Stone Sour

saki8050:
ahhh..Through the Glass je prelepa pesma i kako bi bila gej kada peva o svojoj zheni :confused:...ustvari o njoj i njegovom problemu sa alkoholom koji je imao...nikako ne mozhe biti gay pesma ;)

Kao prwo saki8050 - dolazim u miru :D

E i ja sam pre mislila da u owoj pesmi Corey pricha o swojoj zeni i problemu sa alkoholom,medjutim :

Q: Let's start with "Through Glass", the first single from "Come What(ever) May". What inspired that one? Where were you when you wrote it, if you can remember?

Corey: "I remember exactly where I was. It was 2004 and I was on tour with SLIPKNOT. I was sitting in a European hotel room watching a music video channel, seeing act after act after act of this inane, innocuous, plastic music. They were plastic, bubbly, gossamer-thin groups where it was really more about the clothes they wore and the length of their cheekbones than it was about the content of the song they were singing.

It really made me mad. I was like, "Is this it? Have we just gone full circle? Did the singer/songwriter revolution never happen?" Is it just the same drivel from the same replicant over and over again? "Through Glass" is really a very angry song. It's me basically calling "bullshit" on pretty much everyone involved with the "American Idol"-type shows. It has its place, but when you're basically cornering the market and making it very hard for anyone who actually writes their own music to get ahead, then it's wrong and that's really why I wrote this song."

source: Stone Sour official message board

Uostalom i u spotu se widi o chemu se radi u owoj pesmi.I narawno slazem se da nema nicheg gej u owoj pesmi (kao ni u jednoj drugoj od StoneS :D )
Aj poz
 
xaxa...i ja dolazim u miru :D
ah jbg....ja chitala ranije na roudrunner sajtu :? :? :?....i isto tako ako bilo da je inspirisan zhenom....dobro...u svakom sluchaju pesma nije gay i to smo ustanovili :cool:
 
ah....ajde ja cju da preporuchim...:lol:....Bother, Socio, Through The Glass, Zzyxz Rd. od zhivljih Reborn, Get Inside, Inahale je jako dobra :lol:....nah...ne znam ja nekome da preporuchujem jer cju uvek preporuchiti neshto shto meni prija :lol: :(
 
Ja imam njihov prvi album, koji mi se, mogu reći, sviđa. Kada sam kupovao neke CD-ove uzeo sam da preslušam novi. Nije to loše, imaju pesme ritma, svidljive su, ali su mi užasno proste, nekako mi je previše američki. Vol. 3 je meni sjajan album koji se nikad i ni u kojoj dimenziji ne može porediti sa Stone Sour, ima kompleksnost, virtuoznost, a ima i snagu (ne kao Iowa, ali ipak su hteli da naprave drugačiji album).
 
odlichan je SS,ja sam nabavio drugi album...prvo sam pocheo da slusham Slipknot,ali Corey-eve glasovne mogucnosti uopshte ne dolaze do izrazhaja u pesmama Slipknot-a,iako do izrazhaja dolazi njegovo zhivotinjsko urlanje shto je samo josh jedan njegov talenat pored fantastichnog glasa,zato sa SS-om mozhe da pokazhe i shta ume dok peva,i svaka mu chast kako to radi....a album je super,pesme i tekstovi su stvarno vrh,a naravno sad moram i prvi album da nabavim poshto vidim da su ga svi ishvalili ovde,a i bio bi red.....
 

Back
Top