Trenutak za čitanje štampe

Betty

Elita
Poruka
21.481
Koje je vaše idealno vreme za listanje novina?

Ja volEm recimo ranom zorom....uz kafu da listam novine, al' da su friške, da sam JA prva koja ih otvaram....onako lepo ispresovane od težine paketa u kome su stizale ::.:)

I volela sam nekad VRUĆE novine. Tako se zovu one što stižu u ponoć :)

Uu..što su te nekako ...mirisale na olovo, na eXluzivu :P Uvek sam volela da prva sve znam!
 
dygel.gif
ali sigurna sam da ponovo počeo kad bi se stvari malo izmenile....šta čekap, Psiho? Šta bi te ponovo navelo da čitaš novine, onako, uz kaficu, dok draga spava? :)
 
Kada ne radim onda citam novine ujutro, volim da ih prvi nacnem(mrzim kada nekome dam novine a vrati mi ih kao da ih je krava zvakala i mrzim kada ih isavijaju k'o pitu). Inace volim jos da citam posle rucka, a voleo sam da citam i na casovima biologije(bile su to opasne politicke i drustvene rasprave u dve poslednje klupe:)
 
ahahaha, Rujevite, razumem te i podržavam
curlers.gif
- ja proživim unutrašnju krizu svaki put kad pristanem da dam novine PRE nego li pogleda...raskupusaju ih, yebote, naročito Politku, ne umeju da hendluju...:lol:
(to kad negde putujem, onda mi najčešće ćape novine!)
 
ma.......znaš kako....ybg, samozaborav....jedeš dok se ne potrefi da ISTOVREMENO nestane i leba i jela :mrgreen: Mislim, to kad čitaš novine......:lol: Do sutra možeš....ko zna kad će da se potrefi!!! ..:roll:



e, a ako paziš, možeš i da se ne prejedeš 8) To kad se malo odraste ondaK se lasno savlada.
Ja sam prvo na hleb naslanjala slikovnice, pa stripove, pa teen magazine i knjige - sve deblje iz godine u godinu - i na kraju, danas: novine :D
 
1. E kad mi neko cita novine preko ramena razbio bih ga.
2. Ne mogu da shvatim citanje novina u WCu.
3. Za vreme rucka ne citam - Uvek mi se ohladi supa.
4. Razbio bih zenu kad citam a ona se muva po sobi pa ono
"Digni noge" Da one protutnji sa spremanjem.
5. Kad citam moram da sedim-Mozda za neke glupo deluje
ali lezeci ne mogu da citam.
Cudna neka biljka reci ce te ali sta mogu takav sam.
pozdrav
 
Betty:
ja proživim unutrašnju krizu svaki put kad pristanem da dam novine PRE nego li pogleda...raskupusaju ih, yebote, naročito Politku, ne umeju da hendluju...:lol:
Ja sam ta :D..sto ih raskupusa..:D..i napravi gomilu jadnih listova kojima se ne zna ni red, ni broj..:? :D...
Volim da citam - ujutru ili uvece...
Pogadjate, cesce je uvece..kada ih svi procitaju..:D
 
Bitan trenutak je uhvatiti trenutak pre nego što ih neko drugi ne zgrabi..
Novine čitam PRVI, neotvorene, čak i na kiosku biram primerke koji nisu pri vrhu, one koje ne pročita pola ulice pre nego što ih kupim.
Onda - sednem i otvorim, još miriše na štampu..ahh.. : o ) To je trenutak taj..
 
Betty:
Koje je vaše idealno vreme za listanje novina?

Ja volEm recimo ranom zorom....uz kafu da listam novine, al' da su friške, da sam JA prva koja ih otvaram....onako lepo ispresovane od težine paketa u kome su stizale ::.:)

I volela sam nekad VRUĆE novine. Tako se zovu one što stižu u ponoć :)

Uu..što su te nekako ...mirisale na olovo, na eXluzivu :P Uvek sam volela da prva sve znam!

Šta da ti kažem Betty.... ja uglavnom nemam vremena za čitanje novina..... :( ........ uglavnom čitam stručnu literaturu............eto............. jel to znači na nisam normalan? :(
 
Rujevit:
Kada ne radim onda citam novine ujutro, volim da ih prvi nacnem(mrzim kada nekome dam novine a vrati mi ih kao da ih je krava zvakala i mrzim kada ih isavijaju k'o pitu). Inace volim jos da citam posle rucka, a voleo sam da citam i na casovima biologije(bile su to opasne politicke i drustvene rasprave u dve poslednje klupe:)


:lol: :lol: :lol:

Jbt naviru mi secanja. Kakav trip. Koji flash back-ovi. Zlo
 

Back
Top