ASTRO CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljudi ,da li je neko od vas uradio kompletnu natalnu kartu.Ja sam pre par meseci i bas je cudan osecaj kad vas neko u tancine *procita* a sem toga misljenja sam da i nije bas zanimljivo kad ti se neke stvari unapred predoce postanu u neku ruku opterecenje.
 
Pa znas kako ,astrologija ne prorice ona samo daje mogucnost...
Ako ti je neko rekao suprotno ,nasamario te. Niko ti ne moze sa sigurnoscu predvideti sta ce se desiti na osnovu tvoje natalne karte. Moze da ti kaze kakve predispozicije imas,cega da se cuvas i cemu da tezis...ali da te preoptereti sa nekim podacima do kojih ce zasigurno "doci" to nikako...
zato opusteno ;)
 
hvala DJuro posto vidim da te astrologija bas zanima i da si pored toga upucena,(isto vazi i za Psiha)
interesuje me onako uopsteno o osobi u znakuDEVICE podznak VAGA tipVODOLIJE mesec u RIBAMA

znam da tema nema bas ovakvu namenu ali radoznalost uvek preovlada
 
Zaista sam ocajna... :-( :sad: :cry:
Da li je moguce da ce mi ovaj zlokobni Uran u opoziciji biti cele sledece godine kako sam nasla na astro.com-u?
Ako neko zna malo vise o ovome, makar neku utesnu rec...
 
Stize kafica - pozdravlja vas Racica;-)

thkoffiekan.gif
thcancersign.jpg
 
Samantha Jouns:
MENE SAMO ZANIMA GDE SE U NATALNOJ KARTI GLEDA LJUBAV....??? DA LI NEKO MOZE DA MI POGLEDA U OVOJ KARTI GDE SE TO NALAZI,..TJ STA PISE...
evo podaci 12.12.1972. u 15h Pakrac,HR
Alo bre!!!Sram te bilo!Sa 34 godine trebala bi da imas bar 3 dece i da peres muzu charape i gledash spanske serije!Znas li ti da smotas sarmu ili samo da turpijas nokte??Koja ljubav bre??!!koje natalne karte!?pa svako normalan se do tridesete razocharao u ljubav i ljude a ti bi da se zaljubish!?Pa gde si bila do sada???!!Cccccccc....bem ti zenski mozak...samo su dve stvari beskonachne:Svemir i ljudska glupost....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top