PITANJE za Sve
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: PITANJE za Sve

LABUDIC
    Guest

Podrazumevano PITANJE za Sve

KAKO ZNATI DA JE CURA SVRSILA A DA PRITOM NE FOLIRA ...
    tj kako biti siguran da je srvsila ..

srebro
    Guest

Podrazumevano Re: PITANJE za Sve

Citat Original postavio LABUDIC
    Baš te briga da li folira,ako folira sebe je zeznula pre svega....

LABUDIC
    Guest

Podrazumevano

Pa u pravu si ...
    ali ipak bolje se svaki muskarac oseca kada zna da je cura svrsila ima vise samopouzdanja ...a ovako ne znam ..nekako je bedak ..

srebro
    Guest

Podrazumevano

Ne znam,najiskrenije meni nije jasno zašto bi neko grizao nokte pitajući se da li se ona folira da bi dobio na samopouzdanju.Budi kul,budi svoj,sledi svoje instikte 8)

jeckoooo
    Guest

Podrazumevano

Rumeno lice ops: i cvrste bradavice :wink:

LABUDIC
    Guest

Podrazumevano

Pa bre znas kako curu treba zadovoljiti kao i sto se mi zadovoljimo a kakav je to sex kada ona nije stigla do vrhunca ...znaci da bude lepo i meni i njoj ...
    a vrhunac je po mom misljenju ono pravo ...u sex-u

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

pa valjda osetis kontrakciju vagine !?!?!?!?

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio sada_vec_ozbiljan_momak
    Eh ozbiljni momce,pa tek sa tim misicima zena moze da radi sta hoce...
    Drugim recima,nema bas nacina.Ali kao sto neko rece,koga to i zanima?

Guest

snimi video pa analiziraj

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pitanje za sve

Ako muskarac u seksualnom odnosu zeli da zaista zadovolji zenu,onda ne sme biti sebican, vec treba ,ipak treba njoj da ugodi. Ako ona zaista dozivi orgazam i njemu ce biti mnogo lepse.Prema tome, ipak treba njoj da ugodi.U tom slucaju pitanje foliranja orgazma je cist visak.
    Ipak bi trebalo da vas je briga.Jer, oni koje nije briga , ne mozemo ni svrstati u prave muskarce ili prave ljubavnike.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Eh... decko izgleda nije cuo za Kegelove vezbe

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano

a? qqq al sam paglu...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Eh... decko izgleda nije cuo za Kegelove vezbe
    A da vratim ja topic s Kegelovim vjezbama na prvu stranu...?

Kico32
    Guest

Podrazumevano

SIGURAN SAM KADA POCNE DA SE PISKI

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    A da vratim ja topic s Kegelovim vjezbama na prvu stranu...?
    Pa sto da ne... Prosto je cudno koliko su ljudi neobavesteni i neinformisani o seksu, a pricaju o istom na sve strane...

Doduse, mozda je to i u ljudima... Vecina voli da se hvali da zna stvari o kojima nema pojma... :?

divljakusha:p
    Guest

Podrazumevano

ja se nigde nisam hvalila a bash sam divlja

Gostt
    Guest

Nikako. To je kao da si pitao kako cu znati da li me je stvarno zvala juce kad nisam bio kuci ili kako cu znati da li me vara. Jednostavno, ili joj verujes ili ne verujes. Vremenom je bolje upoznas pa znas kada je iskrena a kada nije. A ako ne potraje, nije mnogo ni vazno.
    I nemoj mnogo da se opterecujes. Nije to posao pa da imas ili nemas rezultat rada. Samo opusteno i uzivacete i ti i ona.

Obećava
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

E moj labude, prvo treba da provalis: KAKO ZNATI KAD CURA POCNE DA PLACE DA LI FOLIRA... a posle dolaze malo komplikovanije stvari, ali to su sve MUDA OD LABUDA

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Orgazam karakterisu: nagli osjecaj intenzivnog zadovoljstva, koji prati nagli skok pulsa i krvnog tlaka... Klitoris se kompletno povlaci, povecava se vlaznost vagine, ponekad toliko da lici na ejakulaciju (zensku)... Dojke nabreknu (uvecavaju se), bradavice se ukrute... Dolazi do stezanja krvnih sudova u drugim dijelovima tijela, dok u predjelu vrata i grudi dolazi do dilatacije, sto izaziva pojavu tzv. stidnog rumenila, crvenila... Takodje dolazi do nevoljnog ispustanja razlicitih zvukova ili tonova, cija je "glasnoca" individualna... Orgazam traje nekoliko sekundi (normalno ne duze od 10 s)... Ako se nastavi stimulacija, kod nekih zena, moze doci do novih orgazama... Hehe, multipleks... :wink:

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

... Orgazam traje nekoliko sekundi (normalno ne duze od 10 s)... Ako se nastavi stimulacija, kod nekih zena, moze doci do novih orgazama... Hehe, multipleks... :wink:
    Tacno

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Orgazam karakterisu: nagli osjecaj intenzivnog zadovoljstva, koji prati nagli skok pulsa i krvnog tlaka... Klitoris se kompletno povlaci, povecava se vlaznost vagine, ponekad toliko da lici na ejakulaciju (zensku)... Dojke nabreknu (uvecavaju se), bradavice se ukrute... Dolazi do stezanja krvnih sudova u drugim dijelovima tijela, dok u predjelu vrata i grudi dolazi do dilatacije, sto izaziva pojavu tzv. stidnog rumenila, crvenila... Takodje dolazi do nevoljnog ispustanja razlicitih zvukova ili tonova, cija je "glasnoca" individualna... Orgazam traje nekoliko sekundi (normalno ne duze od 10 s)... Ako se nastavi stimulacija, kod nekih zena, moze doci do novih orgazama... Hehe, multipleks... :wink:
    Preteraga ga Gazdarice! Uplasices coveka.Pa nije to horor film(sire joj se bradavice etc.)! Prijatelju,
    kada cujes devojku da ti vristi 15 min. bez prestanka, e to ti je to. A ako vec ne ide, a ti je onda izbij, DUZE CE DA TE PAMTI, HA HA :wink:

Obećava
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio gogogo
    Preteraga ga Gazdarice! Uplasices coveka.Pa nije to horor film(sire joj se bradavice etc.)! Prijatelju,
    kada cujes devojku da ti vristi 15 min. bez prestanka, e to ti je to. A ako vec ne ide, a ti je onda izbij, DUZE CE DA TE PAMTI, HA HA :wink:
    Ma ne mogu sve multipleks, vecina sa kojima sam bio treba ipak pauza i kao nama muskarcima.

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: pitanje za sve

Citat Original postavio Olja_is_back
    Ako muskarac u seksualnom odnosu zeli da zaista zadovolji zenu,onda ne sme biti sebican, vec treba ,ipak treba njoj da ugodi. Ako ona zaista dozivi orgazam i njemu ce biti mnogo lepse.Prema tome, ipak treba njoj da ugodi.U tom slucaju pitanje foliranja orgazma je cist visak.
    Ipak bi trebalo da vas je briga.Jer, oni koje nije briga , ne mozemo ni svrstati u prave muskarce ili prave ljubavnike.
    Nisam rekla da muskarac ne treba da se pobrine da devojka dozivi orgazam,rekla sam da ako je vec devojka toliko glupa da folira orgazme ne bi li udovoljila muskarcu koji njoj nije udovoljio,onda i ne zasluzuje da ih ima...

Slične teme

1. PITANJE????
    Autor dachahan u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.04.2006., 20:41
  2. Pitanje
    Autor Bustura u forumu Automobilizam
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.04.2004., 01:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor