Evo vam ga na.

Ocean_state

Domaćin
Poruka
3.809
Yebo vas metal.
Kada ste poceli da slushate pank? A kad rock? A kad shta god da sad slushate?
Znaci. Putanja koju ste preshli da bi stigli do toga shto sad slushate i shta sad slushate i svi ti detalji.
 
e pa vako....kad sam bila mala sam slushala narodnjake(tachnije draganu mirkovicj:mrgreen: )
ondaK sam slushala pop....pa o5 pop....pa hip hop....pa neshto malo rock...i sad slusham svashta...(pop,rock,metal*al samo balade*,r'n'b,hip hop):cool::mrgreen:
 
vladimirr:
Shta imash ti protiv metala??/
Yebo vas metal. Jer je sve u ovom fazonu:"Zashto metalci nose crno", Zashto se fenseri i metalci ne vole", Kad ste poceli da slushate metal......
Mene uvek nazivaju metalcem a nisam metalac. Slusham Cannibal Corpse i josh po neke grupe a svi mi se unose u lice i seru mi da sam metalac.
NISAM METALAC! Nemam nishta protiv metala ali zar je maica RAMONES metal maica? Popizdeo sam.
 
i don't get it...:?
ma meni je metal bzvz....ne volim ja te depresivne ili besne stvari....aj balade josh i mogu da mi prodju,ali ona vrsta metala(reche spooky negde) shto ni ne razumesh shta kazhu,samo se dernjaju...e to ne mogu da podnesem....ja sam vishe za neke happy stvari,uz koje,po mogucjnosti mozhesh da igrash...
e ovo je skrooooz bilo za "koja vam muzika ide na zhivce" :lol:
 
Tamplja_90:
i don't get it...:?
ma meni je metal bzvz....ne volim ja te depresivne ili besne stvari....aj balade josh i mogu da mi prodju,ali ona vrsta metala(reche spooky negde) shto ni ne razumesh shta kazhu,samo se dernjaju...e to ne mogu da podnesem....ja sam vishe za neke happy stvari,uz koje,po mogucjnosti mozhesh da igrash...
e ovo je skrooooz bilo za "koja vam muzika ide na zhivce" :lol:
u takve prsme i ja volim. Te za skakanje i te hepi. Recimo takvih je dosta pank.
Mada volim i depresivne a ponekad i te gde ne znash shta pricaju.
 
meni nije jasno kako ljudi mogu da slusaju pank i metal zajedno... to su 2 totalno suprotne stvari, i ne bi ih trebalo mesati. ja mislim da se to desava zato sto ljudi kod nas ne kapiraju bas muziku, i ne shvataju njenu sustinu
 
Ocean_state:
u takve prsme i ja volim. Te za skakanje i te hepi. Recimo takvih je dosta pank.
Mada volim i depresivne a ponekad i te gde ne znash shta pricaju.
Pa to sve zavisi od raspolozhenja...ja sam uglavnom happy tako da mi se takva muzika uglavnom i slush....ali kad sam tuzhna pre cju pustiti neku baladu(shto je greshka jer onda josh vishe budem tuzhna....)
 
naravno da moze da se slusa i punk i metal, zato sto u oba pravca imas sjajne bendove... ja sam pocela od rocka, preko nirvane (samo to od grandza, jbg srednja skola ali i dalje ih obozavam) i malo punka konacno sam presla na metal... jednostavno se desilo i evo ta "ljubav" traje vec nekih 8 godina i sve je jaca :D. ali ne slusam samo to, naravno...
 
iiiiiiiif od kada sam se rodila slusham maidene i slushala ih do 2 razreda( :lol: :cool: )....e onda sam slushala city records do chetvrtog...e onda sam ponovo metal do shestog...pa sam onda eminema,i linkin park i britney (isti dan sam kupila ta dva cd-a :mrgreen: )...i metal opet do exqrzije u osmom e onda sam od exqrzije('ebi ga shest dana 24h GRAND :oops: :x i popustila sam...onda sam do srednje slushala to i josh par meseci u srednjoj eee onda sam pochela TH i njih sam slushala do negde do maja tada sam HIM...pa sa HIM-om sam pochela SlipKnot pre jedno 2 meseca(od negde jula valda :? nijesam sigurna :rolleyes: ) nisam sigurna...i sada saaaaamo metal slusham....:D :lol:.....
 
@sale
tvoja biografija je opsirna.....:)

*tema*

@oushn
to sto ti govore da si metalac je zato sto pola ljudi koji slusaju shitty records&grandovce i ne zna sta znaci punk. Verovatno si primetio, ima mnogo vise metalaca nego pankera npr. A posto se oblacis slicno metalcima(ako cemo iskreno ta dva stila oblacenja se ne razlikuju puno, i imaju mnogo dodirnih tacaka), mnogi misle da si metalac. TIm ljudima koji te zovu metalcem nije bitno da lli ti slusas neki pank, black metal ili rock, njima je dovoljno sto nosis starke i crne majce, stoga si po njima metalac. Dalje, bez uvrede, mislim da su obe teme(i tvoja i tyralova) glupei da trebaju ici pod kljuc zato sto su vrlo slicne jednoj temi koja davno nije medju zivima, a kad budem imala vise vremena pronacicu je.....
 
Zivot na Marsu?:
meni nije jasno kako ljudi mogu da slusaju pank i metal zajedno... to su 2 totalno suprotne stvari, i ne bi ih trebalo mesati. ja mislim da se to desava zato sto ljudi kod nas ne kapiraju bas muziku, i ne shvataju njenu sustinu

se ti zezas? :?
uospte nisu dve suprotne stvari i to nema veze sa kapiranjem muzike nego sa ukusom.
ja slusam i metal i pank i klasicnu muziku i jos mnogo mnogo toga cemu nikakva veza ne moze da se nadje.

kapiranje muzike :roll:
 
Sweet_Jane:
@sale
tvoja biografija je opsirna.....:)

*tema*

@oushn
to sto ti govore da si metalac je zato sto pola ljudi koji slusaju shitty records&grandovce i ne zna sta znaci punk. Verovatno si primetio, ima mnogo vise metalaca nego pankera npr. A posto se oblacis slicno metalcima(ako cemo iskreno ta dva stila oblacenja se ne razlikuju puno, i imaju mnogo dodirnih tacaka), mnogi misle da si metalac. TIm ljudima koji te zovu metalcem nije bitno da lli ti slusas neki pank, black metal ili rock, njima je dovoljno sto nosis starke i crne majce, stoga si po njima metalac. Dalje, bez uvrede, mislim da su obe teme(i tvoja i tyralova) glupei da trebaju ici pod kljuc zato sto su vrlo slicne jednoj temi koja davno nije medju zivima, a kad budem imala vise vremena pronacicu je.....
glupa je u qratc, otvorio sam temu u inat. Stvarno retardirana tema.
 
Zasto raspravljati oko toga? Niko nikoga nece ubedti ni u sta, pa ljudi svako slusa sta mu se svidja i to je tako,za vjek i vjekova...Ja licno gotivim svasta...i rock i metal i punk i classicu...samo jedno ne mogu da smislim a to ovde svi znaju na sta mislim...
 
Ljubica Vujanic:
Zasto raspravljati oko toga? Niko nikoga nece ubedti ni u sta, pa ljudi svako slusa sta mu se svidja i to je tako,za vjek i vjekova...Ja licno gotivim svasta...i rock i metal i punk i classicu...samo jedno ne mogu da smislim a to ovde svi znaju na sta mislim...
Ono cije ime ne sme da se izgovori?
 

Back
Top