Da li je ona OK?

Ja da sam našao neku frizerku, ja bih joj odmah rekao: "Slušaj devojko, prvo da završiš ovo isto što ja studiram, i isti smer, pa tek onda imaš preduslov da te udostojim jednog izlaska!" :lol:
 
default:
Momak je muski frizer,ona je apsolvent medicine,iz bogate porodice.
Da li je ona u redu kada je sa njim,kako to da nije mogla da nadje nekog kolegu?

Pa ako je njoj dobro sa njim, ne vidim šta ti (ili mi) imamo sa tim i zašto ona ne bi bila u redu???? :roll: :|
I što bi uopšte nalazila nekog kolegu? :roll:
Jel svi moramo da budemo sa svojim kolegom/koleginicom da bi to bilo "u redu" (po tebi)? :evil: :?
 
zelenooka:
Pa ako je njoj dobro sa njim, ne vidim šta ti (ili mi) imamo sa tim i zašto ona ne bi bila u redu???? :roll: :|
I što bi uopšte nalazila nekog kolegu? :roll:
Jel svi moramo da budemo sa svojim kolegom/koleginicom da bi to bilo "u redu" (po tebi)? :evil: :?


Sta joj fali da bude s kolegom. Kazu da su doktori dobri yebaci i da znaju kako ga treba gurnuti.
 
default:
Momak je muski frizer,ona je apsolvent medicine,iz bogate porodice.
Da li je ona u redu kada je sa njim,kako to da nije mogla da nadje nekog kolegu?

Ja stvarno ne razumem zasto je to tebi toliko cudno!
Dobro,on je muski frizer,pa sta!Mozda njoj nije bitno sta je on po zanjimanju i koliko zaradjuje zato sto je puna para....verovatno si na to mislio.
Pitanje: da li je ona normalna kada je sa njim......OTKUD MI ZNAMO.....to samo taj "muski frizer" zna!!! :shock:
 
Vec se vodila polemika na tu temu. Nije samo u pitanju ko koliko zaradjuje, vec i razlicit stepen obrazovanja partnera.Uprkos tome sto svi volimo da potenciramo da ljubav pobedjuje sve, u RL nije uvek tako. Ne postoji neki obrazac, ali stariji i iskusniji cesto savetuju da se "trazi ptica iz svog jata". Sve ima svoje. Mada ne mora da bude pravilo.
 
default:
Momak je muski frizer,ona je apsolvent medicine,iz bogate porodice.
Da li je ona u redu kada je sa njim,kako to da nije mogla da nadje nekog kolegu?

Moja rodjaka je htela samo da se uda u grad pa se udala za nekog decka koji nije ni osnovnu skolu zavrsio, svi su ga smatrali za gnjidu, a ona se postarala da napravi od njega porodicnog coveka, na primer, njoj je bio prioritet da se uda za nekog dobrog decka, to je sve u redu, svaka krpa nadje zakrpu.
 
Kolegu doktora sam spomenuo kao primer,moze da bude i inzenjer,ekonomista,vlasnik radnji....
Cuo sam primer da se zubarka udala za cuvara poste.
Mislio sam i na porodicnu stranu price;da li biste devojke volele roditeljima da ulepsate zivot tako sto cete ,one koje su fakultetski obrazovane dovesti roditeljima decka i reci on radi kao vozac u gradskoj cistoci?I vase prijateljice i drugi to nece smatrati cudnim kako niste mogle da nadjete nekog vaseg nivoa?
 

Back
Top