Zasto dama sedi sama

Ko ce prvi podrzati Natu i Ahtisarija

  • Milan STR Protic

    glasova: 1 2,7%
  • Ceda Jovanovic

    glasova: 21 56,8%
  • Goran Svilanovic

    glasova: 3 8,1%
  • Boris Tadic

    glasova: 7 18,9%
  • Vuk Draskovic

    glasova: 3 8,1%
  • neko iz DS

    glasova: 1 2,7%
  • neko iz G17

    glasova: 1 2,7%

  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Видесмо шта се Наташа излупала и ово није тема посвећена томе. Ово је тема посвећена ономе што следи.
Зна се да ни Ахтисари оно за колективну кривицу Срба није рекао случајно. Мало је случајних ствари на овое свету, ако их уопште има. До сада сам уочио две школе мишљења о томе шта стоји иза Ахтисаријевих изјава:
1) Овај дипломата се изнервирао, измиче му Нобелова награда, па се сада љути и покушава све свалити на Србе
2) Провоцира нас да га убијемо па да ништа не призна... добро шалим се, провоцира наше преговараче да напусте процес и тако "убрзају решење".
Ближи сам овој другој школи мишљења.
Јасно је да такве ствари неће ићи без помоћи изнутра. Наташа се већ огласила, али ценим да је то само претходница. Ускоро ће ствар прећи у руке страначких личности и мало јачих бирократа. То ће ићи постепено. Ајде да провалимо ко је следећи.
Да ли је то СТР Протић који се већ јављао да буде издајник и да потпише "ако нико неће". Ако је то он, онда креатори игре иду веома опрезно, јер његова специфична тежина је равна нули.
Да ли ће то бити Чедај који је говорио како "смо присутни сто година на Косову кроз насиље". Судећи по његовим ставовима Ахтисари му је веома близак. Само га можда јахтарење спречава да крене у кампању подршке.
Да ли ће то бити Свилана, овај Свилени, пардон Горан Свилановић - који је отишао мало више у европској бирократији па нам тако преноси "поруке" моћника.
Неки ће помислити да би то могао бити Тадић. Ја не верујем у такву могућност, али дозволимо... Онда би то баш био БЕНГ!... и овде је неки Гокси говорио о "припремању народа".
Можда ће Борис то оставити неком свом потрчку из ДС-а да пусти као балон, као оно "лично мишљење".
Можда ће то урадити неко из Г17...
Можда Драшковић, који сада критикује, али ја у њега немам ни најмање поверења.
 
Михајло:
Ма све су то гњидице, ево Америка врши притисак на Тадића да да Вуку 5 места на листи.
Вук да је паметан да иде да пише књиге.

Pa da bi se napisala knjiga treba nesto imati u glavi.Vuk je mozda nekad i mogo da napise po nesto danas tesko.
 
Чедај води, али се и Борисе укључио у трку.
Михајло:
Ма све су то гњидице, ево Америка врши притисак на Тадића да да Вуку 5 места на листи.
Вук да је паметан да иде да пише књиге.

Нека му да из џепа ДС-а, онда су зихер пукли на изборима. Нека уђе и Чедај, па нек сви титићи праве народни фронт :lol:
 
занимљиво да још нико није гласао да ће то бити Свилановић...
Ја мислим да је увек подржавају,а не да ће је само убудуће подржати Чеда и Свилановић.
 
И ја сам хтио да гласам за многе али ми је избор пао на Чеду. Јесте да је он мали, јадан и небитан политичар али се својом појавом издваја у сваком смислу.
 
Prosto neverovatno kolko od ovih sa liste srama je bilo na najznacajnijim funkcijama ove zemlje.Protic je bio ambasador u SAD a Svilanovic ministar inostranih poslova.Netreba biti mnogo pametan pa zakljuciti sta su radili i za koje su opcije lobirali.
 
Ма бре све бих ја то похапсио да сам власт. Али нисам власт па не могу да хапсим. Но биће радикали власт па ће да хапсе.
 
Pokusala sam da glasam, pa mi je izaslo ovo: >>Već ste glasali na ovu anketu<<!!!??????
Molim moderatora da mi objasni sta se dogadja? Jel to neko glasa u moje ime?
Posto nisam mogla da glasam, ucinicu to javno: glasam za Cedu!
Iz oglasavanja svake od "jahacica apokalipse" da se zakljuciti da imaju nepodeljenu simpatiju upravo prema Cedi.
Eto toliko od mene.
A onog ko je glasao umesto mene (pretpostavljam za Cedu - jer ima najvise glasova) molim da sledeci put pusti mene da sama glasam - nece se razocarati u moj izbor! ;) :lol:
 
naravno da ce cedomir kao realan politicar podrzati ono resenje koje je u ovom trenutku najrealnije i najbolje za drzavu srbiju...i naravno,glasao za shefa cedomira...ceda je buducnost srbije..istina je da vi to jos uvek ne vidite,ali nije vam zameriti,vecina vas ne vidi dalje od nosa i od propagande kurira i presa..ali ima i za vas vremena..vreme ce pokazati da je cedomir bio u pravu
 
SURbel:
Pokusala sam da glasam, pa mi je izaslo ovo: >>Već ste glasali na ovu anketu<<!!!??????
Molim moderatora da mi objasni sta se dogadja? Jel to neko glasa u moje ime?
Posto nisam mogla da glasam, ucinicu to javno: glasam za Cedu!
Iz oglasavanja svake od "jahacica apokalipse" da se zakljuciti da imaju nepodeljenu simpatiju upravo prema Cedi.
Eto toliko od mene.
A onog ko je glasao umesto mene (pretpostavljam za Cedu - jer ima najvise glasova) molim da sledeci put pusti mene da sama glasam - nece se razocarati u moj izbor! ;) :lol:
Nemam pojma šta se dešava. Sigurna si da nisi glasala ili kliknula dva puta jedan za drugim?
 

Back
Top