Utisci.....

pa prvi dan je sve bilo nekako ''stidljivo''
nastavnici su opusteni
umrla sam od gladi
bedak sto idem po antikvarnicama da trazim knjige...jer jel'te traze bas TE knjige...
najcrnje je to sto mi treba sat vremena do skole
 
pa otprilike isto tako.ja sam u skoli bila samo 20ak minuta,kod razredne i ona nam nista nije pominjala za knjige i to.posle smo imali neku svirku u skolskom....i tako...inace nas 1. dan nisu mesali sa trecacima...sto je ok...kolko sam ja snimila sve su neki retardi ali upoznacemo se vec...uh.samo da i to prezivim :oops:
 
pa i meni je bilo extra danas,sve sam upoznala a i nasla sam neko drustvance...ima par strebera koji odgovaraju pre nego sto profa i postavi pitanje ali izdrzacu....fizicar mi nema ni 20 god.likovno mi predaje neka mentolka,moramo da idemo u muzeje i pisemo sta smo videli...hemicarka luda ko struja,biologicar isto,nemica mantol,latinka djene djene...i da za dva dana sam gubila dva casa....ha ha...koja zajebancija...
 
@janne
ja idem u savu, cetvrta godina...mi smo suprotna smena

ako oces napisi mi imena profesora pa cu ti ja reci ko je kakav i koje su fore kod koga... inace mi je drago sto si zadovoljna, ja sam je upisala i nisam se nikad pokajala
 
ovako....uh.....
:arrow: fizika/igor mladenovic,neki mlad decko...ali izgleda skot nevidjen
:arrow: istorija/predrag simonic,ceo cas nas smarao odakle njemu ime predrag a pre toga nije hteo da nam kaze kako se zove nego smo sami morali da pogadjamo kako se zove,debil...
:arrow: informatika/neka sektasica,ima crnu ravnu kosu i sminka joj je veoma tamna,degenerik,prvi dan smo pisali dve i po velike strane...iz informatike...debil...i moramo da naucimo sve to...
:arrow: likovno/neka kretenka,noramo da idemo u muzej jednom mesecno i da pisemo sta smo videli i imamo da nacrtamo neki dozivljaj sa raspusta(ko prvaci),i imali smo kont.prvi dan...
:arrow: fizicko/rad...nesto,celav skroz krupniji covek...uzas moram da radim fizicko...
:arrow: geografija/neka dragana mentol,skroz prsla zena sa mozgom...
:arrow: engeski/zaneta tomic,za nju ne znam kakva je,nisam nista mogla da provalim prvi put,ali dace nam kont kao da vidi kakvo znanje imamo iz osnovne...
:arrow: bios/oliver neki,izgleda lik do ja ja...bas je car
:arrow: hemija/bulka...jupiiiiiiii....hvala bogu,izgleda da je skroz senilna xa xa,extra..
:arrow: latinski/amela,ujedno mi je i razredna,zena izgleda ok,ali samo izgleda...
:arrow: gradjansko/slobodanka,predaje i filozofiju,nisam sigurna da se tako zove,luda neka zena\
utisak/od svih mi se najvise svidja hemicarka,geograficarka i istoricar su neki debili....
sta ti kazes?????????? :?: :?: :?:
 
janne:
ovako....uh.....
:arrow: fizika/igor mladenovic,neki mlad decko...ali izgleda skot nevidjen
:arrow: istorija/predrag simonic,ceo cas nas smarao odakle njemu ime predrag a pre toga nije hteo da nam kaze kako se zove nego smo sami morali da pogadjamo kako se zove,debil...
:arrow: informatika/neka sektasica,ima crnu ravnu kosu i sminka joj je veoma tamna,degenerik,prvi dan smo pisali dve i po velike strane...iz informatike...debil...i moramo da naucimo sve to...
:arrow: likovno/neka kretenka,noramo da idemo u muzej jednom mesecno i da pisemo sta smo videli i imamo da nacrtamo neki dozivljaj sa raspusta(ko prvaci),i imali smo kont.prvi dan...
:arrow: fizicko/rad...nesto,celav skroz krupniji covek...uzas moram da radim fizicko...
:arrow: geografija/neka dragana mentol,skroz prsla zena sa mozgom...
:arrow: engeski/zaneta tomic,za nju ne znam kakva je,nisam nista mogla da provalim prvi put,ali dace nam kont kao da vidi kakvo znanje imamo iz osnovne...
:arrow: bios/oliver neki,izgleda lik do ja ja...bas je car
:arrow: hemija/bulka...jupiiiiiiii....hvala bogu,izgleda da je skroz senilna xa xa,extra..
:arrow: latinski/amela,ujedno mi je i razredna,zena izgleda ok,ali samo izgleda...
:arrow: gradjansko/slobodanka,predaje i filozofiju,nisam sigurna da se tako zove,luda neka zena\
utisak/od svih mi se najvise svidja hemicarka,geograficarka i istoricar su neki debili....
sta ti kazes?????????? :?: :?: :?:


jbg ti nisi moja smena tako da za 80% ovih profesora nisam ni cula, al ovako:
likovnjicarka jeste malo luda zena, ali mozze lako da te zgotivi, donosi joj sto vise radova (ne morasuopste ti da crtas), tako ces nagurati petice, i ponekad se pravi da te interesuje to sto ona prica i imaces 5

fizicko je meni predavao taj lik na pocetku prve godine, posle prvog casa sam imala upalu misica nikad goru..jbg, on hoce da sve ribe budu zgodne

za zenetu sam cula da je stroga ali korektna, meni licno ne predaje....znam da je mom bivsem pruzala sansu do poslednjeg dana, a trebao je da padne i to bash nije imao pojma

oliver ti je stvarno opusten,al ima ponekad zutu minutu koja ga brzo prodje

hahaha, bulka... e ona nista ne vidi, i kod nje mozze opusteno da se prepijuje na kontrolnom, ali problem je sto nema od koga jer niko ne zna...mi smo radili na hands free.. takodje 5 potpuno istih kontrolnih oceni od 1-5. kod nje je fora par casova sedis u prvoj klupi, "radis zadatke", malo joj se uslihtas i dobijes par petica

amela ti je opustena, ali mora malo da se zna jer dosta pita usmeno

to je to sto ja znam, nadam se da ti je makar malo pomoglo.. ko ti predaje matematiku?
 
:-D :-D :-D :-D e to je najbolje od svega
nemamo matematiku a po svemu sudeci necemo je imati jos duze vreme jer nam je profesorka na trudnickom :-D :-D :-D :-D ...ha ha ha ha ha :grin: :grin: :grin: :grin: znas koja je ludnica u skoli danas sam gubila dvocas iz mate,juce jedan,prekjuce geos,ma opustencija....e a predlozi mi sta da crtam za dozivljaj sa letovanja...ili da uzmem od brata trecaka rad posto on to isto crta...extra :wink: :wink:
 
hehehe, i mi isto crtamo dozivljaj sa letovanja.... nemam pojma, ja cu da zamolim burazera da mi nacrta nesto... mozes da uzmes bilo koju gradjevinu i nacrtas, kazes da si je videla, i s.eres kako je divna, velicanstvena, kako ti se posebno svidjaju stubovi i blablabla...a i mozes jednostavno: plazu, more sunce... ja cu vec videti kako moj brat bude raspolozen :mrgreen:
eh blago vama za matis...al naci ce vam vec zamenu
 

Back
Top