pomoc moja najbolja drugarica se totalno promenila

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hay~Lin~

Obećava
Poruka
55
Promenila se,postala je drustvenija i druzi se mnogo vishe sa drugim ljudima nego samnom.
Pre smo se vidjale svakog dana a sad jedva samo jednom nedeljno.I sad stalno ide na tashmajdan(u beogradu) i samo pricha o drugovima i drugaricama odande.NEMOJTE mi reci da idem sa njom pokushala sam niko pa ni ona me nije primecivala.Ja po prirodi sam stidljiva i kad bi pokushala da kazem neshto smeshno pred njima verovatno bi se obrukala jer ne mogu da sklopim jednu normalnu rechenicu koja je sad u modi.Jednostavno nemogu da se uklopim a i ona vishe nije ista kao shto je pre bila molivam pomozite mi malo shta da radim
 
Hay~Lin~:
Promenila se,postala je drustvenija i druzi se mnogo vishe sa drugim ljudima nego samnom.
Pre smo se vidjale svakog dana a sad jedva samo jednom nedeljno.I sad stalno ide na tashmajdan(u beogradu) i samo pricha o drugovima i drugaricama odande.NEMOJTE mi reci da idem sa njom pokushala sam niko pa ni ona me nije primecivala.Ja po prirodi sam stidljiva i kad bi pokushala da kazem neshto smeshno pred njima verovatno bi se obrukala jer ne mogu da sklopim jednu normalnu rechenicu koja je sad u modi.Jednostavno nemogu da se uklopim a i ona vishe nije ista kao shto je pre bila molivam pomozite mi malo shta da radim
samo kazi paljba vyna i sprijatelji se bolje sa nekom drygom drygaricom koja je vredna tvog prijateljstva ;)
 
I meni se isto to desilo. Imala sam drugaricu koja je isla samnom u razred, bile smo nerazdvojne. Odjednom ona je pocela da se druzi sa grupom metalaca...mene nije zvala sa njima da idem. Ustvari jeste jednom, ali jednostavno ne mogu da se uklopim. I ja sam tako stidljiva i ne mogu tako lako da se ubacim u razgovor, obicno sam pored njih i samo slusam! Onda sam videla da me zaje*ava.... kad je ja zovem napolje "Ne znam, videcu ako ne budem isla sa ovima...." Tako par dana za redom.
Pozvala sam drugu drugaricu da idemo napolje i ona je htela. Sada smo najbolje drugarice! Kad vidim ovu drugu "Cao! -Cao! -Sta ima novo? -Nista.Kod tebe?..."

Samo nemoj da dozvolis da se igra sa tobom i da te iskorisacava, ako ne nadjes nacin da se opet druzite ispali je! ;)
 
jao, vidi
ja imam najbolju drugaricu od 3. razreda osnovne..bile smo nerazdvojne...onda smo pocele da se druzimo isto tako sa jos jednom curom koja je isto isla sa nama u odeljenje....i sve tri smo bile extra, ali smo nas dve i dalje bile naj najbolje..a onda sam se ja upoznala sa medom, smuvali smo se i ja sam nju skroz zapostavila...pocela sam da se druzim sa medinim drustvom a njoj sam pricala bas tpo:"videcemo se ako ne izlazim sa njima"..znam koliko je to nju povredjivalo, ali, jednostavno, nisam mogla drugacije..bila sam svesna da ce ona uvek da bude tu za mene, ne videle se nas dve 2 meseca ako je zovem, saslusace sve sto joj kazem...
znam da sam napravila gresku, ali je tako pocelo, i tako se nastavilo, jer se meda navikao tako, da ja budem staaaalno sa njim, tako da nemam vremena ni za koga drugog....ali, svaki trenutak koji sam mogla ja sam provodila sa njom..nbije izgledalo tako, ponekad se nismo vidjale ni po nedelju dana...ali, bez obzira, ja nju nikada nisam prestala da volim, da OBOZAVAm, ona je ostala moja najbolja drugarica....stidljiva je, nije nikako mogla da se uklopi u moje novo drustvo, ali je pocela bas da se druzi sa tom drugom curom...njih dve su postale nerazdvojne, ali nas dve smo ostale naj naj najbolje drugarice....ta cura joj je uradila mnogo ruznih stvari, kao i meni, ali ona nema s kim drugo da bude, pa je sa njom stalno....u celoj prici samo sam ja smrad, znam...ali, ponavljam, ja nju i dalje gledam kao bice koje volim najvise na svetu, razgovarale smo i obe smo dosle do zakljucka da i ovako ostajemo najbolje drugarice, jer tad kad se vidimo, ona meni isprica sve, ja njoj, ne prestajemo da cavrljamo, a toj drugoj curi ne moze sve da kaze....kada se vidimo, ili cujemo, vidi se koliko smo vezane jednba za drugu, a njih dve iako su stalno zajedno nisu nikakve drugarice...vise ni njoj ne smeta sto ja toliko vremena provodim u novom drustvu, jer kada smo najpotrebnije jedna drugoj, uvek smo tu...

ne okreci joj ledja, nemoj da je ispaljujes, nadji neku drugu osobu sa kojom ces da provodis vreme, ali ne moj da zaboravis ni ovu drugaricu..ne mozes nista da promenis..ko zna zasto se ona tako ponasa, ali nikako ne mora da znaci da te je zaboravila illi da te vise ne voli (ljubav izmedju drugarica :) )...ja sam npr zapostavila sve jer me je jedan decko mnooogo povredio i nisam zelela da se to ponovi, pa sam se mnogo trudila oko mede, a onda je sve po navici nastavilo tako...i moja naj drugarica se privikla, shvatila me i oprostila mi..priznala sa,m da sam napravila gresku, ali ne mogu da je ispravim jer tako gubim jedan deo...ona me shvata, bas zato je naj drugarica...

ona je jedva cekala da se meda i ja posvadjamo uvek..ne zato sto mi je zelela nesto lose, nego zato sto je znala da cu prvo nju da pozovem i s njom provodim vreme, ali kad smo meda i ja raskinuli, ona je prva zaplakala i molila me da se pomirim sa njim jer je osecala, ONA JE OSECALA da to mene cini srecnom, a kada sam ja srecna i ona je...samo je trazila da se malo cesce vidjamo...i evo, os tog razgovora se maximalno trudim da izdvojim sto vise vremena za nju...

pricaj sa njom, ne zaboravljaj je, ne povredjuj ti nju iz inata, ali andji neku drugu osobu/osobe sa kojom/kojima ces provoditi vreme...
 
@Hay~Lin~

Poslusaj naancy90! Mozda je bolje sto se manje druzi sa tobom, ko zna sta se "krije" iza te osobe.... Imao sam odlicnog druga, ustvari i sad smo ortaci, za kojeg bi zivot dao a zaebo me NAMERNO najvise, urnisao me je, onako, samo je cekao trenutak da to uradi.... Sad se on pravi blesav, kao nista nije bilo, a ja sam u totalnom nokdaunu (mislim psihicki)!

ps: mozda sam malo skrenuo sa teme, ali sta cu ;)

pozzzzz i tebi ;)
 
i ne morate da provodite svaki tren zajedno da biste bile najbolje drugarice...najbolja drugarica je ona kojoj sve mozes da kazes, i znas da nikada nece da te oda, kojoj mozes uvek da se obratis i koja ce uvek da bude tu da te saslusa i da ti pomogne ili jednostavno bude srecna sa tobom...moja jovana je jedina takva osoba u mom zivotu, bila i ostala, iako ne provodimo svaki dan zajedno...a ona je sa tom curom sad stlno zajedno, ali nista ne moze da joj se poveri, niti da joj **** svoje probleme...
 
hm... Ovako se nesto desilo i meni, pre nekoliko godina. Najbolja drugarica je nasla sebi neko novo drustvo, izolovala se od starog, od mene, nije ni pokusala da me ukljuci u to novo drustvo (jel boze sve smo delile) al eto... Posle nekoliko meseci, kad sam ja taman bila spremna da potpuno odustanem od truda da spasem prijateljstvo i da je zaboravim (ma koliko bolelo) ona me je nazvala da izadjemo samo nas dve i da se ispricamo... Posle tog izlaska mi je rekla koliko sam joj nedostajala, i ponovo smo postale bliske. I VISE NEGO RANIJE! prosle smo mnogo toga, i dodje vreme kad se zaista jako udaljimo jedna do druge (fizicki), al uvek smotu jedna za drugu, delimo i srecu i tugu! A opet cesto idemo svaka svojim putem, svaka sa razlicitim drustvom. Ne volimo ista mesta za izlaske, ne slusamo istu muziku... ali to ne znaci da cemo da se raspadnemo!
Ja sam sad mnoooooooogo daleko od nje, u Americi ona je u NSu, al obe osecamo da smo sada jos BLIZE!

Kao sto je Naancy90 rekla, ne znaci da te ne voli. NE ZNACI NI NAJMANJE! jednostavno siri svoj krug prijatelja, sto mislim da SVAKA osoba treba da uradi. I znam koliko boli kad te ispali zbog nekog drugog drustva... Kao sto su rekli pricaj sa njom, izadji ponekad sa nekim drugim ljudima, nemoguce da ti je ona jedini prijatelj. Uzivaj u zivotu. Ona ce, ako je zaista najbolja drugarica, uvek biti tu za tebe kad ti je najpotrebnija, kao i ti za nju!

POZDRAV SVIMA!
 
Hay~Lin~:
Promenila se,postala je drustvenija i druzi se mnogo vishe sa drugim ljudima nego samnom.
Pre smo se vidjale svakog dana a sad jedva samo jednom nedeljno.I sad stalno ide na tashmajdan(u beogradu) i samo pricha o drugovima i drugaricama odande.NEMOJTE mi reci da idem sa njom pokushala sam niko pa ni ona me nije primecivala.Ja po prirodi sam stidljiva i kad bi pokushala da kazem neshto smeshno pred njima verovatno bi se obrukala jer ne mogu da sklopim jednu normalnu rechenicu koja je sad u modi.Jednostavno nemogu da se uklopim a i ona vishe nije ista kao shto je pre bila molivam pomozite mi malo shta da radim

Uclani se u biblioteku i citaj knjige, gledaj TV, nabavi kucnog ljubimca, ili nadji novu drugaricu ako mozes, uclani se u neku sekciju u skoli, i tako upotpuni vreme, posecuj rodbinu.Ne mozes nekoga da nateras da se druzi sa tobom ako nece.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top