Software za telefoniranje
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Software za telefoniranje

veljus
    Guest

Podrazumevano Software za telefoniranje

Da li neko zna neki software za telefoniranje preko mikrofona, pc-a i zvucnika. Na Lucentovom voice modemu nema ulaz za mikrofon. Hvala!

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Netmeeting, on ti je deo Windowsa i radi odlično.

Ne treba ti izlaz modema, koristiš izlaz za mikrofon i slušalice sa zvučne kartice.

veljus
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Sizif
    Netmeeting, on ti je deo Windowsa i radi odlično.

Ne treba ti izlaz modema, koristiš izlaz za mikrofon i slušalice sa zvučne kartice.
    Hvala na info, ali zelim da pozivam i da se javljam na fiksne brojeve u gradu, ne preko interneta. Kao da nemam telefon u kuci, pa hocu da telefoniram preko pc-a.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Citat Original postavio veljus
    Hvala na info, ali zelim da pozivam i da se javljam na fiksne brojeve u gradu, ne preko interneta. Kao da nemam telefon u kuci, pa hocu da telefoniram preko pc-a.
    Aaaaaaaaaaah.... pa imaš auto dialer čak i u Outlooku, da pozove broj za tebe.

TzarIsBack
    Guest

Podrazumevano

Fax Talk je jedini provereni programcic koji radi sigurno i kad koristis zvucnu kartu ili samo preko modema.
    Ja sam ga dobio na cdu uz Intelov modem, a radi savrseno i sa Rockwellovim modemom.
    Iako je prilicno veliki program ne opterecuje previse procesor pa radi i na slabijim racunarima.
    Adresa je www.faxtalk.com, ali prvo bih ti preporucio da pogledas cd koji si dobio uz svoj modem mozda i Lucent stavlja neki ovakav programcic na svoj cd.
    Puno srece

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio TzarIsBack
    Fax Talk je jedini provereni programcic koji radi sigurno i kad koristis zvucnu kartu ili samo preko modema.
    Ja sam ga dobio na cdu uz Intelov modem, a radi savrseno i sa Rockwellovim modemom.
    Iako je prilicno veliki program ne opterecuje previse procesor pa radi i na slabijim racunarima.
    Adresa je www.faxtalk.com, ali prvo bih ti preporucio da pogledas cd koji si dobio uz svoj modem mozda i Lucent stavlja neki ovakav programcic na svoj cd.
    Puno srece
    program je odlican, kad neko zove cujem zvono na zvucniku, ali necujem nikog kad telefoniram. Kako da dobijem zvuk kroz zvunik?

Tzar
    Guest

Podrazumevano

Kad cujes zvono samo pritisnes speaker dugme u donjem levom uglu, to pritisnes i ako je neko vec podigao slusalicu da razgovaras
    ovo kad zoves a ne cujes to jos nisam video obicno neko tebe ne cuje
    Inace program sam sve podesava kad se instalira ako imas speakerphone modem on ti podesi tako da moras da koristis mikrofon i slusalice na modemu i ne mozes da prebacis na zvucnu kartu.
    ukoliko nemas speakerphone modem on ti sam podesi da radi preko zvucne karte i to je to.

Poseti stranicu:

www.faxtalk.com/products/bundled/ftc/taiwan/index.htm

tamo mozes da skines novu 6.0 doduse trial verziju

Slične teme

1. Telefoniranje sa kompjutera
    Autor Dulle_ u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.12.2008., 10:54
  2. telefoniranje sa kompa
    Autor miksin u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.05.2005., 22:07