najbolja ortakinja
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: najbolja ortakinja

boy with no name
    Guest

Podrazumevano najbolja ortakinja

konkretno svidjam se najboljoj ortakinji i u zadnje vreme sam to skapirao i stalno razmishljam o tome,a pritom se i ona meni bash do jaja svidja,al problem je u tome ,kako bi saznao sigutno dal je to to,shto mislim da jeste(mogucnost da budemo zajedno)jer nebi pokushavao neshto pa da ispushim,jer time gubim prijateljstvo tj ode sve,veliki rizik a malo pravih reshenja.i kako bi nekim recimo spontanim gestovima i neshto vec trecem dobio indirektni odgovor,pa me zanimaju i zensko-mushka mishljenja i iskustva u vec pomenutom komplikovanom odnosu !!!

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano asdf

...

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Moj savet drzite se dalje od veze, znaci samo prijateljski odnos kao i do sad.. Jer ako ti je najbolja ortakinja nije vredno pokusati nesto jer na kraju bi je sigurno izgubio i kao devojku, a najgore to izgubio bi i najbolju ortakinju.. tako da ono drzite se oboje ovog do sad, znaci samo ortak ortakinja veza, bez iceg veceg.. nije vredno zrtvovati prijateljstvo..

Aktivan član
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

A na osnovu cega si zakljucio da joj se svidjas u tom smislu? Navedi par stvari i ja cu ti odmah reci sta je u pitanju.Uvek sam imala vise drugova nego drugarica i vrlo dobro znam sta je musko-zensko PRIJATELJSTVO!!!

U svakom slucaju budi oprezan,nemoj nesto da zabrljas pa da se posle kajes!!!!!
    P.S.Mozda TI pogresno tumacis stvari posto kazes da ti se ona BAS svidja!?

Aktivan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Cobweb sticks to molten years, cockroaches served with cream...
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Nastavi kao do sad...pa sta bude...

boy_with_no_name
    Guest

Podrazumevano nevidjen bedak

pa jednostavno znam da joj se svidjam,mozda i greshim mada cisto sumljam,nishta to nije ekstra mozda neka simpatija al ono,i shto je najgore bash ti vole da budemo zajedno neznam zasho al je tako,a razlog zbog kojih mislim da joj se svidjam bili mi ono nishta preterano konkretno,ulgavnom mislim i da se ona drzi po strani jer i ona nebi da izgubi ortaka kao i u mom sluchaju tako da nishta nepokushava!

Aktivan član
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Ja samo znam da svojim PRAVIM drugovima ne kazem "ljubavi"cak ni u sali, niti im dajem bilo kakve signale povodom toga!
    Samo budi siguran, da TI ne tumacis pogresno njeno ponasanje,da ne bi posle bilo ops: ops: ops:

Poznat Bliznakinja (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano Re: najbolja ortakinja

Citat Original postavio boy with no name
    konkretno svidjam se najboljoj ortakinji i u zadnje vreme sam to skapirao i stalno razmishljam o tome,a pritom se i ona meni bash do jaja svidja,al problem je u tome ,kako bi saznao sigutno dal je to to,shto mislim da jeste(mogucnost da budemo zajedno)jer nebi pokushavao neshto pa da ispushim,jer time gubim prijateljstvo tj ode sve,veliki rizik a malo pravih reshenja.i kako bi nekim recimo spontanim gestovima i neshto vec trecem dobio indirektni odgovor,pa me zanimaju i zensko-mushka mishljenja i iskustva u vec pomenutom komplikovanom odnosu !!!
    evo ovako....
    moja sestra bliznakinja je u vezi sa deckom koji joj je bio najbolji ortak.Znaci bili su bas,bas najbolji ortaci,ali tu je bilo neceg vise od prijateljstva.I naravno oboje su bili u pocetku protiv te veze,kao posle ce biti svasta kada raskinu...ali na kraju oni zavrsise zajedno. I sta da ti kazem...super im je.Veza im je iskrena,znaju se odavno pa im je nekako lakse,a sta ce biti kada raskinu...o tome se jos ne razmislja(NARAVNO!).Ne mora da znaci da ce raskid znaciti kraj njihovog prijateljstva.Zato ti preporucujem,ako ti se bas svidja tvoja najbolja ortakinja,pokusajte...to je sve od mene :wink:

Domaćin
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Da mrdnem temu

Iskusan Abell (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

A sto? Da nemas slicnih problema?
    Uzivaj,jer ovo su ona dobra stara vremena koja ce ti jednom nedostajati ! :)

Poznat daXer (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

erazmo degen si sto si e mrdnuo....xD

ali ova tema treba da bude uzor nama degenima...xD

jer decko je dosao sa pitanjem za koje bi ga danas verovatno jahali kao konja izmedju ostalog...ali vi mu lepo odgovorise i kraj teme...xD
    I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Slične teme

1. Najbolja
    Autor Brajan Koen u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 21.09.2008., 02:49
  2. Upomoc!Ortakinja mi se zaljubila u profu!!!!
    Autor mila15 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 01.07.2008., 22:43
  3. da li je ona prava ortakinja?
    Autor Avril_Lavigne u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 19.03.2008., 22:53
  4. Najbolja TV kod nas
    Autor Lilu u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 19.01.2007., 14:11
  5. Najbolja HARD ROCK i najbolja ROCK pesma ...
    Autor zoranpetrovic84 u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.03.2006., 00:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •