ZARADIMO ZAJEDNO

trgovaccc

Obećava
Poruka
74
Vec neko vreme pratim berzu i hteo bi da probam da trgujem na berzi ali novac sa kojim ja hocu da se igram trenutno je oko 50 evrica toliki rizik mogu da prihvatim, ali to nije dovoljno.E zato ja trazim jos cetri partnera koji bi ulozili identicnu lovu u kupovinu nekih akcija i trgovanju sa njima.Ako je neko raspolozen da proba da zaradi lovu na ovaj nacin ja sam raspolozen da se udruzimo. i probamo. Sta mislite o ovoj akciji.
Primera radi kada su akcije luke bar bile 1 e hteo sam da kupim 200 akcija ali nisam imao love za to sada je jedna akcija 2,3 e sto znaci da sam ulozio lovu sada bi udvostrucio svoj kapital.Zatim mi se dopala niksicka zelezara cena jedne akcije je bila ravno 2 e sada je cena akcije 5,90 ili 6,90 e sto znaci da bi utrostrucio sada svoj kapital.
Ja vas zato sada pozivam da se uortacimo i probamo da zaradimo lovu kroz vise tako malih transakcija.
Zainteresovani mogu da ostave ovde podatke ili na mail trgovaccc@yahoo.com
 
E,da! Kako se trguje na berzi tj da li mi obicni gradjani mozemo trgovati ili moramo imati svog brokera,agenta,zastupnika koji to radi umesto nas? I gde se prate cene tih akcija, ako mozes posalji mi direktan link?
 
U Crnojgori su podeljeni tzv. vaučeri i sa njima se trguje van berze...problem je u tome što ovaj trgovac nije izneo tačne podatke... 50e je jako malo po osobi jer je sve to mnogo skuplje... Inače,zarade su jako pristojne...
 
1. ja nisam broker znaci otvaranjem racuna za kupovinu hartija od vrednosti kod neke brokerske kuce sticemo pravo da kupujemo akcije i prodajemo preko te kuce.
Sto se tice para i ulaganja ja radim u obezbedjenju i mogu da se igram i rizikujem sa tom lovom od 50 do 100 e jer nisam toliko bogat da mogu da rizikujem sa vecom lovom.Pravi primer zasto pozivam vas vise na saradnju jeste da kupovinom akcija ja brokerskoj kuci moram da platim fiksnu proviziju od 20 e.Sto znaci da ako ulozim mojih bednih 50 ili 100 evrica i kupim 10 akcija po 10 evra troskovi koji se dodaju po ceni akcije za agencisku proviziju dodaju se jos 2 evra i sta ja onda zaradim.Ali ako bi nas 5 ulozilo po 50 ili 100 evrica onda bi se i agencijska provizija podelila na nas pet.Sto znaci da bi svako od nas imao po 5 evra opterecenja na svojih 100 evra a ovako pojedinacno bi nas kostalo 20 evra i zato ja nudim saradnju svima vama jer nemam 1000 evra da ulozim sam i kupim veci broj akcija kako bi se agenciska provizija istopila kroz veci broj akcija.
Nikakva prevara vec postena ponuda za udruzivanje
 
Sto se primera zarade tice ako nas pet da po recimo 100 evra odnosno ukupno 500 evrica i ulozimo u kacije koje kostaju 25 evrica a zatim te akcije mesec dana kasnije skoce za 50% zaradicemo 12 evra po jednoj akciji sto znaci na 20 akcija imamo 240 evra.Tada bi se nas kapital zajednicki logicno uvecao i iznosio bi 740 evrica.E zato ja kazem vise manjih transakcija uspesnih i mozemo za kratko vreme da za 6 meseci imamo zaradu i po 1000-1500 evra po osobi.Ja trenutno zaradjujem oko 13 000 mesecno pa mi ovakva zarad dobro izgleda.Nas jedini posao je da kupujemo akcije po malo kad padnu i da ih prodamo cim se oporave.
 
Luka bar je 2.30 evra po akciji ti si to nesto pobrkao idi na montenegro nex ili na montenegro berza ili naci preko google.com.Sto se nasih akcija tice imas akcije koka kole one su 2 400 din imas akcije zito mlin 556 din ali imas i akcije agro bank skocile sa 22000 na 2400 din ima i akcije novosti oko 280 000 din zqato ja i insistiram na vise transakcija sa jeftinim akcijama koje brzo skacu i po 70 %
 
Vaucerima trguju samo valjda pravna lica iz crne gore ali mi se racunamo kao stranci a i fizicka smo lica tako da vauceri nemaju veze sa nama.Inace ja sam dao samo primer sa crnogorske berze imamo mi i nasu Beogradsku berzu za koju nema nikakvih vaucera.
 

Back
Top