Radikali jaci i od udruzenih demokrata?

А ти заступаш идеју да је војводина одузета Мађарима? Да би могли о томе да причамо, морао би мало боље да познајеш историју војводине. Слажем се ја да си ти из Војводине, али ипак мало научи како се шта догађало у тој Војводини док је била у АустроУгарској. Не желим да ти одговорим на то питање. Када будеш схватио да је Војводина српска, онда ћемо причати.
 
Crni_gavran:
А ти заступаш идеју да је војводина одузета Мађарима? Да би могли о томе да причамо, морао би мало боље да познајеш историју војводине. Слажем се ја да си ти из Војводине, али ипак мало научи како се шта догађало у тој Војводини док је била у АустроУгарској. Не желим да ти одговорим на то питање. Када будеш схватио да је Војводина српска, онда ћемо причати.
A sta se to dogadjalo u Vojvodini? Srbi su bezeci od Turaka naselili Vojvodinu , koja je bila u sastavu Ugarske monarhije. Vojvodina je bila u sastavu Ugarske, pa zatim Austro-Ugarske i na kraj tek 1918 u decembru se pripojila Srbiji. Zato ne lupaj gluposti kada nemas pojma o cemu govoris.
 
Чекај чекај. Држимо се ми теме. Мислим да што се историјских чињеница тиче не располажете баш неким подацима. Ја не волим много да куцам по форумима, као што се да приметити. Нисам као неки овде што знају по целу страницу да заузму за један пост. Мене мрзи да куцам и нећу да куцам толико. Само вам кажем да нисте у праву.
 
Crni_gavran:
Чекај чекај. Држимо се ми теме. Мислим да што се историјских чињеница тиче не располажете баш неким подацима. Ја не волим много да куцам по форумима, као што се да приметити. Нисам као неки овде што знају по целу страницу да заузму за један пост. Мене мрзи да куцам и нећу да куцам толико. Само вам кажем да нисте у праву.
''Samo ćeš da kažeš...'' Molim?

Hahaha, blagi užas. Zapeo si za temu. I ja sad otvorim temu o tome, hoćeš li tamo odgovoriti? Ukratko Gavro, ukratko.
 
Crni_gavran:
Чекај чекај. Држимо се ми теме. Мислим да што се историјских чињеница тиче не располажете баш неким подацима. Ја не волим много да куцам по форумима, као што се да приметити. Нисам као неки овде што знају по целу страницу да заузму за један пост. Мене мрзи да куцам и нећу да куцам толико. Само вам кажем да нисте у праву.
Ala si se raskucao!!!!!
 
Зато што се историја не пише укратко. Ако су вас тамо по Војводини учили историју укратко, онда ми је јасно како тако можете да причате. Па ви бре појма нмате о историји.
 
Radikali mogu da budu jaci od svih jedino kada na izbore izadje oko 30% glasaca. :lol: :lol:
Onda ce oni imati 100% glasova u skupstini. (Dleko bilo,da se pomerim s mesta) :D:D
Sto se tice procenta SRS i SPSa,u slucaju vece izlaznosti. To se videlo na izborima 24.9.2000. jedva su napabircili oko 30% :D:D
Njima ne odgovara nista preko 51% izlaznosti. :D:D Ne daj Boze za njih 55% :D:D
 
Хајде да онда говоримо о томе како су се многи гласачи из 2000. године разочарали у те ДОС партије и схватили да су свој глас дали издајницима српске државе и српског народа.
 
Crni_gavran:
Зато што се историја не пише укратко. Ако су вас тамо по Војводини учили историју укратко, онда ми је јасно како тако можете да причате. Па ви бре појма нмате о историји.
Pa ne tražimo mi od tebe celu istoriju Crni_gavran-e! Samo navedi od kada su Srbi u Vojvodini (ovde navedeš godinu) i ko je to bio pre njih (ovde navedeš naciju). Stane u jedan red registrovani korisniče Crni_gavran-e. Šta je sad problem?
 
Vidim neki porede Krajinu i Vojvodinu. Neverovatno. To svakako govori vise o njima samima, njihovoj obrazovanosti, informisanosti pa i dobronamernosti.
Da ne ulazimo u istoriju Vojvodine, u diskusije o tome koliko je ona "madjarska" (valjda austrougarska?) ili srpska, razlog zasto granice Srbije jednog dana moraju biti na liniji Kralovac-Karlobag-Ogulin-Virovitica bazira se na cisto legalnim razlozima. Srbi su u ondasnjim SFRJ republikama - Hrvatskoj i BiH bili konstitutivni narodi. Nosioci prava na samoopredeljenje po Ustavu SFRJ bili su NARODI a ne republike. Akt secesije Hrvatske i BiH je po svim svojim elementima bio nelegalan i protivustavan. To pravo srpskog naroda u Hrvatskoj i Bih da ostanu da zive u zajednici sa Srbijom nicim se ne moze ukinuti i ponisiti. Kad se stvore uslovi, jedna odgovorna, nacionalna i drzavotvorna vlast u Srbiji ce Srbima preko Drine obezbediti ostvarenje tog prava.
 
PLESsitnihDEMONA:
Radikali mogu da budu jaci od svih jedino kada na izbore izadje oko 30% glasaca. :lol: :lol:
Onda ce oni imati 100% glasova u skupstini. (Dleko bilo,da se pomerim s mesta) :D:D
Sto se tice procenta SRS i SPSa,u slucaju vece izlaznosti. To se videlo na izborima 24.9.2000. jedva su napabircili oko 30% :D:D
Njima ne odgovara nista preko 51% izlaznosti. :D:D Ne daj Boze za njih 55% :D:D

Eto mozga i logike prosecnog dosovca. Pa ni DOS nikada ne bi dosao na vlast da je Sloba zadrzao sve one glasace koje je imao 90,91,93...
 

Back
Top