Da li ce biti donet zakon o denacionalizaciji?

ШЕШЕЉ:
Звучи исувише једноставно, тако да ћемо ми и ако применимо нешто слично, свакако морати да смислимо некако да закомпликујемо процес... :-D Ја једноставно немам поверења у власт и сумњам да би се накнада извршила праведно... :???: А некако да се реши мора, у сваком случају...
Nevezano sa ovim tekstom gore samo da razjasnim , ostao sam dužan odgovora juče na postavljeno pitanje , dakle nemam ništa protiv tebe ali malo se suzdrži od "pretrčavanja ulice". Ne valja srljati.
 
Баш да видим онога ко ће гласати за овај закон, човече, какав би то хаос и неправда била, ма дај,
само њиве да гледамо, оне су све прерађене и прераспоређене, да видим оног који ће доћи и показати "Ова и ова њива је била мог пра пра деда..." нема шансе... да не помињем пољопривредне комбинате који су улагали милионе на ђубрење земље, та земља сада има 100 пута већу вредност него пре,...
коме ће да враћају земљу,...и она је била у нечијем власништву пре тих људи, хоћемо и на то да се враћамо....направиће они од Србије београдски пашалук ако тако наставе...
да се ја питам ја бих поново одузео земљу богаташима и поделио сиротињи, онако, у Робин Худ фазону...
 
OrthodoxCelt:
Баш да видим онога ко ће гласати за овај закон, човече, какав би то хаос и неправда била, ма дај,
само њиве да гледамо, оне су све прерађене и прераспоређене, да видим оног који ће доћи и показати "Ова и ова њива је била мог пра пра деда..." нема шансе... да не помињем пољопривредне комбинате који су улагали милионе на ђубрење земље, та земља сада има 100 пута већу вредност него пре,...
коме ће да враћају земљу,...и она је била у нечијем власништву пре тих људи, хоћемо и на то да се враћамо....направиће они од Србије београдски пашалук ако тако наставе...
да се ја питам ја бих поново одузео земљу богаташима и поделио сиротињи, онако, у Робин Худ фазону...
Pa kad bolje razmislim evo ja bih glasao za ovaj zakon ali ako se pod nacionalizacijom smatra ono što je "nacionalizovano" od strane nekih od 5.oktobra 2000.te.
 
OrthodoxCelt:
Баш да видим онога ко ће гласати за овај закон, човече, какав би то хаос и неправда била, ма дај,
само њиве да гледамо, оне су све прерађене и прераспоређене, да видим оног који ће доћи и показати "Ова и ова њива је била мог пра пра деда..." нема шансе... да не помињем пољопривредне комбинате који су улагали милионе на ђубрење земље, та земља сада има 100 пута већу вредност него пре,...
коме ће да враћају земљу,...и она је била у нечијем власништву пре тих људи, хоћемо и на то да се враћамо....направиће они од Србије београдски пашалук ако тако наставе...
да се ја питам ја бих поново одузео земљу богаташима и поделио сиротињи, онако, у Робин Худ фазону...

Kako, bre, koji bi to haos bio i nepravda?Pa, zar nije sad haos i nepravda?
Znaš kako se dokazuje vlasništvo? Validnim papirima ! Nema tu nauke. Imaš tapiju il nemaš? Kakve veze ima što je zemlja bila u nečijem vlasništvu? Naravno da je bila, kakvo pitanje. Nije stvar u tome, nego da li si je ti kupio od nekog, imaš li ti tapiju na nju ili nemaš? Vidim po ovom tvom postu da nisi dovoljno upoznat sa temom, al ipak sebi daješ pravo da komentarišeš. Treba se vratiti oduzeta imovina. Imovina - imanje-ono što je kupljeno i za šta postoje dokazi. A, ne nešto što se koristi pod raznoraznim osnovama.
 
drvasic:
U tom slučaju sve sobe bi mi bile slobodne (tri) a i trpezariju bih preuredio. Ja bih se u ostatku snašao. H a, h a, h ahhh.. au ti me odvoji od teme još ako si suviše mlada ja ne smem o tome s tobom diskutovati.

Ma, nisam suviše mlada al smo na politici.. ;)
Btw, mislim da je nepromišljeno s tvoje strane da se tako lako ofiraš sa sobama. Jbt, imaš čak 3, a šta ako dodje sledeća nacionalizacija? Spavaćeš na terasi.. ;)
 

Back
Top