Nema vise Crocodile Huntera

Prilozi

  • MP7.jpg
    MP7.jpg
    36,1 KB · Pregleda: 15
  • TCHCC-999-202.jpg
    TCHCC-999-202.jpg
    59,2 KB · Pregleda: 16
  • TCHCC-999-383.jpg
    TCHCC-999-383.jpg
    65,6 KB · Pregleda: 13
Raža ga probola direktno kroz srce!!! Ta vrsta valjda ima tu neku bodlju(nazovimo je tako), koja je oštra kao nož, ili ono sečivo na bajonetu!Plus što je ta raža otrovna.Toliko je puta smrti gledao u oči, uvek joj bežao, a sada ga ubije nešto sa čim on nikad nije snimao emisije(valjda je ronio jer je snimao neku emisiju, i nije video tu ražu, i kako je on prešao iznad nje, ona ga je napala i ubola u srce. Patolozi su mu našli rupu u srcu!!!)

Ko traži đavola, na kraju ga dobije. Nemojte ovo da shvatite ovo pogrešno. On je bio poseban, ali njegove "poduhvate" ne bi nijedan normalan čovek činio(sa jednomesečnom bebom, njegovim sinom, hrani krokodila).

Nek mu je večna slava!!!
 
ma najbolji je bio...mom caletu je bas tesko palo, on je obozavao da ga gleda na Animal planetu, a i ja sam voleo da slusam kako prica odusevljeno sa australijskim akcentom......nisam mogao da verujem kad sam cuo danas bas mi ga je zao :cry: :sad:
 
Bas steta, covek je stvarno bio neverovatan... :cry: obozavam njegove dokumentarce, stvarno dobar covek....
:cry: :cry: :cry: :( :(

Nisam mogao da verujem kad sam danas procitao vest u Blicu kad sam dosao kuci posle skole....niko vise nece biti kao Stiv, ili ce barem biti onih koji ce pokusati da ga bezuspesno kopiraju.... :(
 

Back
Top