Kako prici slatkom decku?

aneleja:
Citavo leto izlazim na jedno mesto gde izlazi puno mladih ljudi. I bas medju svim tim slatkim momcima meni se svideo jedan. Jako je sladak, ima predivan osmeh... jednom recju savrsen je. Ali ja nemam predstavu kako da mu pridjem, sta da mu kazem ili uopste sta da uradim da bi on shvatio. Sve fore muvanja su davno propale zato vas pitam kako prici slatkom decku a da ne bude bas toliko providno?


I ja predlazem da mu shto pre stavish do znanja da ti se dopada....
On te drugachije nece primetiti... :)
 
pa ti si partibrejker.... negooo..kako prići dečku... paaaaa NOGAMA!!
Mislim, ako imaš potrebu da budeš baš zapažena i ostaviš ustisak možeš probati i na rukama, al nisam siguran koliko je to praktično, jer ćeš pri upoznavanju morati da mu pružiš nogu... :lol:
 
u cemu ce onda biti stvar ako ne bude providno,treba da bude providno da mu das do znanja da ti je sladak ili bla bla,ali da ti je savrsen- ne treba da zna. znaci krajnje opusteno zapocnes razgovor sa njim o bilo cemu ;) a sad o cemu pa zavisi od tebe koliko si opustena ;) samo napred,ne gubi vreme !
 
aneleja:
Citavo leto izlazim na jedno mesto gde izlazi puno mladih ljudi. I bas medju svim tim slatkim momcima meni se svideo jedan. Jako je sladak, ima predivan osmeh... jednom recju savrsen je. Ali ja nemam predstavu kako da mu pridjem, sta da mu kazem ili uopste sta da uradim da bi on shvatio. Sve fore muvanja su davno propale zato vas pitam kako prici slatkom decku a da ne bude bas toliko providno?
zashto morash da pridjesh njemu...mozesh nekom njegovom drugu...ili grupno ....dovati 2-3 drugarice za ruku pa pravac njihov separe..."izvinite, da li imate upaljach:lol::lol::lol::lol:"

za to treba imati neku totalno opushtenu drugaricu koja prilzi bez pardona...defiinitivno reshenje problem8-)
 
[>>LORD<<]:
ubaci mu u dzep papiric sa tvojim br. telefona,
imenom, i nekom recenicom tipa:
e decheche javi se, nemoj da si ****
tvoj svojerucni potpis na kraju
pozz

Da, to je jedan fazon od hiljadu fazona, to nista ne vredi ako se oslonis samo na to, to je dobra fora jedino kad imas dosta flertova i sema pa se onda zezas, kao sto sam ja radila, nekome ubacujes cedulju, nekog cimas, ovo ono, ali meni se cini da je ova devojcica tipicna provincijalka i da ce morati da ide na varijantu drugarice, tetki, komsiluka, stezanje obruca oko voljene osobe, ja joj ne zavidim, nisu provincijalke za takve fore sa ceduljicama, ona ce da se plasi da ce njen provincijalac to svima da pokaze pa ce da joj se svi smeju! To je suvise providno za nju.
 
aneleja:
Citavo leto izlazim na jedno mesto gde izlazi puno mladih ljudi. I bas medju svim tim slatkim momcima meni se svideo jedan. Jako je sladak, ima predivan osmeh... jednom recju savrsen je. Ali ja nemam predstavu kako da mu pridjem, sta da mu kazem ili uopste sta da uradim da bi on shvatio. Sve fore muvanja su davno propale zato vas pitam kako prici slatkom decku a da ne bude bas toliko providno?
Ako bash ne smesh da mu pridjes a ti ga onda jednostavno samo posmatraj i nek vam se pogledi susretnu...ako on nije neki ovan onda tje primetiti da ti se dopada,tako da ti je to vetj 70% posla obavljeno...
 
Master_Chief:
Ako bash ne smesh da mu pridjes a ti ga onda jednostavno samo posmatraj i nek vam se pogledi susretnu...ako on nije neki ovan onda tje primetiti da ti se dopada,tako da ti je to vetj 70% posla obavljeno...

Ima neke logike u tome sto si rekao, secam se da su se gledali pojedinci tako u diskotekama, kad sam ja izlazila u Uzicu po diskotekama, i kad sam slusala te price kako neko nekog gleda, ali pitam se, sad pokusavam da se setim, u sta gledaju one devojke kojima se trenutno tu niko ne svidja? :D Jedna u drugu? A sta ako nije diskoteka, pa su tu devojke sa drugaaricama, nego ako se devojka nalazi u muskom drustvu gde joj se niko ne svidja? Gde ce onda da gleda? Mozda, malo u jednog, pa malo u drugog, pa malo u treceg. Hoce li onda sva trojica pomisliti da joj se svidjaju?
 
aneleja:
Citavo leto izlazim na jedno mesto gde izlazi puno mladih ljudi. I bas medju svim tim slatkim momcima meni se svideo jedan. Jako je sladak, ima predivan osmeh... jednom recju savrsen je. Ali ja nemam predstavu kako da mu pridjem, sta da mu kazem ili uopste sta da uradim da bi on shvatio. Sve fore muvanja su davno propale zato vas pitam kako prici slatkom decku a da ne bude bas toliko providno?
Nikako...........................flertuj i cekaj da ti on pridje.................................
 
aneleja:
Citavo leto izlazim na jedno mesto gde izlazi puno mladih ljudi. I bas medju svim tim slatkim momcima meni se svideo jedan. Jako je sladak, ima predivan osmeh... jednom recju savrsen je. Ali ja nemam predstavu kako da mu pridjem, sta da mu kazem ili uopste sta da uradim da bi on shvatio. Sve fore muvanja su davno propale zato vas pitam kako prici slatkom decku a da ne bude bas toliko providno?


aneleja, evo i ja sam sladak i savršen pa možeš da vežbaš muvanje na meni
 

Back
Top