Коштуница и Додик у Гучи

UofC

Aktivan član
Poruka
1.016
ПРЕМИЈЕР Србије Војислав Коштуница изјавио је јуче, по доласку у Гучу, у којој се увелико одржава 46. драгачевски сабор трубача, да је то "тренутно највећи град Србије, послије Београда".

По доласку у Гучу са премијером Републике Српске Милорадом Додиком, Коштуница је поручио да је "српска труба прешла Дрину и да се већ четири године чује и у Бањој Луци, у којој се одржавају предтакмичења за Драгачевски сабор трубача".

- Гуча на најбољи начин показује шта је Србија, шта су њена отвореност, вјера у себе, гостопримство, весеље и музика - истакао је Војислав Коштуница, који је јуче у 15 часова на Градском стадиону свечано отворио финално такмичење трубача на 46. сабору.

Предсједник Владе Републике Српске Милорад Додик изјавио је да је дошао у Гучу да проведе дан "како би се надахнуо новом снагом и новим осјећајем припадности, који је потребан свима у Српској".


Hehehehehehe...Sad ce onaj Zelenbac Tihic i u ovome da vidi Veliku Srbiju. Ma ko ga ****, nek se slavi a svi ostali mogu da ga puse. :D
 
А заједно ће бити и на утакмици Црвена Звезда-Борац сутра у 17:30 у Бањалуци. То је сигуран доказ да се спрема нови план за стварање Велике Србије:)

Е хвала Богу да се овако нешто дешава и да се тако и настави.
 
pa vidite braco zasto su mnogi na ivici zivaca.... zato sto je to stariji plan i pokojni zoran je radio isto na njemu, ali ce zahvaljujuci sadasnjoj garnituri i prepodobnom voji™ poceti da se realizuje. ne shvataju da je nebitna partija koja to uradi kao ni premijer a ni predsednik. bitan je ishod. ali partijska i stranacka netrpeljivost kod mnogih dovede do pomucene svesti i zato se sve ovo desava.
 
НиколаТ:
Тачно. Јадно је да је у Србији тако дубока подјела на политичкој сцени а и међу људима. Ево ми у РС смо потпуно јединствени.

Даће Бог да се СРБИ СЛОЖЕ........ а онда нашим непријатељима

ПОМОЗИ ИМ БОЖЕ ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
НиколаТ:
Тачно. Јадно је да је у Србији тако дубока подјела на политичкој сцени а и међу људима. Ево ми у РС смо потпуно јединствени.

Brate, nadam se da je Dodik iskren. Nadam se da ovo nije sve samo predizborna kampanja vec i iskrena politika Dodika. Ja se njegam sjecam kao korumpiranog mangupa koji je Amerikancima prodao Jasenovacku Zborku...Daj Boze da ostanu ujedinjeni i nakon izbora a ne da se vrate na staru politiku popustanja...
 
UofC:
Brate, nadam se da je Dodik iskren. Nadam se da ovo nije sve samo predizborna kampanja vec i iskrena politika Dodika. Ja se njegam sjecam kao korumpiranog mangupa koji je Amerikancima prodao Jasenovacku Zborku...Daj Boze da ostanu ujedinjeni i nakon izbora a ne da se vrate na staru politiku popustanja...

Па тако се чинило на први поглед али га случајно знам и посредно и постало ми је јасно да он ради најбоље и у интересу РС. А што се тиче предизборне кампање, наравно да претјерује, али то сви раде. Позитивно је што је Додик доста у народу, што би се рекло са обичним свијетом, за разлику од неких које можете само "видјети" иза црног стакла њихових мерцедеса. А био је и на утакмици ЦЗ-Милан:)
 
...а богами био и Чеда Јовановић

zabava_guca.jpg
 
СДС је створио РС и хвала им због тога, али сво ратно чланство је искључено или изашло из ове странке.

А што се тиче Чеде и њговог присуства на утакмици он је вјероватно дошао да навија за Милан.
 
НиколаТ:
СДС је створио РС и хвала им због тога, али сво ратно чланство је искључено или изашло из ове странке.

А што се тиче Чеде и њговог присуства на утакмици он је вјероватно дошао да навија за Милан.
Sta fali i ja sam navijao za Milan ****** ne volim komunjare i njihove proizvode crvene zvezde ,partiazne ,pionire ,stafete i slicno :-D
 
svetolik trpkovic:
Sta fali i ja sam navijao za Milan ****** ne volim komunjare i njihove proizvode crvene zvezde ,partiazne ,pionire ,stafete i slicno :-D

Добро је ако си ово рекао као шалу, али ако ниси треба да се стидиш. Можда поједини Срби имају комплекс ниже вредности па могу да навијају Милан и друге стране клубове.
 
НиколаТ:
СДС је створио РС и хвала им због тога, али сво ратно чланство је искључено или изашло из ове странке.

А што се тиче Чеде и њговог присуства на утакмици он је вјероватно дошао да навија за Милан.

Nikola, SDS nista nije uradio sto bilo ko drugi nije mogao uraditi. Ipak su njihovo okljevanje i korupcija skupo kostale Srbe u BiH. Kamo srece da je Kecmanovic bio na mjestu Karadzica. Danas bi ja i ti pili pivo na Bascarsiji uz "Mars na Drinu" u Srpskom Sarajevu u Srpskoj Bosni.
 
UofC:
Nikola, SDS nista nije uradio sto bilo ko drugi nije mogao uraditi. Ipak su njihovo okljevanje i korupcija skupo kostale Srbe u BiH. Kamo srece da je Kecmanovic bio na mjestu Karadzica. Danas bi ja i ti pili pivo na Bascarsiji uz "Mars na Drinu" u Srpskom Sarajevu u Srpskoj Bosni.

Еј сад. СДС је у тешком времену за Србе у БиХ успио да створи РС са функционалном влашћу и обезбиједи опстанак Срба у Босни и Херцеговини.

А те приче о српској Босни су нереалне јер у БиХ живе и Муслимани и Хрвати.
 
Gucanin:
Добро је ако си ово рекао као шалу, али ако ниси треба да се стидиш. Можда поједини Срби имају комплекс ниже вредности па могу да навијају Милан и друге стране клубове.
Ma ne navijam za strane klubve al Milan je koliko znam osnovan 1899. i njegovi tvorci nemaju nikakve veze sa nama dok su tvorci Crvene Zvezde kao sto joj samo ime kaze opasna crvena banda koja je najobrazovanije i najbolje Srbe pobila ,zatvarala i proterala pa mi CZ kao simbol te epohe mnogo vise smeta nego Milan prema kome sam indiferentan skroz.Al ovo nije navijacki forum tako da necemo o tome.
 

Back
Top