kada se ocrtava...
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: kada se ocrtava...

malecki
    Guest

Podrazumevano kada se ocrtava...

Devojke, da li volite da vidite ispred sebe ok lika kome se ocrtava muskost?Ortaci, da li vam je neprijatno kada se ocrtava ono sto se nudi?

Moderan Muskarac
    Guest

Podrazumevano

Ovo je ozbiljno pitanje.Meni se kita uvek ocrtava na pantalonima tako da verujte nekada me je ops: stid zbog toga. Reakcije zena su kao prevrtanje ocima pa ponekada se i uzbude.Najgore je kada udjem u ustanove kao sto su posta, opstina, salteri itd.
    Molio bih da ovo preraste u jednu ozbiljnu temu i ako je moguce da dobijamo prave odgovore.
    Hvala.

malecki
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Moderan Muskarac
    Ovo je ozbiljno pitanje.Meni se kita uvek ocrtava na pantalonima tako da verujte nekada me je ops: stid zbog toga. Reakcije zena su kao prevrtanje ocima pa ponekada se i uzbude.Najgore je kada udjem u ustanove kao sto su posta, opstina, salteri itd.
    Molio bih da ovo preraste u jednu ozbiljnu temu i ako je moguce da dobijamo prave odgovore.
    Hvala.
    Naravno da ocekujemo prave odgovore!Znaci brate imas frku zbog toga?Da li ti je u erekciji kada se ocrtava ili mislis na opusteni?Velika je tu razlika, zar ne mislis?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Zavisi sta obucem... Ako su pantalone tesne, ocrtace se u svakom slucaju... Mada mi nece biti neprijatno ako nije u erekciji, jer o tome ne bih ni mislio... E u drugom slucaju ume da bude jako neprijatno...

Zato obujes malo sire lone, i nemas frx... bar dok ne 'nabubri'

Goscica
    Guest

Podrazumevano

Joooj, jadni vi!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nemam nista protiv, ako se ocrtava mom dragom...
    Naprotiv... 8)

malecki
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Zavisi sta obucem... Ako su pantalone tesne, ocrtace se u svakom slucaju... Mada mi nece biti neprijatno ako nije u erekciji, jer o tome ne bih ni mislio... E u drugom slucaju ume da bude jako neprijatno...

Zato obujes malo sire lone, i nemas frx... bar dok ne 'nabubri'
    A da li ti se ocrtava i kada je spusten?E meni je to ne znam ni sam...to valjda kada nosimo boxerice pa se on lepo pruzi,a?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa rekoh ti... Ako sam u tesnim lonama, ocrtace se i opusten i u erekciji (samo dosta 'bolje' u drugom slucaju)...

No kakve veze to ima sa proizvodnjom slamnatih sesira u Japanu?

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Meni se nikad ne ocrtava jer nosim samoo siroko, znaci siroke lone siroka duga maja, tako da nemoguce je videti .. pa ono nema nacina da me ops:

Moderan Muskarac
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio malecki
    Citat Original postavio Moderan Muskarac
    Hvala.
    Naravno da ocekujemo prave odgovore!Znaci brate imas frku zbog toga?Da li ti je u erekciji kada se ocrtava ili mislis na opusteni?Velika je tu razlika, zar ne mislis?
    Evo samo da ti odgovorim.Da, imam cesto erekciju na javnim mestima.Ako na primer imam ispred sebe sagovornika zenskog pola, onda zaista erekcija biva nenormalna i to obavezno primeti "ona" ili "one". ops: A mene me stid.

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

iskreno baš ne primečujem to, nemam naviku da sugovornika umestu u oči gledam u "šlic" 8)

Joan of arc
    Guest

Podrazumevano

Videla sam kako se ocrtava Vojinu Cetkovicu u nekoj predstavi.On mi je inace extra tip,ali to mi nije bilo ni malo sexy...
    A inace i ne primecujem to nesto posebno...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Joan of arc
    Videla sam kako se ocrtava Vojinu Cetkovicu u nekoj predstavi.On mi je inace extra tip,ali to mi nije bilo ni malo sexy...
    ma da bre pa sta vi mislite da svi samo u vaseg mi,ska gledaju

Podrazumevano

Ja bih volela da vidim kako se ocrtava Vojinu Cetkovicu ... ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

[quote="Moderan Muskarac"]Ovo je ozbiljno pitanje.Meni se kita uvek ocrtava na pantalonima tako da verujte nekada me je ops: stid zbog toga.

Brate izadji vec jednom iz helanki!!!

malecki
    Guest

Podrazumevano

Ma da, ovo pitanje sam postavio iz cistog razloga sto mi muskarci uglavnom imamo frku oko dizanja na javnim mestima sto se retko kad moze totalno ukloniti od pogleda. Ja sam nezaobilazan, na primer sto se dizanja tice...Ma to je ludo. Ne moram ni nasta da mislim, ni zensko da vidim a on se digne, pa zulja pa ga ne mozes ni pomeriti.A zamislite tek kada je tu neka ribica...Bilo vam je toga,a?

Guest

Podrazumevano

A zamislite samo baletske predstave pa kad se baletani uvuku u one njihove tesne helanke pa im se ******* ocrta.....HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guest

Podrazumevano

E pa dosta je vise o vasim kurcevima ajd sad malo zenske... Da li se uzbudite kada vidite lepu guzu ili sise?

malecki
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    E pa dosta je vise o vasim * ajd sad malo zenske... Da li se uzbudite kada vidite lepu guzu ili sise?
    Pa naravno da se uzbudimo ali pre nego sto krenemo na zenske nisam dobio odgovor devojaka!Nemoguce je da ni jedna ovde ne gleda u slic, da li se nesto vidi, ocrtava...Mora da neku ovde i to pali, majku mu...???????

EJPRIL
    Guest

Podrazumevano

VEĆINA ŽENA BAREM JEDNOM JE U ŽIVOTU POGLEDALA U ŠLIC NEPOZNATOM MUŠKARCU.A TO ZNA BITI I TEMA ŽENSKIH RAZGOVORA.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Donald Duck
    Brate izadji vec jednom iz helanki!!!
    Nisko!

Mambo Rambo
    Guest

Podrazumevano Re: kada se ocrtava...

Citat Original postavio malecki
    Devojke, da li volite da vidite ispred sebe ok lika kome se ocrtava muskost?Ortaci, da li vam je neprijatno kada se ocrtava ono sto se nudi?
    Našao se junak da postavi pitanje! Što se ti brineš kad si "malecki"? Doduše, mogla bi neka do pomisli kako ti je Smoki upao u gaće, ali i za to postoji lek. Lepo joj kažeš da ga može pojesti, ako ga izvadi, pa možda i ućariš.

Slične teme

1. Kada bi JE nazvao...kada bi TE pozvala...sta bi rekli...?
    Autor Astrica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.04.2009., 01:36
  2. Kada?
    Autor NORA DIZDAR u forumu Politika
    Odgovora: 176
    Poslednja poruka: 17.11.2008., 16:26
  3. Kada se laje svuda prvi, kada je odgovornost - tuc-muc
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 04.03.2008., 17:08
  4. Da li je cool kada se ocrtava .....