VRATITE MASTERA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

L.1

Domaćin
Poruka
4.417
@ Administrator

Nikada nisam uspeo da shvatim vaš logiku........na podforumu Beograd je sasvim normalna i opuštena atmosfera,koju pojedinci pokušavaju da naruše...mislite da ostali koji su na ovom podforumu trebaju da "podviju rep" i ćute.
Uostalom,velika odgovornost je i na Vama,koliko smo Vam samo puta tražili da se postavi moderator na Beogradu?
I šta sad banujete čoveka koji BUKVALNO čini sve ono najlepše da rubrike budu zanimljive.
Znam da Vas to neće mnogo uzbuditi,ali dokle god se MASTERU ne skine BAN ni ja ovde ne postujem.
pozdrav
LIDER
 
vrlo interesantan momak, i vrlo fin i kulturan....prosto me cudi da su ga banovali :wink: Mozda zbog ovog.......

Re: KONACNO

--------------------------------------------------------------------------------

more najebem ti se mame najstrashnije

kakav imbecil ne mogu da verujem

zasto se smejes insektu?
zar nisi potresen zbog jadnog deteta,ono...shok i sve to
kapiram da ako se ti smejes....pa treba svima ovo da nam bude smeshno

to je njegov citat!!!
 
ja_ti:
vrlo interesantan momak, i vrlo fin i kulturan....prosto me cudi da su ga banovali :wink: Mozda zbog ovog.......

Re: KONACNO

--------------------------------------------------------------------------------

more najebem ti se mame najstrashnije

kakav imbecil ne mogu da verujem

zasto se smejes insektu?
zar nisi potresen zbog jadnog deteta,ono...shok i sve to
kapiram da ako se ti smejes....pa treba svima ovo da nam bude smeshno

Ma......... sve si razumeo.
Nadam se da si toliko elokventam.
Ako ti smeta podforum BGD.......šta ćeš tu,pogotovu kad nisi iz BGD.
 
A zašto osoba jeti, pardon - ja_ti nije postovala i kako je došlo do toga da mu Master uputi ovakve reči? Ne samo repliku.
Master nikada nije sam poveo neki razgovor ili temu koja provocira, kao što su vrli Forumaši ovde činili, puni mržnje.. samo se ljutio na oglašivače, spamere i kad neko pretera..e, sad što nije koristio neki "primeren" rečnik..to je stvar ličnog vokabulara, a te reči nisu zabranjene na Forumu.Gde je cenzura na nepoželjne reči? Na 5 ima..ostalo prolazi.
Ako je banovan zbog onog što je radio na JAVNOM, nije u redu..
 
ali yebote mislim svi treba JEDARED da shvate - da MORA da posotji neko talasanje, neka psihička dinamika da bi system uopšte funkcionisao :) Jeste, Master baš RAZMRDA pCovkama :mrgreen: I to je ok, skroz! :D
Zašto je OK? Zato što nije smarač i nije suštinski loš. MORA ovo da se uzme u obzir :idea:


Btw. ajmo,. Beograđani, naučimo JEDARED da PODSTIČEMO različitosti ;)

So...Mastere, vrati se, sve ti je oprošteno :)
 
HeBePoBaTaH_:
..to je stvar ličnog vokabulara, a te reči nisu zabranjene na Forumu.Gde je cenzura na nepoželjne reči? Na 5 ima..ostalo prolazi.

to JESTE zabranjeno, procitaj pravilnik...
nego, ne razumem vas, malo malo pa se zalite kako je u Bg ovako, kako je onako, a ovamo vam je totalno normalno i simpaticno kad neko kaze "***** te u usta ciraska" ili nesto slicno...
 
ista prica kao i uvek... ovo sto je gosn lider rekao ima osnova, a ako neko zna o cemu prica, zna on. aj sto nekima smeta recnik na politici, ali beograd je uvek bio fino mesto sa opustenom atmosferom gde je master dominirao. ali dok jedni stvaraju lezernost, debili, moroni i spameri koji nemaju dve sive celije u glavi istu zele da unakaze jer su uvek bili i bice rizicna grupa.
 
Zabranjeno je vređanje, ali reči koje potpadaju pod uvredljive svele su se na dva tri izraza, kao ta koja ti je cenzurisana, niko ne može da cenzuriše sve prideve u srpskom jeziku, dugo je reč bizarno bilo cenzurisana reč, preuzeti interfejs sa drugih foruma.
Druga stvar, ja se nikada nisam žalio na Beograd i Beoograđane i nemam pojma na šta tačno misliš kada o tome govoriš, osim ako se nisi projektovao na svoje teme o KOMŠIJAMA... gde si se prilično fašisoidno obraćao, ja to nisam radio..
Vilkolak je imao upade ovde i vređao je Beograđane, pre više meseci, sada opet, izleda..
Ne znam šta se to dešavalo juče, a kao što je dobro poznato, Masterov rečnik uključuje psovke od kada je ovde. Ja nikakvu javnu opomenu upućenu njemu nisam video. Psovke su sastavni deo žargonskog rečnika i koriste se u svim medijima, to je druga tema...
 
Postovani,

odakle Vama ideja da je korisnik banovan zbog ponasanja na forumu 'Beograd'?

Nazalost, ma koliko bio popularan neki korisnik to mu ne daje za pravo da vredja ostale korisnike i to vazi za ceo Forum Krstarice, a ne samo za odredjeni podforum.



Pozdrav
 
HeBePoBaTaH_:
Zabranjeno je vređanje, ali reči koje potpadaju pod uvredljive svele su se na dva tri izraza, kao ta koja ti je cenzurisana, niko ne može da cenzuriše sve prideve u srpskom jeziku, dugo je reč bizarno bilo cenzurisana reč, preuzeti interfejs sa drugih foruma.
Druga stvar, ja se nikada nisam žalio na Beograd i Beoograđane i nemam pojma na šta tačno misliš kada o tome govoriš, osim ako se nisi projektovao na svoje teme o KOMŠIJAMA... gde si se prilično fašisoidno obraćao, ja to nisam radio..
Vilkolak je imao upade ovde i vređao je Beograđane, pre više meseci, sada opet, izleda..
Ne znam šta se to dešavalo juče, a kao što je dobro poznato, Masterov rečnik uključuje psovke od kada je ovde. Ja nikakvu javnu opomenu upućenu njemu nisam video. Psovke su sastavni deo žargonskog rečnika i koriste se u svim medijima, to je druga tema...

ni ja ne tvrdim da sam cvecka, da sam potpuno ispravan, i stajaznam...
jos manje tvrdim da je master los lik i neko koga treba banovati...ali, moram reci da je i meni malo zasmetalo njegovo obracanje onom ja_ti....
 
Pa nisam ni ja cvetjka, kao što svi znate : o )
Ali mislim da je javna opomena mogla da bude plodotvorna, tipa "obrati pažnju na rečnik"...nisam ga pratio, nemam pojma šta je radio na drugim pd-forumima
Ja ne opravdavam vređanje, da se razumemo, ali dešavalo se X puta da nekog uvredimo i da budemo uvređeni, različiti smo, a kad se braniš ćutanjem ili prećutiš... to se ovde ne računa : o )
 
uvek kada de pojavi neki padavičar kao što je u ovom slučaju jeti:lol:
neko padne na provokaciju-i popije ban?
ako ćemo tako, jeti je prvi vređao sve koji se nisu slagali sa njim!
naravno to nikome ne smeta,
nego ko u školi...zna se ko je nestašan- pa je za sve on kriv?
bez realnog sagledavanja situacije?
sramota je šta se radi, i da neki provokatori prolaze, a oni koji kažu, ma kako vulgarni bili,
toj mu vukabulator, ispadaju?
sramota!

batty, btw taj cvet se zove ladolež;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top