Jevrejski orkestar u Guči

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Orkestar na čelu sa Danijelom iz Jerusalima, pod nezivom "Marš sladoleda" svirao je na festivalu u Guči, Danijel je džez muzičar i očaran je Gučam i Srpskom trubom. Ovo imate u današnjem dodatku posvećenom Guči u "Politici".
I šta je sada tu problem?
Ništa. Jevrejski orkestar je svirao na najsrpskijoj fešti godine, okruženi sa par stotina hiljada pijanih Srba sa šajkačama, sa slikama Draže Mihajlovića, rtka Mladića i Slobe Miloševića koje se prodaju po tezgama, i niko ih nije dirao. Svirali ljudi po ulicama Guče medju narodom.
Sada, kako to da ih ti srbi nisu tukli? Baš me živo interesuje, a ovde neki proglašavaju Srbe za antisemite?
Sada, možda bi loše prošli na nekom "urbanom dogadjaju" u Beogradu, medju demokratskim Srbima, ne znam... hehehe.
Ali ovde u Guči, centru nacionalističke fešte (pazite na izbor reči, nisam rekao šovinističke) gde Ciganke igraju trbušni ples, gde je glavna atrakcija bila lepa crnkinja iz Ugande koja je igrala na stolu, gde dolaze nemci, amerikanci ,Rusi, i oko 50,000 Slovenaca i to u napred organizovano, dakle u smom centru "Srpske ksenofobije" niko nigog nije dirao...

Srbi su pravi ksenofobi, dive se mladim cigančicama i Ugandjankama (tako se kaže?) piju sa Slovencima, Nemcima, Amerikancima, Slušaju Jevrejski orkestar , koliko puta su trubači na svadbama svirali "hava nagila?" a masa ček ni nezna da je to Jevrejska pesma...
Baš su Srbi neki divljaci!
 
ova tema moze i da se zatvori, jer nece biti kontrasa i ksenofoba o kojim pricas koji ce da pljuju sve srpsko.... do sledeceg nazovi "ekcesa". mozda kad dodje medlinka i neko je popreko pogleda il' velja ne bude hteo...
 
svetolik trpkovic:
Sto bas je dobra kao podloga za pikado mi smo je drzali jos 95. kao sprtski rekvizit e kad se samo setim stavis stiropor pa poster iscrtas metu(centar u celu) oj mladosti :lol:

Ne volim ovakve izjave, jer jedan stanoviti gospodin je isto uradio sa slikom Zorana Đinđića, a onda sproveo ideju u delo.
Mislim da ovakve stvari ne treba popularisati i podržavati... od igračke osta plačke... :confused: :confused: :roll: :roll: :roll:
 
НиколаТ:
Еј људи да ли има негдје у БГ да се купи мајица са посветом погинулим пилотима у НАТО агресији 99.?

Nema niti ce biti dok su ovi na na vlasti.Svi koji su bili najzasluzniji za odbranu zemlje 99 su smenjeni,da se nebi zamerili Americi.Jedini spomenik posvecen zrtvama agresije 99 je unisten grafitima da se nemoze ni prepoznati.
 

Back
Top