OVAN

30531215_1063825043773870_1919740846761050112_n.png

:heart:
 
Di ste ovnici :D
E ovako,malo sam googl-la o muskim ovnovima :)Inace sam i ja ovan u podznaku(jarac/ovan) :D
Skoro sam pocela da se vidjam sa jednim ovnom,koji je podznak lava.Znam da kombinacija nije sretna,cas se volimo cas izludjujemo ???? Tjesi me samo moj podznak :D
Elem,zanima me malo opsirnije da mi kazete kakvi ste.Da li je neko imao ovaj slucaj muskarac ovan i zena jarac i kako je to izgledalo?
 
Dve jake licnosti, moraju puno da razgovaraju.
Imam Ovna i Jarcocu u neposrednoj okolini i... sta da ti kazem: Ljubav prevazilazi horoskopske granice. :D
Konstantno popustanje s obeju strana! ;)

- - - - - - - - - -

On ce da vileni, ti upravljaj i spustaj na zemlju. Brini o novcu. Ali obazrivo jer je on "najpametniji, najbolji i najlepsi". :)
Budi duhovita, makar na recima, cisto da prikrijes Saturnovsku suvocu i hladnocu. A s vatrom u podznaku sigurna sam da ti to mozes.
Sta mislis?
 
Poslednja izmena:
Di ste ovnici :D
E ovako,malo sam googl-la o muskim ovnovima :)Inace sam i ja ovan u podznaku(jarac/ovan) :D
Skoro sam pocela da se vidjam sa jednim ovnom,koji je podznak lava.Znam da kombinacija nije sretna,cas se volimo cas izludjujemo ???? Tjesi me samo moj podznak :D
Elem,zanima me malo opsirnije da mi kazete kakvi ste.Da li je neko imao ovaj slucaj muskarac ovan i zena jarac i kako je to izgledalo?
Jao :D Divnoooo :malav:
 
Mislim da nam je najveca mana sto nismo oprezne, sto smo agresivne i nemamo strpljenja cak ni u situacijama kada bismo morale da budemo strpljivije.

Ja - dupli ovan!

Absolutno ! Dve karakteristike koje zene Ovnovi moraju da vezbaju : oprez i strpljnje.
Inace, mogu biti jos i cepidlake kad nisu u balansu.
Ali zena Ovan sa humorom u sebi je zaista divno stvorenje.
 
Naravno , odmah se vidi da pises -, stihove, rap, nesto avangardno? Mozda cak printas majce. Imas puno opozicija. Unutrasnji nemiri, dobro za umetnost. Najblizi aspekt VE-Mo opp Ur.
 
Pade mi na pamet najbolja quote za Ovnove : Begin at the beginning," the King said, very gravely, "and go on till you come to the end: then stop.
Lewis Carroll, Alice in Wonderland

- - - - - - - - - -

Another one: “ Life is too important to be taken seriously.” Oscar Wilde.
 
Dve jake licnosti, moraju puno da razgovaraju.
Imam Ovna i Jarcocu u neposrednoj okolini i... sta da ti kazem: Ljubav prevazilazi horoskopske granice. :D
Konstantno popustanje s obeju strana! ;)

- - - - - - - - - -

On ce da vileni, ti upravljaj i spustaj na zemlju. Brini o novcu. Ali obazrivo jer je on "najpametniji, najbolji i najlepsi". :)
Budi duhovita, makar na recima, cisto da prikrijes Saturnovsku suvocu i hladnocu. A s vatrom u podznaku sigurna sam da ti to mozes.
Sta mislis?
Auuu, em Ovan ne voli da prica puno, em ni Jarac ni Ovan ne vole da popustaju. Medjutim, kao sto rece ljubav prevazilazi granice I granite.

- - - - - - - - - -

"Ako kanis pobediti ne smes izgubiti"

To su mi nekako quotes za Ovna koji mi prvi padaju napamet.

Daa absolutely
 
Kvalitet-kardinal
Element-vatra
Planeta-Mars
Lične karakteristike-‚‚Ja sam‚‚,život,identitet

Ovnovi poseduju neuporedivo najviše energije od svih znakova zodijaka.Ako se dogodi da u nečemu posrnu,jednostavno se podignu i nastave dalje.Veoma su sugestivni i komunikativni,pa im nije teško da vode bilo koju vrstu razgovora,sa poznatim i nepoznatim ljudima.Osnovni razlog leži u njihovoj nepresušnoj radoznalosti.Talentovani su i kreativni.Poseduju sve osobine dobrih vođa i obično lako stiču autoritet i visoka zvanja u pozivu.
Nalaze se pod uticajem planete Mars,koja je u harmoniji sa Venerom,Plutonom i Merkurom,a manje se slaže sa Mesecom,Uranom ili Suncem.
Ovnovi po pravilu malo mare za samoposmatranje ili društvene konvencije.Nerado se bave sporednim stvarima,a one koji to čine smatraju nedoraslima.Ono što im najviše nedostaje je strpljenje,što nije neobično za ljude koji instiktivno osećaju da je ‚‚odmah‚‚ najbolji trenutak da se nešto uradi(a i tada je već možda kasno).
Njihova osnovna karakteristika,dakle,je dinamičnost i pozitivno nastojanje,a kada se naoružaju iskustvom,i mudrost.Idealni su partneri za manje impulsivne ljude.U isto vreme,ne bi smeli i ne bi trebalo da se zaljube u nekog ko ne može da izdrži vrelinu njihovog intezivnog spontanog sagorevanja.Ako ste jednom izazvali njihovo interesovanje,možete očekivati da će vas proganjati do kraja sveta.A ako pristanete i da vas uhvati,pripremite se za večno zatočeništvo.
Ovan u mnogo čemu podseća na veliko naivno dete.On prati svoje impulse i ne mari za osećanja drugih,i mada je,posebno u mladosti,njegovo osnovno geslo ‚‚prvo ja‚‚,može da bude najtoplije i najvelikodušnije stvorenje od svih znakova zodijaka.Ovan nije zao.On samo iskreno veruje da sve može da uradi bolje od drugih,a nikada mu nije ni na kraj pameti da svojim otvorenim ponašenjem može nekog da povredi.
Ta razoružavajuća naivnost Ovnova je i razlog njihove neustrašivosti.Beba se ne boji nikoga i ničega,sve dok se ne opeče.Čak i tada,kada zaboravi opekotinu,on će samouvereno pokušati ponovo,iako,začudo,nije u stanju da podnese bol.Zubari baš nisu njihovi najomiljeniji ljudi.

Jaoo muski Ovan :zaljubljena:
 
Ovnovi su veoma strasni, vrlo ljubomorni, i u izvesnom smislu, posesivni. Ovnu ne treba prkositi i, narocito, ne treba iskusavati njegovu toleranciju. Vazno upozorenje je: obavezno treba izbegavati razlicite obracune, jer Ovan u naletu niskih strasti rusi sve ispred sebe, a uz to, ukoliko mu se nametnete kao "protivnik" ili rival, onda morate znati da Ovan ne mari mnogo za slabijeg od sebe.Uostalom, cucete odgovor: "da ono sto ste trazili -- to ste i dobili".

Ovnu treba prepustiti dominantnu ulogu, a to pravilo narocito vazi pred spoljasnjim svetom. Dakle, vazno je da neprekidno inspirisete svog Ovna na razlicite izazove i uzbudljive zabave ili na ljubavne igre, kao i da pokrecete njegove strasti. Problem koji Vama svakako zadaje veliku glavobolju je to sto Vaseg Ovna najvise uzbudjuje pocetak ljubavne romanse, car neodoljivog izazova ili strast u kombinaciji sa nekim novim iskustvom, kao i neke "zabranjene ljubavne igre".

I ovo je tacno!
 
James Franko:balaviz::zbalavi::balaviz:
OUT-in-the-Valley-Brians-Brain-1.jpg


- - - - - - - - - -

Ovan Škorpija, i ne bio zgodan
Inače je osim što je prelep i jedan od najobrazovanijih ljudi u holivudskoj branši
Ima nekoliko fakulteta
Rođen je istog dana kad i moj bivši dugofodišnji momak:heart::heart:
ZF4jZmcjpGt1pSAlGGV5AStjZQNjZGNjZQNj.png
 
Znao sam da je MA u Devici, znao sam :hahaha:

uzem mi slovo... to ga je i syebalo.
ili samo meni deluje kao preplašena devojčica? :lol:

- - - - - - - - - -

James Franko:balaviz::zbalavi::balaviz:
OUT-in-the-Valley-Brians-Brain-1.jpg


- - - - - - - - - -

Ovan Škorpija, i ne bio zgodan
Inače je osim što je prelep i jedan od najobrazovanijih ljudi u holivudskoj branši
Ima nekoliko fakulteta
Rođen je istog dana kad i moj bivši dugofodišnji momak:heart::heart:
ZF4jZmcjpGt1pSAlGGV5AStjZQNjZGNjZQNj.png

više njuškam bika nego ovna ovde... :rumenka:
samo ga kvari mars u lavu... previše, pa recimo svega. od isticanja, do dokazivanja, ega...
+ vrh osam u blizancima... :lol:
mislila sam da će sex energijom premostiti samodopadljivost, ali prc, dokazivanje na 2 i više frontova
 

Back
Top