Odlasci sa foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vragolasta Amfibija:
patetika na kilo !

kad biste malo manje kenjali bilo bi vam lepse.

otisli su da bi se pricalo o njima,da postanu kao neke forumske legende,i zato ta teatralnost...kao odjavljujem se sa osmehom na licu,dovidjenja,patite zamnom...i onda STOP nema vise.

kao revoltirana je bila i razocarana...NJAK !...jadna je ona ako joj je pisanje po ekranu tooooliko znacilo da je to dovelo do revolta u jednom trenutku.

pazi,,,uvek se divila onoj margott koja je postala izgleda tako"popularna" samo zato sto je umrla,a bila je jezicina foruma,pa tako...ako vec ne mogu da umrem,onda cu da se odjavim bez objasnjenja i da ostanem vecita misterija !!! kakva patetika

i onda,,,ako ona moze,sto ja ne mogu odmah sutradan,,,mozda cu i ja da udjem u forumske anale ( ne bukvalno,mada bi joj to vise odgovaralo ;) )

a u stvari je vama toliko dosadno i iscrpli ste sve ostale teme pa vam kao zao sto su otisle kao da nema drugih kvalitetnih forumasa za citanje nego samo njih dve,a to je jer i ne citate forumase koji imaju po 400-500 postova nego se okupljate po temama kao sto su gerijatrija,gde je odabano drustvance starijih forumasa.

doduse,vecina ostalih tema je toliko dosadna i provaljena da se iz naslova vidi iz aviJona koja su propast.

ljudi nemaju vise mashte.

ali nisu se zato one odjavile


e,moze neki vredni forumash da izvadi sve njihove postove u jednu zbirku pa da prodaje :)
bila bi bestseler medju forumashima ali posto su se one odjavile nema novcane nadoknade za autorska prava,znaci pogresile su grdno,

zato se ja ne odjavljujem,mozda neko nekad "sabere" moje postove i naslovi ih Sabrani postovi amfibije,mozda padne neka kinta.

ajde,dosadni pateticni svete,nastavi da kukas bar je zabavno :)

hajd' ne sekiraj se ;) Ostadoše klonovi valjda :lol: Savki pošten forumaš ima po jednog klona!
 
Jeste, i ja pljujem Scandal, pa evo gvirnuo veceraske. Gledam ga sa visine, kao nije to za mene, ja sam ozbiljan co'ek, pa pravo na Sekine dude(ubice me zena).
Svi se vracaju, makar i na kratko. Gviruckaju.
Oni sto su se smorili, navrate da vide jel' neko digo prosek, pa kad se opet razocaraju, naprave pauzu, pa sve iz pocetka.
 
Spustite loptu malo.

Sećam se svog prvog odlaska sa ovog foruma, još pre nekih godinu i po dana. Pa drugi, par meseci kasnije. Pre skoro godinu dana skoro da se odjavim, mada me razlozi za to još uvek izjedaju. A u međuvremenu nebrojeno puta se primirio, svojevoljno ili silom prilika, i svratim jednom-dvaput u mesec dana. U početku je bilo slanje PP gotovo svakom sa kim sa tada komunicirao, pozdravi i želje... Bzv, pre ili kasnije svatiš da su za duge rastanke najpraktičnija kratka opraštanja. Barem nisam pravio temu kako odlazim da mi svi poližete patike, ali nisam bio ni mnogo bolji od toga.

Bez prenemaganja, ovde smo uglavnom došli zbog viška slobodnog vremena, lošeg društvenog života ili se desilo nešto što nas je povredilo i zbog čega se krijemo. U početku uzimamo ovo na kašičicu, ali ukoliko osetimo da prija, upadamo kao mušica u teglu meda. Ne postoji propisana terapija koje mora da se pridržavamo. A bude lepo, nešto novo, neki ljudi, njihove misli, neki stavovi koji odudaraju od opšteprihvaćenih u našoj RL sredini.

I sada, neki se zasite. Ili osete da su previše ovde, možda neki osećaj krivice prema sebi. Ne zaboravimo, postoje slova za čitanje van ovih ekrana, postoje izlasci van okupljanja forumaša, i postoje osobe sa kojima bi nešto mogli započeti koje nisu kolege sa foruma. Naravno da to sve može funkcionisati i uporedo sa pojavljivanjem ovde, ali treba znati dozirati. Onoga ko ume da pije ujutru ne boli glava.

Po meni, prijavljivanje na ovaj forum je odraz sopstvenih neuroza - veoma smo svesni da nešto nije u redu, i kako nam je malo potrebno za izlečenje. Neki to malo traže ovde, drugi samo utočište za odmor od potraga u nekom drugom svetu. Potpuno odjavljivanje je psihotična reakcija - gubitak osećaja za stvarnost, kada spaljujemo brodove za sobom ne bi li sebi uskratili odstupnicu, i tako morali da se suočimo sa nekim novim svetom koji nam predstoji da istražimo.

O osobama koje su otišle imam podeljena mišljenja, u zavisnosti kako su se ophodili ovde. Neki će mi nedostajati, jer sam ih voleo čitati, druge sam odavno zaboravio. Ali nema svrhe tupiti o njima, ostaće uspomena na neke reči i ljude iza njih, dok ne izbledi sećanje, i ponešto što sam od njih naučio. Nekoliko puta sam promenio sredinu i društvo u svom životu, vraćao se nazad, ponovo odlazio; postaneš svestan da neke ljude mžda više nećeš sresti, ali da postoje novi koje tek treba da upoznaš. I da sve to i nije toliko bitno, uvek će se naći neko ko te može oraspoložiti, ili iznervirati, ili šta već.

Pozdrav svima koji su otišli. Pozdrav i onima koji tek dolaze. I jednu turu domaće ljute za društvo iz ćoška.
 
pa nisi u pravu Dise...ja sam dosla da se zabavim npr. Nikad nisam odlazila jer ni ne shvatam preozbiljno sve ovo...dok imam vremena za Forum, bicu tu. Zna se koje siuacije nalazu manje vremena :)
I, što kaže Pjaf, ima tu nekoliko osoba koje su mi drage i zbog kojih bi mi zaista bilo krivo, ali sve ostalo...prosto, nije vredno drame :)

Po tebi, kao i po mnogi m drugim neurotičarima, Forum je mesto za ispoljavanje neuroze? :lol: PA..možda si u pravu. Ali to je potcenjivački. razmisli, ne možeš uvek polaziti samo od sebe ;) To su one gadne situaicje kad me pitaju na pp "šta radiš ti ovde, pa ti IMAŠ RL, imaš dečka, posao...šta tražiš ti ovde?"


:lol:
Mojne mislim....
 
Forum JESTE zarazan i izaziva zavisnost. Posle nekog vremena to moze da pochne da smeta. Oni koji su otishli uz odjavljivanje nicka su shvatili da im je tako lakshe da preseku, eto.
Simple as that, over'n'out, supa je na stolu...
 
Ja sam vec predlagao da se svi kompletno i kolektivno odjavimo.
Kad mogu sekte da vrse kolektivna samoubistva,zasto mi n ebi smo mogli da izvedemo jedno kolektivno odjavljivanje. :D:D
Da nam ostanu samo klonovi. Ja bih onda spao na 17 klonova,ako u medjuvremenu ne otvorim jos neki. :D:D
 
Blago meni kad neko ima........sta da kaze,se nasmejem i ja kroz zube /.....eeee tygo kletvaa...
>>>>MA DODJE MI......DA....<<<<haaaaaaaAAhm.......JUST,KEEP IT !....but nema posle but....axa...
oj.mozak....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top