OVAN

Sve je to individualno,evo ja sam već triipo godine sa osobom rođenom u znaku Raka,inače ja sam Ovan/Lav,pa funkcionišemo odlično.Neverna bebo nema razloga za suze. :grin:
 
KOCKARKA:
I ja sam nekakav ovan.Kad nesto zacrtam to mora da bude i ako bi moglo odmah.Jedva sam se naucila strpljenju.Kad imam rasipna sam i ne znam da stedim,volim da obradujem ljude koji su mi dragi a i sebe.Svojevoljna sam i ne volim kad me neko sputava u bilo cemu.Operisana od romantike,teski realista.Na faze neorganizovana.Za mnoge stvari prakticna i bezosecajna.Ne podnosim "slabe" muskarce.Jako drzim do zadate reci.Volim jasne situacije i slepa sam na finese,sve mora jasno da mi se nacrta i zove pravim imenom.Ni u cemu nema osrednjosti,sve je iz krajnosti u krajnost.Ni jedan put mi nije tezak pod uslovom da ga sama odaberem.
ovaj ovan ;) se u potpunosti slaze sa tobom !!!Ne kaze Mika Antic za dzabe " Stici ce samo onaj, koji ide..." zato idemo napred, pa ako treba i glavom kroz zid :D
pozdrav!!!
 
NevenaBGD:
Nazalost i ja! Linda Gudman (koja je i sama ovan) Kaze da su ovnovi uz to sto su tvrdoglavi i jaaako detinjasti! Ne zlonamerni ali kao mala deca traze da se njihove sve potrebe zadovolje i to sad!! I to jeste isina po mom iskustvu (inace mesec mi je u Ovnu:) )
tacno tako....i sta da se radi tu, da li beba ikada odraste?kako skorpija da prezivi ovna....
 
Seks i ljubav


S obzirom da je najspontaniji,najiskreniji,najodlučniji i najmisaoniji od svih zodijačkih znakova,Ovan direktno,jednosmerno pristupa seksu i erotici.Smatra da su zadovoljstvo i uživanje neophodni za dobar ishod ljubavnog odnosa,ali je u potrazi za njima miran i samopouzdan.
Kao vatreni,kardinalan i prvi znak horoskopa,izražava svoju seksualnost,seksualne vrednosti i ukuse kroz vrlo jasno,određeno i aktivni ponašanje.Osim što ga je moguće razumeti,on takođe uvek može da shvati partnerove želje,ritam i intezitet.Za Ovna je seks dodatak ljubavi koju čini još lepšom.Problematično je,međutim,što je Ovan sklon da svoju energiju prenaglo koristi,što može da dovede do gubljenja prijatnih i zavodljivih trenutaka u ljubavnom odnosu.Osim toga,Ovan ume da odbaci bilo kakav partnerski odnos koji mu ne daje neposredno i potpuno zadovoljenje na fizičkom,psihičkom i intelektualnom planu.Ako su osobine Ovna snažno izražene u horoskopu,takva osoba je sposobna da lako prevaziđe spore ili teške etape u jednom emotivnom odnosu i da se suoči sa presudnim trenucima pobednički i odlučno. :grin:
 
Linda Gudmen je svojevremeno napisala sledeće:

‚‚Ako si rođen u znaku:

Strelca,bićeš trenutno privučen Ovnom.
Lava,i muškarac si,uvek ćeš se raspravljati oko novca sa ženom rođenom u znaku Jarca.
Blizanaca,i upustiš se u vezu sa Vodolijom,nesrećan si kada stvari teku suviše meko.
Jarca,i muškarac si,možeš se suprostaviti želji žene Ribe da izgradi karijeru.
Bika,ti ćeš ili voleti ili mrzeti Škorpiju,sredine nema.
Raka,i žena si,možeš naterati muškarca Blizanca da ne zaboravlja stvari od značaja.
Device,i žena si,moraćeš da nadgledaš svog muškarca Strelca u vezi njegovih navika i ponašanja.
Vodolije,pokušaćeš da gurneš Škorpije u stranu,svojim lako ćemo pristupima,ali pristupi će biti više nego pogrešni.
Ovna,i žena si,tvoj muškarac Ovan će uvek nastojati da te ubedi da je pametniji od tebe.
Vage,moraćeš da prizoveš sav svoj šarm i takt da bi izašla na kraj sa mračnim raspoloženjima Škorpije.
Škorpije,i žena si,očekivaćeš da muškarac Strelac plati za svoje grehe.
Riba,i žena si,zaljubljena u muškarca Ovna,moći ćeš da primetiš kakvim sjajem svetle zvazde za tebe.‚‚
 
KOCKARKA:
I ja sam nekakav ovan.Kad nesto zacrtam to mora da bude i ako bi moglo odmah.Jedva sam se naucila strpljenju.Kad imam rasipna sam i ne znam da stedim,volim da obradujem ljude koji su mi dragi a i sebe.Svojevoljna sam i ne volim kad me neko sputava u bilo cemu.Operisana od romantike,teski realista.Na faze neorganizovana.Za mnoge stvari prakticna i bezosecajna.Ne podnosim "slabe" muskarce.Jako drzim do zadate reci.Volim jasne situacije i slepa sam na finese,sve mora jasno da mi se nacrta i zove pravim imenom.Ni u cemu nema osrednjosti,sve je iz krajnosti u krajnost.Ni jedan put mi nije tezak pod uslovom da ga sama odaberem.

to sam ja! ;)
 
Minka:
Pozdrav od jos jednog OVNA! Mnogo sam ponosna na svoj znak i vecinom je tacno ono sto je napisano za nase karakteristike. Ja sam i tvrdoglava i mislim da sam uvek najpametnija.... i tako.
Ali mislim da je moj muskarac srecan sto me ima... mada zna da se smara ponekad gledajuci me kako udaram glavom o zid hahaha...
Ma dobri smo od glave do pete!!!!!!!!!

Potvrdjujem kao dupli ovan da smo hrabri, neustrasivi i cesto idemo glavom kroz zid. Ali zato cesto vucemo sve za sobom i predvodimo onda kada se niko ne usudjuje. Ljudi obozavaju nas optimizam, entuzijazam i energiju. Zracimo sarmom i vedrinom! Kada padnemo, ustanemo i idemo dalje. Mocni smo. U sportu smo nenadmasni. Imamo i mnoge druge talente! :lol:
Ponekad nerviramo ljude jer volimo da se hvalimo, pa cu sada verovatno iznervirati nekog raka, blizanca, jarca ili...
 
Što se tiče hvale,čemu lažna skromnost?!Ako očekujete da vas drugi hvale nema od toga ništa,zato su ovnovi najiskreniji znak horoskopa.
 
Ovnovi su najiskreniji.
Da li mislite da su zato i najbezazleniji? Nikada nemaju zadnje namere. Sve je cisto i jasno. Ponekad u tome i preterujemo. Mogu ovi ostali da zloupotrebe nasu iskrenost.
 
Muskarci ovnovi imaju svoje cudne momente, koje cak ni sami ne bi mogli da objasne. Cesto su u fazonu "sami protiv svih", ali su u principu u dubini duse nezna, osecajna stvorenjca, koja to ne bi priznala ni u snu. Previse su navalentni kada "snime svoj plen". Taj "plen" je nagrabusio ukoliko ovnovskom ostrom oku nista ne moze da promakne. Jos vise je nadrljao ukoliko ravnodusno posmatra lomatanje jednog ovna, jer je ovaj u stanju da ne bira ni vreme, ni mesto, ni nacin... ne bi li potpuno privukao paznju. Zaljubljeni muskarac ovan je zaista divan, pazljiv... potpuno dzentlmenski nastrojen. Medjutim, ipak postoji caka u svemu tome... ne znas sta te ocekuje iza krivine. Trudi se, ali ume da bude veoma zao u odredjenim momentima. Ipak, kada napravi belaj, pokusava svoje zloceste akcije jednostavno da zaboravi, odnosno u fazonu je "da sve bude kao pre". Ume da bude velika maza, cak i da pretera... naljuti se kao detence kome je oteta igracka. Cesto promenljivo raspolozenje ume da ga navede na hrpu odluka promenjenih u roku od odmah. Naravno, ovo sve vazi iskljucivo ukoliko mu je stalo. Ukoliko mu nije stalo, potpuno "ravno" (ne)posmatra svet oko sebe.
 
Ovnovi su veoma strasni, vrlo ljubomorni, i u izvesnom smislu, posesivni. Ovnu ne treba prkositi i, narocito, ne treba iskusavati njegovu toleranciju. Vazno upozorenje je: obavezno treba izbegavati razlicite obracune, jer Ovan u naletu niskih strasti rusi sve ispred sebe, a uz to, ukoliko mu se nametnete kao "protivnik" ili rival, onda morate znati da Ovan ne mari mnogo za slabijeg od sebe.Uostalom, cucete odgovor: "da ono sto ste trazili -- to ste i dobili".

Ovnu treba prepustiti dominantnu ulogu, a to pravilo narocito vazi pred spoljasnjim svetom. Dakle, vazno je da neprekidno inspirisete svog Ovna na razlicite izazove i uzbudljive zabave ili na ljubavne igre, kao i da pokrecete njegove strasti. Problem koji Vama svakako zadaje veliku glavobolju je to sto Vaseg Ovna najvise uzbudjuje pocetak ljubavne romanse, car neodoljivog izazova ili strast u kombinaciji sa nekim novim iskustvom, kao i neke "zabranjene ljubavne igre".
 
'Ajde da se i ja ukljucim u diskusiju iako nisam ovan ali bih izneo svoje misljenje...

Dakle ovnovi...

Sve pozitivne stvari koje ste naveli stoje, svakako, ali evo sta mene nervira kod njih.

Najvise, ali najvise od svega, cinjenica da budu dominantni! JA pa JA!!! Koliko sam samo puta sedeo u nekom ne poznatom drustu i kako bi se neka osoba namerno trtila svima, gotovo uvek bi ispalo da je Ovan u horoskopu!

Imam zaista jako dobru drugaricu koja je ovan i mogu reci da se ponosim njom! Ima i jos jednu koja mi je isto dobar prijatelj ali je bas u fazonu koji sam naveo! Ovan od glave do pete! I ponekad bas smara... :roll: :roll: :roll:

Ali generalno, sa ovnovima sam OK...

Pozdrav rogonje! :wink:
 
drbob:
Linda Gudmen je svojevremeno napisala sledeće:

‚‚Ako si rođen u znaku:

Riba,i žena si,zaljubljena u muškarca Ovna,moći ćeš da primetiš kakvim sjajem svetle zvazde za tebe.‚‚
E ja sam izgleda slepa... ili su te zvezde nevidljive... malo je ovo preterano! :-?
 

Back
Top