pomoc za Angel of Darkness

U teoriji to izgleda ovako a sad idem da probam u praksi posto sam sad nasao ovaj opis!!!Opis: Nivo obuhvata borbu sa gazdom koji na početku deluje prilično teško, a ustvari je vrlo lagan. Najveći problem većine bilo je nepoznavanje podatka da taster za ‘Roll’ kod Kurtisa ima funkciju promene nišana. Bez toga je nemoguće preći Boaz. Najpre pokupite metkove na peščanom delu (*napomena: kada vam nestane metkova, uvek ih ovde možete naći) a zatim uradite sledeće. Najpre je gađajte sa prednej strane, i za to je potrebno četiri uspešna hica. Boaz će početi da izbacuje zelenu tečnost iz svojih čaura, i tada priđite sa strane i gađajte je u upravo te čaure (kada uništite jednu, obavezno promenite nišan i gađajte drugu). Postupak ponovite i za par čaura sa druge strane. Nakon što ubijete pauka, Boaz će u vidu leptirice nastaviti da vas progoni. Sada je prilično lakša nego dok je bila pauk, tako da su otprilike tri šaržera sasvim dovoljna da je ubijete.
 
Opis: Nivo obuhvata borbu sa gazdom koji na početku deluje prilično teško, a ustvari je vrlo lagan. Najveći problem većine bilo je nepoznavanje podatka da taster za ‘Roll’ kod Kurtisa ima funkciju promene nišana. Bez toga je nemoguće preći Boaz. Najpre pokupite metkove na peščanom delu (*napomena: kada vam nestane metkova, uvek ih ovde možete naći) a zatim uradite sledeće. Najpre je gađajte sa prednej strane, i za to je potrebno četiri uspešna hica. Boaz će početi da izbacuje zelenu tečnost iz svojih čaura, i tada priđite sa strane i gađajte je u upravo te čaure (kada uništite jednu, obavezno promenite nišan i gađajte drugu). Postupak ponovite i za par čaura sa druge strane. Nakon što ubijete pauka, Boaz će u vidu leptirice nastaviti da vas progoni. Sada je prilično lakša nego dok je bila pauk, tako da su otprilike tri šaržera sasvim dovoljna da je ubijete.
 
sandraNS:
Kako da ubijem ono cudoviste Boaz? Citala sam walkthrough u njemu pise da treba ciljati u one caure sa strane ali ja ne mogu da ciljam jer je to automatski i nema opciju da se podesi na rucno.
Da skratim pricu oko prelazenja Baez,jer je ovo iznad uglavnom tacno,ali ipak sve to tesko ide tj bar meni je bilo tako.Posto mi se igrica mnogo svidja za svaki slucaj sam ostavio negde u kompu sejvove,pa ako i pored objasnjenja gore imas problem sa prelazenjem,,poslacu ti sejv.
PS.Jel izaso neki novi tomb raider?
dey975@yahoo.com
 
Nije izasao novi Tomb Raider, ali ga prave i to drugi razvojni tim(hvala bogu, valjda ga ovi nece upropaste).Mislim nemoj pogresno da me shvatis ja volim Tomb Raider(navukao sam se od drugarice), ali poslednji je bio pravi promasaj, to moras da priznas!Mislili da mogu da zive od stare slave!Pa, pobogu, PC Gamer(britanski) mu je dao 50 i nesto od 100%.[/b]
 
Sanndra:
LPhoklica:
ljudi vidim da ste doosta napredniji od meme ja se mučim oko "arheoloških iskopina"

DAKLE KAKO TREBA DA SE POREDJAJU ZNAKOVI NA TOČKU?
unapred hvala....

Slika umesto reci...
Posto ne znam kako da ovde ubacim sliku idi u moj profil i tamo ces je naci.

e carica si hvala, moj ploblem je to sto sam ih ja tako poredjala ali nisam ih *otvorila*... sacu da probam...
 
LPhoklica:
da da verujem da si je presla nego mislim na forumu si nova :P

a uspela sam da sakupim simbol vatre vode i vetra...
e zamisli nemaju peti element ljubav

Pa da, nova sam na forumu, mada slabo ima tema koje mene zanimaju jer ja ne igram igre tipa Counter Strike i razne komandose i sl. sto je ovde najzastupljnije.
Nego, mislim da ce peti element da uvedu u sledecem TR posto su ovde najavili tako nesto, pojavljuje se neki tip koji je, jos malo mu fali pa da bude dorastao Lari. Ali videces vec kad pronadjes i zemlju.
 

Back
Top