OVAN

radde

Obećava
Poruka
61
Jedna devojka u znaku blizanca bi volela da na originalan nacin zaprosi svog tzv.decka rodjenog u znaku ovna...Ona postaje vrrrrlo nestrpljiva ali ne i mladja!
Imate neki interesantan predlog?
 
u bre, pa to ako joj uspe, bice posao stoleca, ima da udje u Ginisa :lol:
nit bih ikad ja nekog prosila, a ako bih se i usudila na taj lud korak, Ovan bi bio poslednji na toj listi iz jednostavnog razloga sto su Ovnovi ti koji osvajaju, pa samim tim i prose, a ne devojke njih :roll:
ne znam...
ali joj zelim svu srecu ovog sveta i takodje se uzdam u njenu elokventnost koju bi, kao Blizanci, morala da poseduje, kao i na njenu sarmantnost :wink:
 
radde:
Jedna devojka u znaku blizanca bi volela da na originalan nacin zaprosi svog tzv.decka rodjenog u znaku ovna...Ona postaje vrrrrlo nestrpljiva ali ne i mladja!
Imate neki interesantan predlog?
Sjajna si! I obožavam blizance bre! Što se tiče originalnog načina...pa jbg ja sam bik-slabo stojim sa originalnošću! :lol: Ali sam u neku ruku kompetentna (imam mnoooogo osobina Ovna-3 lične planete u tom sazvežđu)da ti dam komentar tipa
:arrow: garantujem da će da padne na dooope! :P
:arrow: garantujem da niko ne može da osmisli originalniji način pomenute prosidbe nego ti! :wink:
 
garantujem da ce da se oseca bedno, cak mozda i uvredjeno i ponizeno ako je pravi predstavnik naseg znaka
kao sto vec rece devojka sa nikom nestasna ameba, mi smo ti koji osvajaju, mi smo ti koji prose
muskost nam je izuzetno bitna prema tome pre mu daj nekako na znanje da si spremna na takav korak nego sto ces ti biti ta koja ce njega zaprositi.
 
:shock:
Dajte ljudi,nismo ovde da demoralisemo devojku,pitala sam za ideju...na kraju,nista nije nemoguce,zar ne?
Ona ovo cita i nije joj bas od pomoci..
Ceka petak..
Svaki petak-izuzetak...
Haha.. :evil:
 
Jako mi je žao što ne mogu da dam neki originalan način za prosidbu Ovna, ali s nestrpljenjem čekam ishod petka izuzetka :D
I kao što već rekoh, verujem u blizanačku elokventnost, maštovitost i originalnost!!! Samo napred :!:
Ionako ne bi bilo originalno da posluša neki naš savet :arrow: to bi pre bio plagijat, sorry :roll:
SREĆNO :!:
 
Pa ja ti to ne bih savetovala-ovnovi si jako komplikovani i on to cak moze da shvati kao uvredu.Ipak zelim ti puno srece jer si resila to da uradis i obavezno nam javi kako je sve proslo :wink:
 
Ja sam zena blizanac i pre malo vise od sest godina me je zaprosio muskarac ovan na veoma originalan nacin, toliko originalan da sam bez razmisljanja rekla DAAAA! Inace odlicna kombinacija ali mislim da treba da sacekas da on to uradi, jer oni su vitezi u dusi i tako treba da ostane. Samo mu daj do znanja da si nasla to sto si trazila, sto je kod blizanca jako tesko. Naravno jos smo u braku i sve je vise nego OK. Jako dobra kombinacija, jos jednom moram da kazem!!!
 
mirjana_ns:
Ja sam zena blizanac i pre malo vise od sest godina me je zaprosio muskarac ovan na veoma originalan nacin, toliko originalan da sam bez razmisljanja rekla DAAAA! Inace odlicna kombinacija ali mislim da treba da sacekas da on to uradi, jer oni su vitezi u dusi i tako treba da ostane. Samo mu daj do znanja da si nasla to sto si trazila, sto je kod blizanca jako tesko. Naravno jos smo u braku i sve je vise nego OK. Jako dobra kombinacija, jos jednom moram da kazem!!!
Ako ne i najbolja...
 
Kvalitet-kardinal
Element-vatra
Planeta-Mars
Lične karakteristike-‚‚Ja sam‚‚,život,identitet

Ovnovi poseduju neuporedivo najviše energije od svih znakova zodijaka.Ako se dogodi da u nečemu posrnu,jednostavno se podignu i nastave dalje.Veoma su sugestivni i komunikativni,pa im nije teško da vode bilo koju vrstu razgovora,sa poznatim i nepoznatim ljudima.Osnovni razlog leži u njihovoj nepresušnoj radoznalosti.Talentovani su i kreativni.Poseduju sve osobine dobrih vođa i obično lako stiču autoritet i visoka zvanja u pozivu.
Nalaze se pod uticajem planete Mars,koja je u harmoniji sa Venerom,Plutonom i Merkurom,a manje se slaže sa Mesecom,Uranom ili Suncem.
Ovnovi po pravilu malo mare za samoposmatranje ili društvene konvencije.Nerado se bave sporednim stvarima,a one koji to čine smatraju nedoraslima.Ono što im najviše nedostaje je strpljenje,što nije neobično za ljude koji instiktivno osećaju da je ‚‚odmah‚‚ najbolji trenutak da se nešto uradi(a i tada je već možda kasno).
Njihova osnovna karakteristika,dakle,je dinamičnost i pozitivno nastojanje,a kada se naoružaju iskustvom,i mudrost.Idealni su partneri za manje impulsivne ljude.U isto vreme,ne bi smeli i ne bi trebalo da se zaljube u nekog ko ne može da izdrži vrelinu njihovog intezivnog spontanog sagorevanja.Ako ste jednom izazvali njihovo interesovanje,možete očekivati da će vas proganjati do kraja sveta.A ako pristanete i da vas uhvati,pripremite se za večno zatočeništvo.
Ovan u mnogo čemu podseća na veliko naivno dete.On prati svoje impulse i ne mari za osećanja drugih,i mada je,posebno u mladosti,njegovo osnovno geslo ‚‚prvo ja‚‚,može da bude najtoplije i najvelikodušnije stvorenje od svih znakova zodijaka.Ovan nije zao.On samo iskreno veruje da sve može da uradi bolje od drugih,a nikada mu nije ni na kraj pameti da svojim otvorenim ponašenjem može nekog da povredi.
Ta razoružavajuća naivnost Ovnova je i razlog njihove neustrašivosti.Beba se ne boji nikoga i ničega,sve dok se ne opeče.Čak i tada,kada zaboravi opekotinu,on će samouvereno pokušati ponovo,iako,začudo,nije u stanju da podnese bol.Zubari baš nisu njihovi najomiljeniji ljudi.
 
Nazalost i ja! Linda Gudman (koja je i sama ovan) Kaze da su ovnovi uz to sto su tvrdoglavi i jaaako detinjasti! Ne zlonamerni ali kao mala deca traze da se njihove sve potrebe zadovolje i to sad!! I to jeste isina po mom iskustvu (inace mesec mi je u Ovnu:) )
 
Muškarci rođeni u znaku Ovna.Pre svega se morate pomiriti sa činjenicom da su impulsivni i brzi,uvek ispred drugih,a često i ispred sebe.Ako niste u stanju da pratite takvu brzinu,može vrlo burno da reaguje,da postane netolerantan i sebičan-ali to, na sreću,ne traje dugo.Njihov odnos prema ljubavi je jednostavno začuđujuć.On uranja u ljubavni odnos apsolutno uveren da je to jedina prava ljubav između dvoje ljudi ikada rođenih,sa mogućim izuzetkom Romea i Julije.Ako se odnos raspadne,pokupiće sve deliće i probaće svaki mogući način da sve ponovo sastavi. :wink:
 
drbob:
Muškarci rođeni u znaku Ovna.Pre svega se morate pomiriti sa činjenicom da su impulsivni i brzi,uvek ispred drugih,a često i ispred sebe.Ako niste u stanju da pratite takvu brzinu,može vrlo burno da reaguje,da postane netolerantan i sebičan-ali to, na sreću,ne traje dugo.Njihov odnos prema ljubavi je jednostavno začuđujuć.On uranja u ljubavni odnos apsolutno uveren da je to jedina prava ljubav između dvoje ljudi ikada rođenih,sa mogućim izuzetkom Romea i Julije.Ako se odnos raspadne,pokupiće sve deliće i probaće svaki mogući način da sve ponovo sastavi. :wink:


A kakve su zene Ovnice? ;) Jesu li i one tako velicanstvene? :lol:
 

Back
Top