Коштуница и Додик у Гучи
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Коштуница и Додик у Гучи

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Коштуница и Додик у Гучи

ПРЕМИЈЕР Србије Војислав Коштуница изјавио је јуче, по доласку у Гучу, у којој се увелико одржава 46. драгачевски сабор трубача, да је то "тренутно највећи град Србије, послије Београда".

По доласку у Гучу са премијером Републике Српске Милорадом Додиком, Коштуница је поручио да је "српска труба прешла Дрину и да се већ четири године чује и у Бањој Луци, у којој се одржавају предтакмичења за Драгачевски сабор трубача".

- Гуча на најбољи начин показује шта је Србија, шта су њена отвореност, вјера у себе, гостопримство, весеље и музика - истакао је Војислав Коштуница, који је јуче у 15 часова на Градском стадиону свечано отворио финално такмичење трубача на 46. сабору.

Предсједник Владе Републике Српске Милорад Додик изјавио је да је дошао у Гучу да проведе дан "како би се надахнуо новом снагом и новим осјећајем припадности, који је потребан свима у Српској".

Hehehehehehe...Sad ce onaj Zelenbac Tihic i u ovome da vidi Veliku Srbiju. Ma ko ga ****, nek se slavi a svi ostali mogu da ga puse.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Коштуница и Додик у Гучи

Svaka cast za oba predsednika. Zivi nam bili.......

marlоn
    Guest

e ako si postavio brate... i cuje se i cuce se...al nikako sa oruzjem vec mozgom iz srbije, koji konacno pocinje da radi ono sto treba.

Primećen član НиколаТ (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

А заједно ће бити и на утакмици Црвена Звезда-Борац сутра у 17:30 у Бањалуци. То је сигуран доказ да се спрема нови план за стварање Велике Србије

Е хвала Богу да се овако нешто дешава и да се тако и настави.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Браво и за Коштуњавог и за Додика - лепо Коштуњави каже - у Јевропу ДА, али са нашом културом и нашом традицијом........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Додик сигурно добија изборе, а за Коштуницу се надам да ће се опаметити и направити владу са искреним српским домољубима.

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

ZIVELA SRBIJA! ZIVELA REPUBLIKA SRPSKA! ZIVELE UJEDINJENE SRPSKE DRZAVE!

marlоn
    Guest

pa vidite braco zasto su mnogi na ivici zivaca.... zato sto je to stariji plan i pokojni zoran je radio isto na njemu, ali ce zahvaljujuci sadasnjoj garnituri i prepodobnom voji™ poceti da se realizuje. ne shvataju da je nebitna partija koja to uradi kao ni premijer a ni predsednik. bitan je ishod. ali partijska i stranacka netrpeljivost kod mnogih dovede do pomucene svesti i zato se sve ovo desava.

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Тачно. Јадно је да је у Србији тако дубока подјела на политичкој сцени а и међу људима. Ево ми у РС смо потпуно јединствени.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio НиколаТ
    Тачно. Јадно је да је у Србији тако дубока подјела на политичкој сцени а и међу људима. Ево ми у РС смо потпуно јединствени.
    Даће Бог да се СРБИ СЛОЖЕ........ а онда нашим непријатељима

ПОМОЗИ ИМ БОЖЕ !
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Brate, nadam se da je Dodik iskren. Nadam se da ovo nije sve samo predizborna kampanja vec i iskrena politika Dodika. Ja se njegam sjecam kao korumpiranog mangupa koji je Amerikancima prodao Jasenovacku Zborku...Daj Boze da ostanu ujedinjeni i nakon izbora a ne da se vrate na staru politiku popustanja...

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio UofC
    Brate, nadam se da je Dodik iskren. Nadam se da ovo nije sve samo predizborna kampanja vec i iskrena politika Dodika. Ja se njegam sjecam kao korumpiranog mangupa koji je Amerikancima prodao Jasenovacku Zborku...Daj Boze da ostanu ujedinjeni i nakon izbora a ne da se vrate na staru politiku popustanja...
    Па тако се чинило на први поглед али га случајно знам и посредно и постало ми је јасно да он ради најбоље и у интересу РС. А што се тиче предизборне кампање, наравно да претјерује, али то сви раде. Позитивно је што је Додик доста у народу, што би се рекло са обичним свијетом, за разлику од неких које можете само "видјети" иза црног стакла њихових мерцедеса. А био је и на утакмици ЦЗ-Милан

Primećen član Gucanin (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

...а богами био и Чеда Јовановић

marlоn
    Guest

hahahah .... fala dragom bogu da se mozemo u srbiji svi sloziti oko necega.... ziv bio chedomire.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Meni je Dodik simpatican lik pomelo podseca i na pokojnog Djikija mada je tacno da je imao korupcionaskih afera dok je bio na vlasti sigurno nije vise pokrao od ratno profiterskih SDS struktura.

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

СДС је створио РС и хвала им због тога, али сво ратно чланство је искључено или изашло из ове странке.

А што се тиче Чеде и њговог присуства на утакмици он је вјероватно дошао да навија за Милан.

Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Није Чеда дошао на утакмицу него у Гучу...

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

СДС је створио РС и хвала им због тога, али сво ратно чланство је искључено или изашло из ове странке.

А што се тиче Чеде и њговог присуства на утакмици он је вјероватно дошао да навија за Милан.
    Sta fali i ja sam navijao za Milan ****** ne volim komunjare i njihove proizvode crvene zvezde ,partiazne ,pionire ,stafete i slicno :-D

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio Gucanin
    Није Чеда дошао на утакмицу него у Гучу...
    Хвала на исправци.

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Sta fali i ja sam navijao za Milan ****** ne volim komunjare i njihove proizvode crvene zvezde ,partiazne ,pionire ,stafete i slicno :-D
    Е мој ти.

Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Добро је ако си ово рекао као шалу, али ако ниси треба да се стидиш. Можда поједини Срби имају комплекс ниже вредности па могу да навијају Милан и друге стране клубове.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Al' ste vi prsli narode....

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Nikola, SDS nista nije uradio sto bilo ko drugi nije mogao uraditi. Ipak su njihovo okljevanje i korupcija skupo kostale Srbe u BiH. Kamo srece da je Kecmanovic bio na mjestu Karadzica. Danas bi ja i ti pili pivo na Bascarsiji uz "Mars na Drinu" u Srpskom Sarajevu u Srpskoj Bosni.

Učlanjen
    30.07.2006.
    Reputaciona moć
    47

Citat Original postavio UofC
    Nikola, SDS nista nije uradio sto bilo ko drugi nije mogao uraditi. Ipak su njihovo okljevanje i korupcija skupo kostale Srbe u BiH. Kamo srece da je Kecmanovic bio na mjestu Karadzica. Danas bi ja i ti pili pivo na Bascarsiji uz "Mars na Drinu" u Srpskom Sarajevu u Srpskoj Bosni.
    Еј сад. СДС је у тешком времену за Србе у БиХ успио да створи РС са функционалном влашћу и обезбиједи опстанак Срба у Босни и Херцеговини.

А те приче о српској Босни су нереалне јер у БиХ живе и Муслимани и Хрвати.

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Gucanin
    Добро је ако си ово рекао као шалу, али ако ниси треба да се стидиш. Можда поједини Срби имају комплекс ниже вредности па могу да навијају Милан и друге стране клубове.
    Ma ne navijam za strane klubve al Milan je koliko znam osnovan 1899. i njegovi tvorci nemaju nikakve veze sa nama dok su tvorci Crvene Zvezde kao sto joj samo ime kaze opasna crvena banda koja je najobrazovanije i najbolje Srbe pobila ,zatvarala i proterala pa mi CZ kao simbol te epohe mnogo vise smeta nego Milan prema kome sam indiferentan skroz.Al ovo nije navijacki forum tako da necemo o tome.

Slične teme

1. Додик: Чик ме смени ако смеш!
    Autor Alekasandar2 u forumu Politika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 08.05.2011., 09:14
  2. Odgovora: 4358
    Poslednja poruka: 23.04.2009., 21:55
  3. Додик шамара
    Autor manje_zlo u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 13.12.2008., 10:11
  4. Додик на одмору?