Treba mi savjet!

Umalo me shlog nije 'trefio kad videh naslovnu stranu. Prazna leva kolona govori da najverovatnije nisu platili prethodnom dizajneru, pa im on od muke ubio levi meni. Druga varijanta je da je bio retard koji ni ovako jednostavan template nije umeo da customizuje (levi meni ipak postoji na nekim Web stranama!). A kao bave se provajdingom. Pa, valjda bi onaj ko zna da postavi Apache Web server znao da odrai toliko.
Bezi odatle sinko! Neš se tu leba najesti!
 
Vidis, to nisam primetio.
A sve vreme gledam i nesto mi fali, pa sve mislim elementi i njihov raspored, malo mi gore desno meni "preteze" sto se balansa slike strane tice - kad ono fali mi cela leva strana gde su bile stavke menija....
 
Gill Bates:
Umalo me shlog nije 'trefio kad videh naslovnu stranu. Prazna leva kolona govori da najverovatnije nisu platili prethodnom dizajneru, pa im on od muke ubio levi meni. Druga varijanta je da je bio retard koji ni ovako jednostavan template nije umeo da customizuje (levi meni ipak postoji na nekim Web stranama!). A kao bave se provajdingom. Pa, valjda bi onaj ko zna da postavi Apache Web server znao da odrai toliko.
Bezi odatle sinko! Neš se tu leba najesti!
Ja sam novi radnik tu, pa kako je bivshi vlasnik prodao firmu ovome mome shefu, ja stu sad radim. Sve prepravljamo , tako da.... Ma ni meni se nesvidja pocetna, ni nishta, ali kad sve uradim bice to uredu. Samo ja radim u javi, c/c++ i delphi, pa neznam neshto mnogo o webdizajnu, taj posao je mene dopao jer sam bio najnezaposleniji. uz to radimo i billing sistem ali to nije za ovi temu.
 

Back
Top