najbolja ortakinja

  • Začetnik teme boy with no name
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

boy with no name

Gost
konkretno svidjam se najboljoj ortakinji i u zadnje vreme sam to skapirao i stalno razmishljam o tome,a pritom se i ona meni bash do jaja svidja,al problem je u tome ,kako bi saznao sigutno dal je to to,shto mislim da jeste(mogucnost da budemo zajedno)jer nebi pokushavao neshto pa da ispushim,jer time gubim prijateljstvo tj ode sve,veliki rizik a malo pravih reshenja.i kako bi nekim recimo spontanim gestovima i neshto vec trecem dobio indirektni odgovor,pa me zanimaju i zensko-mushka mishljenja i iskustva u vec pomenutom komplikovanom odnosu !!!
 
Moj savet drzite se dalje od veze, znaci samo prijateljski odnos kao i do sad.. Jer ako ti je najbolja ortakinja nije vredno pokusati nesto jer na kraju bi je sigurno izgubio i kao devojku, a najgore to izgubio bi i najbolju ortakinju.. tako da ono drzite se oboje ovog do sad, znaci samo ortak ortakinja veza, bez iceg veceg.. nije vredno zrtvovati prijateljstvo..
 
A na osnovu cega si zakljucio da joj se svidjas u tom smislu? Navedi par stvari i ja cu ti odmah reci sta je u pitanju.Uvek sam imala vise drugova nego drugarica i vrlo dobro znam sta je musko-zensko PRIJATELJSTVO!!!

U svakom slucaju budi oprezan,nemoj nesto da zabrljas pa da se posle kajes!!!!!
P.S.Mozda TI pogresno tumacis stvari posto kazes da ti se ona BAS svidja!?
 
pa jednostavno znam da joj se svidjam,mozda i greshim mada cisto sumljam,nishta to nije ekstra mozda neka simpatija al ono,i shto je najgore bash ti vole da budemo zajedno neznam zasho al je tako,a razlog zbog kojih mislim da joj se svidjam bili mi ono nishta preterano konkretno,ulgavnom mislim i da se ona drzi po strani jer i ona nebi da izgubi ortaka kao i u mom sluchaju tako da nishta nepokushava!
 
Ja samo znam da svojim PRAVIM drugovima ne kazem "ljubavi"cak ni u sali, niti im dajem bilo kakve signale povodom toga!
Samo budi siguran, da TI ne tumacis pogresno njeno ponasanje,da ne bi posle bilo :oops: :oops: :oops:
 
boy with no name:
konkretno svidjam se najboljoj ortakinji i u zadnje vreme sam to skapirao i stalno razmishljam o tome,a pritom se i ona meni bash do jaja svidja,al problem je u tome ,kako bi saznao sigutno dal je to to,shto mislim da jeste(mogucnost da budemo zajedno)jer nebi pokushavao neshto pa da ispushim,jer time gubim prijateljstvo tj ode sve,veliki rizik a malo pravih reshenja.i kako bi nekim recimo spontanim gestovima i neshto vec trecem dobio indirektni odgovor,pa me zanimaju i zensko-mushka mishljenja i iskustva u vec pomenutom komplikovanom odnosu !!!
evo ovako....
moja sestra bliznakinja je u vezi sa deckom koji joj je bio najbolji ortak.Znaci bili su bas,bas najbolji ortaci,ali tu je bilo neceg vise od prijateljstva.I naravno oboje su bili u pocetku protiv te veze,kao posle ce biti svasta kada raskinu...ali na kraju oni zavrsise zajedno. :D I sta da ti kazem...super im je.Veza im je iskrena,znaju se odavno pa im je nekako lakse,a sta ce biti kada raskinu...o tome se jos ne razmislja(NARAVNO!).Ne mora da znaci da ce raskid znaciti kraj njihovog prijateljstva.Zato ti preporucujem,ako ti se bas svidja tvoja najbolja ortakinja,pokusajte...to je sve od mene :wink:
 
erazmo degen si sto si e mrdnuo....xD


ali ova tema treba da bude uzor nama degenima...xD

jer decko je dosao sa pitanjem za koje bi ga danas verovatno jahali kao konja izmedju ostalog...ali vi mu lepo odgovorise i kraj teme...xD
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top