Gradska vlast za primer

Nisam zaista mislio konkretno na Velju,već i na sve strukture vlasti.
Imam priliku da često putujem po Srbiji i zaista sam prijatno iznenađen onim što je urađeno.........dobro nije to baš nešto preterano,ali neka ih neka samo rade.
 
L.1:
Nisam zaista mislio konkretno na Velju,već i na sve strukture vlasti.
Imam priliku da često putujem po Srbiji i zaista sam prijatno iznenađen onim što je urađeno.........dobro nije to baš nešto preterano,ali neka ih neka samo rade.
des brate putnice, stani malo...:D ma pusti bre pricu, da im pokazes highway 69 rekli bi to je fatamorgana :D
 
Plava Bilja:
Jeste, to priznajem, gde god je bio iza njega je ostao asfalt. Ovo bez ikakve ironije, znam da je u Macvi puno toga asfaltirano, i sto da mu ne priznamo?
Потпуно сагласна са Биљом. Нисам мислила да ће Веља бити овакав домаћин, али, ето... десило се. Он и Мркоњић су највећи радници и домаћини међу политичарима. Вељу сам почела да готивим од оног трена када је напуцао оне новинаре провокаторе са Б92. речник му није баш примерен, али, све му је опроштено јер се никога не плаши и доста ради за Србију.
 
Aj što pravi puteve, nego su takvog kvaliteta da to prosto ne mogu da poverujem.
Primer je možda G.trešnjevica - Donja Šatornja. (selendra , bre na sred palnine Bukulje).
Ima nekih 6-7 Km. Neki dan sam došao odande s letovanja. Svetsko ... a naše !
 
Plava Bilja:
Jeste, to priznajem, gde god je bio iza njega je ostao asfalt. Ovo bez ikakve ironije, znam da je u Macvi puno toga asfaltirano, i sto da mu ne priznamo?

Па и у БГ је много асфалтирано, али ја за Богдановића не могу да кажем да је ок кад је лопов... Зајебаће нас и за мост код Аде и за метро... Булевар Револуције је скроз лоше одрађен, а да не напомињемо да је гомила улица откопавана одмах након асфалтирања, јер се штедело на битнијим стварима као што су подземне инсталације, а оне би врло брзо биле зреле за поправку... Јер, кад дођу избори, народ види асфалтиране улице, а шта је испод, нема везе... :-?
 
untouchable:
Mozda, ali ja ne govorim samo o tome. Kad Velja i pomisli na rec "asfalt" RTS pravi reportazu...

Najjaci je Velja kad krene u kampanje z a lokalne izbore po selima obecava kule i gradove. Pa covek prodje po 30-40 sela za 1-2 dana pa se pogubi, i vise ne zna kojem je selu obecao asfalt do pred kucu, kojem dom kulture a kome most. Tako Velja bio u sklopu predizborne kampanje za gradonacelnika Kraljeva u jednom selu tu u okolini i kaze Velja pred zborom seljaka "ovo ovako nista ne valja ima da vam sagradimo novi most" , kad neko iz mase dobacuje "ali Veljo mi nemamo reku u selu" , a Velja se malo zamisli pa ce na to:

MA NEMA VEZE I REKU CEMO DA VAM ZAVRSIMO :lol: :lol: :lol:
 
untouchable:
http://www.zigns.co.yu/

Zar nije "cudno" da se u medijima ne cuje gotovo ni rec o onome sta se desava u Novom Sadu?
Zar je previse ocekivati da napredak, ko god ga ostvari, pozdrave svi u Srbiji?

A zar nije cudno da dodjes na vlast na "krilima" borbe protiv korupcije, a da korupcija upravo u tvom okruzenju i dalje cveta, a ti ni jednom recju da je spomenes, a kamoli nesto da uradis! A i zasto bi kad si pozaposljavao partijske drugare, kumove i prijatelje!
 

Back
Top