ASTRO CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
posto je "caffe" ja zamlisljam i da se pricha o svemu i svachemu, a? :D
eo, ja pijem sad kafy i ocu ovde da kazem da mi je drago sto konacno
imamo moderatora na astrologiji.
 
Evo ja bih nesto da pitam.
Kako se u jednoj natalnoj karti vidi sta ce preovladati.Dobri nad losim aspektima.....?
Npr...ako je recimo Mesec u kvadr. sa Venerom ,pa saturn sa Marsom.....i td itd...a sa druge strane imamo Mesec trigon jupiter ,pa Mesec trigon Merkur pa Jupiter trigon Merkur......da li to moze pomoci....i viji je uticaj tu jaci?
Da li to zavisi od toga gde su planete postavljene odnosno da li su u svojim "kucama"..?
Jer ako je da....onda je npr Mesec u Raku u svom sedistu....a i Venera je u svom sedistu...u vagi....
Jupiter je u Ribama...delimicno i on pored Neptuna vlada Ribama...?
sada sam zapetljala....ali zaista, kako to provaliti..?
Odnosno da li taj veliki vodeni trigon spasava u teskim situacijama?
Hvala ......i p.s. meni jacu sa secerom. ;)
 
A 'el može (preko veze) da nam ovde ubaciš neke igrice, pa kad se predveče vratim na Krstaricu da sve bude kao pre? :lol:
Mislim, npr. Astro kaladont, Zvezdani miks i tako slično :lol:
Ti si P ovde piši- briši moćan pa...
 
e sad ASTROLOZI.....
bila sam kod astrologa koji je ujedno i jako dobar psiholog i radio mi je natalnu kartu.
i ja sam sve vreme zivela u zabludi!!! :shock:
LJUDI MOJI JA SAM .......BIK/RIBA a ne bik/vodolija sto sam mislila....:shock:
sve u svemu ..osecala sam potrebu da odem i eto,..pao mi je teret ...
 
Pa ovako..hm..nisam sigurna da se moj tekst uklapa u temu, no dobro...Zapravo, treba mi preporuka za dobrog astrologa...dobrog i ne preskupog :) ...Bila sam kod par njih i bilo je Ok, super sam se osecala nekih sat-dva, jer sam se naslusala price kako sam pametna i jedinstvena itd...ali sustinski nista mi konkretno nije receno...a s obzirom na lavirinte u kojima mi se zivot trenutno nalazi, trebalo bi mi nesto konkretnije..
 
MOONLADY:
Pa ovako..hm..nisam sigurna da se moj tekst uklapa u temu, no dobro...Zapravo, treba mi preporuka za dobrog astrologa...dobrog i ne preskupog :) ...Bila sam kod par njih i bilo je Ok, super sam se osecala nekih sat-dva, jer sam se naslusala price kako sam pametna i jedinstvena itd...ali sustinski nista mi konkretno nije receno...a s obzirom na lavirinte u kojima mi se zivot trenutno nalazi, trebalo bi mi nesto konkretnije..

Pa u principu svi oni obično to rade uopšteno..
 
@Samantha.... Imala sam slican problem :) Kada sam pitala u koje vreme sam rodjena, keva mi rekla u 5.30 i ja to skapirala kao pre podne. I ispalo je da sam dupla devica. Godinama sam citala horoskope za duple device i nikako se nisam uklapala. Par puta su mi astrolozi rekli da tu nesto nije u redu zato sto ja nikako nemam osobine duple device. I posle nekih 30-tak godina ja pogledam u krstenicu i vidim da nije 5.30 nego 17.30. Ispostavilo se da nisam devica/devica, nego sam devica/vodolija... Totalno druga prica.....
Tako da te razmem skroz ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top