Наташа Кандић!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

НиколаТ

Primećen član
Poruka
529
Колико је луда и да ли постоји неко ко се слаже са њом?!

Ако је некоме неопходна инспирација нека погледа Б92 и Утисак недеље и јави своје импресије.
 
Kandicke mi nije uopste simpaticna ali ne znam sto postavljaju ove Toaletode i ovog bolesnika Brkica koji svakome ko mu se ne svidja pripisuje svoje licne frustracije ovome je sin ***** ,ovoj je kevu musliman bambusao stvarno odvratno to nije ni za wc papir.Prepoznaje se ubsko -staljinisticki princip "novinarstva" tj . obracuna sa protivnicima u kome se gleda da se sto vise ocrni njegova famija i slicno.
 
torrente_bg:
Ma ko ce sad da trazi.Gubi se vreme! ;)

Уосталом тема о њој никад доста... Непресушан извор информација и инспирација... Могли би отворити и једну тему са Дулићком, Кандићком, Ковачевић Вучо и сличним дамама, па да их коментаришемо у пакету... :roll:
 
Nevladine organizacije koje predvodi Kandicka i koje se sve finasiraju od zapadnih mentora su rak rana Srbije.Dok god se to zlo nezaustavi Srbija nece moci normalno da zivi.Ista situacija je bila i u Rusiji do dolaska Putina na vlast.Na hiljade nevladinih organizacija vrsljalo je sirom Rusije,sve odreda finasirane od SAD.Dolaskom Putina na vlast donet je zakon da se nevladine organizacije nemogu finasirati iz inostranstva vec iskljucivo iz budjeta.Od tog trenutka Rusija je silovito krenula napred.
 
Каква бештија!Ево сад је гледам и слушам шта прича...види се колико буја мржња из ње према српском народу.Неко ко се јавио у емисији рече да се сећа како је шамарала српске избеглице са КиМ-а!Кучка!
Треба је бацити шиптарима...
 
Lacibg:
Možda zaboravljaš onu s PINK-a - Tanja .... ne znam kako se beše preziva.
Vodi onu plagijat emisiju "KLOPKA" ....
Ona i Olja Bećković ko da je jedna majka rodila ...
Да,да...управу си.Ма,не гледам ту емисију.И PINK,слабо гледам,тако да сам на њу и заборавио.
Посебно сам обележио б92,јер је она(Кандићка) ту најчешће.
 
Moja mačka je gledala emisiju...

jkk26g.gif
 
Lacibg:
Možda zaboravljaš onu s PINK-a - Tanja .... ne znam kako se beše preziva.
Vodi onu plagijat emisiju "KLOPKA" ....
Ona i Olja Bećković ko da je jedna majka rodila ...

Мислиш вероватно на Замку... Ма био сам једном у публици кад је Вучић гостовао, значи, немаш појма који је жена смарач... Мислим комплетна екипа на Пинку и место снимања у неком прашњавом подруму, катастрофа... И ајде све то, али буквално је хтела да нас избаци зато што смо навијали за Ацу... Па, ******, зато и јесте емисија са публиком... У сваком случају, после Б92, Пинк ми је други на листи телевизија које заиста ретко имам жељу да гледам... :???:
 
Svih ovih godina, koliko Kandicka uzima sve vise i vise maha kao i ostale jahacice apokalipse, se pitam: Da li te zene ZAISTA veruju u ono sto pricaju???
Jer, ne mogu da verujem da zaista veruju a jos neverovatnije mi zvuci da toliko pljuju svoj narod i svoju zemlju zbog para, ma kolike one bile!!??!!
Njihov psiholoski profil je stran mom poimanju coveka kao jedinke i drustva u kom ta jedinka moze tako da dela, pa ako ima neki psiholog (profajler :) ) ovde na forumu - zamolila bih ga da pokusa da mi pojasni motivaciju ovih ljudskih spodoba.
 
Onaj skot s PINKa (setio sam se) zove se Tatjana Vidojević. I jeste "Zamka" a ne klopka. Nažalost Ja kao da sam mazohista - neodoljivo gledam Zamku i Utisak nedelje.

Čim to krene ja decu oteram u drugu sobu i slatko se ispsujem - ko na utakmici.
Jeb... ga , moram malo da se ispraznim ...

A ona mačka što je gledala Kandićku je FENOMENALNA - skinuo sam je na moj komp.
Zahvaljujem se Aleksandru2.

Nataša Kandić živi ovde negde u mom komšiluku na Vračaru. Video sam je skoro na Kalenića pijaci. Bio sam šokiran kad sam je video. Dal , kao, kako sme da se slobodno šeta ili kad sam primetio kako je skot mali - oko 1.5 m pa uz to još i vuče jednu nogu.

Nema je - šaka jada. Ako kineš pored nje možeš je srušiti.

Pa sad, takav sklop, koji sam opisao, verovatno je imao nekakav uticaj da se stvorenje
totalno poremeti.
 
Lacibg:
Onaj skot s PINKa (setio sam se) zove se Tatjana Vidojević. I jeste "Zamka" a ne klopka. Nažalost Ja kao da sam mazohista - neodoljivo gledam Zamku i Utisak nedelje....

Lacibg,

Nisi mazohista :D
I ja gledam Utisak nedelje i ne smatram sebe mazohistom.
Jednostavno - tako je covek u toku koja je sledeca psina na redu od strane tih nevladinih organizacija.
Znas kako kazu - upoznaj neprijatelja da bi mogao da ga pobedis! :D
 
Ето људи отворих тему и не прикључих се да коментаришем. Када год помислим да се Б92 помјера на боље одмах се појави нека од тих госпођа и увјери ме да је то само заблуда. Б92 без Утиска недеље је подношљива и у неке моменте квалитетна телевизија. Чека још само Тимофејева па да он почне да пропагира своје небулозе и да се дивим неограниченој људској глупости.
 
Najnoviji biser siptarke Kandic:

03.09.2006
Vecernje Novosti

Izjavu Martija Ahtisarija da su Srbi krivi kao narod, Natasa Kandic, direktorka za humanitarno pravo
ovako komentarise:
- Ahtisarijeva izjava vazna je zato sto je Srbiji i njenim politickim elitama predocila
cinjenicu koje one nisu svesne.


:D Klasicni idiot...
 
Jerry Ropero:
Kad vidim Natasu Kandic na TV-u dobijem odprilike ideju slicnu ovoj:

tony.gif

Такви су били и коментари гледалаца. А куја вели да су организовани.
250px-Balkanski_spijun_3.JPG


Опасна та вашљива племена клерофашистичка...
Било је уживање гледати како су је апљували.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top