PREVARA!!!!!

PuNkKiSs

Aktivan član
Poruka
1.209
*Da li (bi)ste nekada varali parnera?
(ako su prethodni odgovori potvrdni ,bonus pitanje:
*Da li (bi)ste mu to priznali?)

*Da li ste nekada bili prevareni?
+ bonus pitanje:
*Da li (bi)ste oprostili prevaru?



:!: :arrow: MOLE SE FORUMAŠI ZA ISKRENOST :lol:
 
Nikad nisam varala partnera (racunam poslednje 3 ozbiljne veze)...

Koliko ja znam nisam bila prevarena...i ne znam bas da li bi mu to oprostila...ima tu mnogo faktora...
 
U dugim vezama nisam varala,ali ne kazem da necu!:)Mmmmm,mislim ipak ne bih,najgore je varati nekoga koga volis!
Inace,bila sam prevarena,zabavljala sam se sa tim deckom tri godine...a prevario me je kad smo imali oko 7-8 meseci staza....sam mi je rekao...malo mi je bilo neugodno,ukupno pet minuta,legli smo da spavamo,kad sam se ujutru probudila skoro da se i nisam secala sta mi je rekao!Meni je u vezi mnogo vazna lojalnost,fizicka vernost,je na drugom mestu!!
 
Shta ja radim na ovoj temi.
Pa nikad nisam imo devojku pa nemam bass sta da kazem.
Da me prevari sa mushkarcem popizdeo bi. Ne bi napravio scenu ali neshto bi uradio.
A sa zhenom kad bi me prevarila bilo bi mi sve jedno. Jer ne vidim neku ugrozenost od strane zhena.
Jer ono shto ona mozhe da joj pruzhi ja ne mogu i obratno.
 
PuNkKiSs:
*Da li (bi)ste nekada varali parnera?
(ako su prethodni odgovori potvrdni ,bonus pitanje:
*Da li (bi)ste mu to priznali?)

*Da li ste nekada bili prevareni?
+ bonus pitanje:
*Da li (bi)ste oprostili prevaru?



:!: :arrow: MOLE SE FORUMAŠI ZA ISKRENOST :lol:


Nisam varala, necu varati...
Mislim, da nisam bila nikad prevarena..al opet...?hm... :roll:
Nebi oprostila.
 
kad sam bila mladja - varala sam i bila dovoljno looooda da priznam, sad vise nisam u tom fazonu, mrzim da lazem...... A i sumnjam da jos postoje oni koji bi oprostili:)
Ili nikad nisam bila prevarena ili su savrseno skrivali.. A i teeesko da bih oprostila prevaru..... Bas teeeskoooo.....
 
prevara je bilo kakav odnos sa drugom osobom koji je krsenje poverenja koje ti pruza tvoj parnjak... prevara moze biti kratki poljubac... ili ne biti sex... zavisi od stavova para... inace... da prevario sam jednom... mrtav pijan se ljubio... inace bilo pre 5 leta... a sad se tek setih... inace ne nevaram devojke... tako da nemam sta da priznam... inace bi mi bilo tesko... da mislim da jesam bio varan... i jako me bolelo... i boli jos uvek :(
 
Ne varam momke, ali ako bi se kojim slucajem to desilo nikada ne bih priznala, pa makar ne uhvatio na delu! 8-)
Sto se tice ovog drugog, nikada nisam saznala da me je neki decko prevario! Prevaru ne bih oprostila iz razloga, sto veza vise nikada ne bih bila ista, uvek bi postojala neka doza sumnje tj. nepoverenje, a vera bez poverenja je osudjena na propast! :roll: ;)
 
PuNkKiSs:
*Da li (bi)ste nekada varali parnera?
(ako su prethodni odgovori potvrdni ,bonus pitanje:
*Da li (bi)ste mu to priznali?)

*Da li ste nekada bili prevareni?
+ bonus pitanje:
*Da li (bi)ste oprostili prevaru?


:!: :arrow: MOLE SE FORUMAŠI ZA ISKRENOST :lol:
Šta je za tebe prevara?
Seksualni odnos sa drugim?
Voleti još nekoga?
Reći da si zalio cveće i ako nisi?
Jel može nešto konkretnije i preciznije?
 

Back
Top