Ej Decaci jeste li sikreni kada ste pijani?

DisMisaL:
Ja pijan govorim ono što mislim kad sam trezan (a tada ćutim). Jedino kad se napijem zaboravim da sam odavno uvideo da nema koristi obraćati se toj nekoj koja (više) ne želi da sluša.
Eto to sto si rekao da "vise ne zelis da slusa" bas cenim tu iskrenost kod pojedinih muskaraca-bar nekad shvati gde je gresio i da ga niko nece VISE slusati....mozda nesto i nauc i ne ponovi gresku s nekom drugom.
 
DisMisaL:
@NevenkaBGD
Ja sam dao svoj odgovor na univerzalno pitanje. Nema ovde pomoć prijatelja i slični saveti, na kraju tako završiš sa banom i kloniranjem. Uostalom, otkud znamo da čovek nije odavno odustao, pa se sad pjan seti.

Ali, ako bi baš da pomognemo devojci, malo psihotične anlize nije naodmet. Gledajmo na stvar hronološki:

17.9.2005. Sama kaže da ga nakon godinu dana odbila zbog roditelja, inače držala čoveka na uzici, 10 metara dalje ona ga nazove i on je ispali, pa tri metra dalje ponovo, pa tri vikenda nakon bla, bla...

4.4.2006. Sad neki (isti ili drugi) koji se oko nje trudio, ona ga kulirala dok se čovek nije ohladio, i tad se setila da ga voli (čuš voli, ko da tako to ide, al nek joj bude). I pita se da li ona da zivka, cima, drvi vunu:


I sad opet ovo (ima tu još par momenata, ali da ne gnajvim sa nijma). Očigledno je da se radi o osobi koja ne zna šta hoće, i na svoju veliku žalost, ni šta neće. Njoj ne treba pomoć da razume te njene muškarce. Njoj treba da prvo odraste. Ne kažem da je ona krivac, da su oni (ili samo on, ako je sve isti) dobri, niti suprotno. Ali treba da shvatite da neke stvari zahtevaju obostrani trud da bi se ponovo pokrenule. Ako toga nema, ide se dalje, ka nekim drugim ljudima ukoliko nam je to sve važno. Možda sa vremena na vreme proveriti da li ima šansi, ali ne čekati na to kao jedino u životu.

Ma naslov sve govori.
uh ala ti pratis sve ...uplasi me. A nisam ja kriva bas za sve moje neuspele veze, nekada su i oni...nemoj da si na kraj srca. A to da li znam sta hocu, niko ne zna 100% u svim zivotnim situacijama sta hoce, to nema mnogo veze sa zreloscu, a sigurna sam da ako se analiziras svoj zivot da ces naci slicna ( ili drugacija) dvoumljenja....sve je to ljudski.Valjda...???
 
Silent Bob:
Nism plakao al' sam peglao... E, a jesu li oni bili sami ili ih je neko vodio? Bilo je mocno...

To sam i rekao....cccc.. ..."Posle nedolazenja na dve disciplinske,to je za njega bilo najbolje........."....RESENJE : bio choban sa dve koze,jednom ovcom i Milicom...Kojom vec....axxaxaxa......joooooj..........pa rekao sam da NISI plakao....
---ganglije iili migrena :lol:
 
@DisMisal
U paravu si za mnogo stvari o kojima pricas, Potrebno je dvoje da se stvari pokrenu, ali kao sto i sam kazes iako ti je mozda jos uvek stalo postoji neki strah da ako probas ponovo da ce eventualini drugi prekid biti jos gori, pa se onda setis kako ti je bilo prosli put i nekako nemas petlju...Pa cak i kada se sretnete i razmenite razmisljanja na temu "ima li ista od nas u buducnosti" ...oboje zakljucite da se plasite , i tu se nekako razidjete svesni da ne smete da pokusate a da ne mozete da zaboravite. Sto je potpuno idiotski, ali kako drugacije? Nije da vam ta neka osoba iz proslosti ometa zivot, daleko od toga, ali je uvek nekako tu "dise vam uz vrat". I taman kada ti odlucis da ces svemu da stanes na kraj on to nije odlucio..i tako u krug.
Koliko samo sam ljudi srela sa ovakvim pricama, i koji isto tako nastave sa normalnim zivotom imaju normalne veze, ali tu je neka osoba koja se s vremena na vreme pomene, bar jednom godisnje, ko neki praznik: kada se drustvo skupi i popije casa vina....
I prodju godine, menjas se , a shvatis da se mnogo toga nije promenilo, da strahovi nisu nestali vec su ostali, da osecaji nisu izlapeli vec su se ucvrstili i stim da si stariji sve se teze odvajas od starih navika tako da i tu "specijalnu" osobu uspremis negde , u neki ugao pa je izvuces iz naftalina cisto kada ti je dosadno....uz casicu i drustvo.
 
zamisli:
Sta je to sa muskarcima kada se napiju....imam jednog koji me cima telefonom kada se napije, a inace bilo kakav oblik veze z njim je nemoguci ( bar kada je trezan)....Ono kao coolira me i prodje bukvalno pola godine a on se seti da mi kaze kako mu strasno zao zbog necega sto je uradio.....Ja sam naravno davno prestala da odgovaram na takve pozive i poruke, jer dok jesam to nicemu nije vodilo...I skroz mi je to smor ali me cisto interesuje o cemu se tu radi???A nismo ni deca majke mi( to je ono najgore)Eto pa vi meni onako recite sta ja treba da mislim...A verujte dala sam mu 101 sansu, ono kao ona narodna " on okom a ja skokom" ....A to mi nekako sada jadno s njegove strane , jer ja se toliko trudila i pustila...

Meni odeblja jezik kad se urokam tako da mi nije jasno kako on uopšte nabode brojeve
na telefonu..
 
@zamisli

Ljudi potisnu nekog unutar svoje podsvesti, i piće (ili nešto drugo) pobudi ta sećanja. Ali ona nisu razlog da u njima živimo. Lepo je (nije) to što ti očekuješ da te neko nazove, lepo je (nije) to što pamtite jedno drugo, ali razumi da ne možete živeti u onome što je bilo. Nije pošteno, prema sebi, prema drugom, prema nekim novim ljudima. Jer ukoliko gledate u prošlost i u njoj nalazimo tu potrebu za nekim, teško da možeš da se ostvarite danas, tj da živite neke nove lepe trenutke. Dakle, ukoliko te zove/zoveš, i ukoliko vam je jedini razlog sećanje kako je bilo, bez želje da nešto tek bude, ili iz straha da bi zeznuli i ono što je bilo, bolje nemojte. Toliko je izbora u životu, toliko raskrsnica, da je nezamislivo stalno se vraćati na isto. Jednostavno gledaš da se poklope pravci, i idete. Ukoliko on ne može trezan, ne vredi da ga opijaš.

Verovatno olako završavate te veze. Ostane nešto nedorečeno, pitanja koja nisu dobila odgovor ili nisu bila ni postavljena. Ne proživite nešto što bi možda trebali, ali bez obzira na to dajete i previše značaja nekim momentima koji su bili samo početak, ne i razrada cele priče. Ostavite je nezaključenu, i onda vas proganja, i predugo, posebno u trenucima kada ste slabi i osetljivi (jesi li primetila da se neke stvari kod tebe ponavljaju kad spremaš ispite, npr, ili dok je on pripit).
 

Back
Top