Odlasci sa foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Primećujem da je sve manje i ljudi i podforuma...hm,nešto se dešava sa ljudima 'iznad'...sve je manje podforuma...ukidaju se jedan po jedan...sužava se krug...ljudi polako odlaze...novih slabo... Mene zanima...pita li se neko od 'nadležnih' zašto je to tako... Nekada je ovaj forum bio dobro mesto za zezanje...sada??? Sada...sve manje slobode...manje svega... Lično,prvi put otišao kad su ukinuli 'religiju'...povremeno svraćao...a od pre par meseci opet visim na forumu...doduše...posao mi je vezan za net i komp...pa na ovaj način ubijam dosadu...
 
Ako bih ga napuštala bilo bi to iz potrebe da vreme koje provodim ovde utrošim na neke stvari koje su mi bitnije. Ne verujem da bih tražila da mi se ukida nick, mislim da je to preterano dramatično. Čula sam da su otišle Anakin, Hanibalka i Aphrodity (ili kako se već piše). Žao mi je samo što se to desilo tako naglo, što nisu čak napisale ni razlog zbog koga odlaze. Čisto da se pozdrave. Ne znam. Malo mi je sve to preterano teatralno.
teddy.gif
 
e pa nemam pojma shta bi radio???...mozhda ako izadje never winter 2...il da dobijem adsl il cable pa da igram warcraft...hhhm...visim na nekim drugim forumima al retko koji je ovako frekventan...heee a i ovde imam izgradjen status...mrzi me da idem po novim forumima i trpim klon sra.nja iznova...misim ne razmatram neshto posebno mada mi je krivo shto provodim vreme na netu umesto negde s nekim ljudima neshto...

mozhe se pokvari komp...mozhe jednostavno nadje neshto u zhivotu zanimljivije od foruma...mozhe se zaposli pa ne mozhe od posla...upoznaju se pa upadnu u tripove medjuljudske...il nadju nekog za ljubav sex il shta vetj...
 
Sigirno cu da ga ostavim (napustim) kad me bude smorio. A vec je poceo da me smara. Sve manje mi je ovde zabavno.
Imam puno slobodnog vremena,pa sam cesto ovde inace svaki put kada sam negde van kuce,van grada forum mi ne pada na pamet.
Necu ga napustati teatralno, SIGURNO. Jednostavno necu vise dolaziti. Sta ima da objavljujem da odlazim...koga uopste boli **** za to. Ni mene,a ni nekog drugog.
Sve coveku dosadi,a posebno meni. :D:D
 
PLESsitnihDEMONA:
Sigirno cu da ga ostavim (napustim) kad me bude smorio. A vec je poceo da me smara. Sve manje mi je ovde zabavno.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Necu ga napustati teatralno, SIGURNO. Jednostavno necu vise dolaziti.
Bahahaha već si ga isteatralis'o 8-) kasno je sad :P
 
?:
znachi da su odnosi ovde posebno beznacajni, medju ljudima, jer koga je briga da li je neko otisao.
Mogu na prste jedne ruke da nabrojim ljude za koje bi mi bilo zhao da odu odavde, i to je sasvim dovoljno. Za ostale me, naravno, zabole Paja... ni u stvarnom zivotu nije drugachija situacija.
 
e, drago mi je da je tema anakin has left the building , vracena.... Ne znam da li je ovo pocetak kraja foruma, ili prirodna smena generacija...
Doduse da se ponovo oformi onako trofejni sastav od pre nekih godinu dana i jace, sumnjam da ce skoro.
Mada, zasto ukinuti svoj nick? mozda da ne padnu u iskusenje da se vrate........
 
pa meni nekako nije cudno sto su se odjavile i na taj nacin otisle...
kada bih odlucila da vise uopste ne zelim da ga posecujem, mislim da bih se odjavila na isti nacin...
delom zbog toga sto bih znala da cu u pocetku padati u iskusenja koja zelim da izbegnem, zbog toga sto ne zelim pp, a delom zbog toga sto strasno volim da materijalizujem svoje odluke barem nekom simbolikom ...
takodje ne bih da me neko citira, pretrazuje moje poruke i postavlja mi pitanja a da ja nisam tu...
i nije mi ni malo teatralno, to je jedna od opcija koja svima stoji na raspolaganju, a devojke su realizovale svoje pravo da je iskoriste...
sto se sad digla buka oko toga, to smo mi napravili...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top