fence (Niš)
Make up2 (Slovenija)
Block out (Beograd)

DJ STAGE
Funky junkye (Niš)
Soul central (London)
Different Gear (London)
--------------------------------------------
Nedelja 10.9.

LIVE STAGE
So sabi (Beograd)
Out of place (Italija)
Strip (Beograd) <-----J.be. im m..u, gde je BAD COPY ??!!??!!
Atheist Rap (Novi Sad)
Vasil Hadžimanov (Beograd)

DJ STAGE
Peđa (Niš)
Rady (Bugarska)
Veztax (Slovenija)
Aneuria (SLovenija)
--------------------------------------------
 
Evo konachnog plana i programa ovogodishnje Nisomnie...

Mesto: Nishka tvrdjava, letnja pozornica
Vreme: 8-10. septembar

PETAK 08.09.
Live Stage

SCARPS Krusevac 19.00
DILUVIUM NISH 20.00
DECA LOSHIH MUZIČARA BEOGRAD 21.00
Ent of place Italija 22.00
Nightshift bg 23.00

Clubbing stage 01.00 – 05.00

EMIL H CYBER FUNK RESIDENT
AZZIDO DA BASS HAMBURG, NEMAČKA
BYORN WILLKE FRANKFURT, NEMAČKA

SUBOTA 09.09.2006
Live stage

SO SABI BEOGRAD 19.00
WROOM BEOGRAD 20.00
D-FENCE NISH 21.00
MAKE UP 2 SLOVENIJA 22.00
BLOCK OUT BEOGRAD 23.00

Clubbing stage 01.00 – 05.00

FUNKY JUNKYE RESIDENT
SOUL CENTRAL LONDON
DIFFERENT GEAR LONDON

NEDELJA 10.09.2006
Live stage

KANDA, KODŽA, NEBOJSHA BEOGRAD 19.00
357 BEOGRAD 20.00
STRIP BEOGRAD 21.00
ATEIST RAP NOVI SAD 22.00
VASIL HADŽIMANOV BEOGRAD 23.00

Clubbing scena 01.00 – 05.00

DJ Pedja resident
DJ Rady Bugarska
DJ Veztax Kranj
DJ Aneuria Slovenija

Konachna cena ulaznice, komplet sva 3 dana bice 700din, po dan bice 300din


Ovo mi je rek`o drugar.....kao noviji raspored......
 
Bese prvo vece... Svuda pise 357 petak uvece, na svim flajerima, plakatima na sajtu (!) (da, neki od kretena se setio i na dan Nisomnije apdejtovao sajt informacijom da ce 2006 biti tog dogadjaja.)
Pise cak i da ce 357 biti u 21. Bilo je svacega i DLM i onog najgoreg Najtshita koji je iritirao sranjima o svom prvom albumu i svojim prvim albumom i odose, mi smo samo hteli 357
 
Ja mislim da su night shift bas bili ok. Krivo mi je samo sto sam zakasnio na one deluvium (kako god) cuo sam samo 2 pesme, i bas su mi se svidjale :roll:

Sta ce biti u nedelju? I sta mu dodju oni Italijani Out Of Place (koja muzika)?
 
Pa, da, ocigledno se vecinii dopalo da slusa kic koji se u nepromenjenom izdanju plasira omladini bez ukusa vec nekoliko godina. A kako komentarises to sto se isti hvale na svom nastupu kako su najprodavaniji i to? Zasto taj ok bend posle toliko godina (15) i prodatih ploca nema autorsku pesmu kojom moze da se predstavi publici nego mora da pravi kolaz od Korna i EKV-a? Da li na festivalu muzike neki bend treba da pokusava da svira stvari nekog drugog benda u originalu kao oni Chop Suey? Katastrofalno su odradili posao i nije mi jasno zasto se po svaku cenu prilagodjavaju ukusu publike. Sta ce njima System of a down u zivotu pored Ricky Martina i ostalih? Sto se ne vode malo svojim ogranicenjima i ne gostuju dalje od klubova gde bi pravili ekstra provod ljudima (dok ne smore jedinim stvarima koje znaju iliti "prvim albumom") i gde ih niko nece kritikovati jer normalnu i pozitivnu kritiku svejedno ne verujem da bi izvukli. Ikad.
 
Da li je neko ocekivao onakav Block Out? Jel ono bio Block Out ili block out? Malo su me razocarali, ocekivao sam vise i bolje i duze. Mada su na pocetku nedostupnih polja stvorili energiju jednog nuklearnog reaktora, nesto neobjasnjivo i trajalo je oko pola nastupa, dakle 15-ak minuta. Ostatak sam proveo pitajuci se gde je Mita i ko je onaj decko sto peva... I zasto je gitara kao izostala iz Tata Brade toliko da nisam ni provalio o kojoj stvari se radi dok nisam cuo tekst? Ma bili bi oni bolji da su samo imali prostora i vremena. Ogranicio ih organizator na jebenih 35-40 minuta mislim nema smisla da to urade block out-u a najtshit preko sat ipo smarao... Sramota.
Od ostalih Wroom je bio vrh. Onakvu atmosferu i svirku dugo ne osetih. Odusevili me ljudi. A i one Slovenke sto su licile na zmijarnik - znaju posao. Ko bi rekao da sest onakvih riba onako przi?
A i D-fence ima ekstra muzicare.
Krivo mi zbog KKN sto ih nisam cuo ali bre u 19h? Kad da stignem da se sredim...(a zbog sredjivanja otpade nedelja...)
 

Back
Top