U koju klupu sesti? :confused:

Zadnja, naravno, mozes da prepisujes na kontrolnom i na pismenom, da radis domaci iz drugih predmeta, da dremas, da pises stihove po sveskama umesto da prepisujes sa table, i da crtas srca i cvetice, da citas neki ljubavni roman ili tinejdzerski roman, da gledas kroz prozor i da razmisljas o simpatiji, a to mozes i iz prve, ali moras da budes pored prozora, najlepse je sesti pored prozora.
 
Klasika, streberi uvek u prve klupe. Nikad mi nije bitno gde sedim, bitno mi je s'kim sedim.
Mada, zadnja klupa s'leve strane dusu je dala, kada profa krene da objasnjava (kako je nekada kada je bio nasih godina...), taman dremnes pola sata.
 
Idem u srednju skolu I ma koliko to cudno zvucalo u prvoj godini smo svi sedeli po azbucnom redu,sto je najveci crnjak bio,osoba koja sedi pored mene se ispisala posler mesec I po,pa sam ostatak godine sedela sama.U drugoj nas je ponovo razredna premestala,ali kako se njoj cefne,tada sam sedela u srednjem redu u cetvrtoj.Sada sedim u drugoj u sredini,mada je prva uglavnom prazna,mada smatram da jer najbolji red do prozora,barem u mojoj ucionici….
 
The Legolas:
Klasika, streberi uvek u prve klupe. Nikad mi nije bitno gde sedim, bitno mi je s'kim sedim.
Mada, zadnja klupa s'leve strane dusu je dala, kada profa krene da objasnjava (kako je nekada kada je bio nasih godina...), taman dremnes pola sata.
E svaka ti cast!!! Mada ja sedim sa nekom budalom u zadnjoj do pozora!!! ili cu njega da isteram pa da dovedem strebera, ili idem u sredinu!!! Vazno je biti pored prozora!!!
 
u liniji katedre,u pretposlednjoj klupi,da imas kome da se okrenes pozadi,provereno te nastavnica nece videti ako sedis u liniji sa njom,ja sam uvek teko sedela,a posto su nama katedre uglavnom do prozora......jos jedna prednost kad sedis kod prozora,mozes da se iskljucis sa casa a da ti uopste ne bude dosadno posto blajis napolje,extra....kod nas su u poslednjoj uvek sedeli prepisivaci i padavicari,a u prvim streberi i ulizice,mada sam i ja na nekim casovima sedela u prvoj sa najvecim streberom da ne bih mogla da pricam.....
 
Ne znam, negde u sredini reda suprotno od katedre (kod nas do zida).. sedeo sam u sredini prvu godinu, u zadnjoj klupi, i nikad vishe..
1. Svi profesori te vide
2. Svi profesori te gledaju ko klosara
3. ne vidish nishta kad je tabla loshe obrisana ili nema dovoljno svetlosti
4. nemash kome da se okrenesh

Ne bih tamo vishe sedeo da mi plate.. :D
 

Back
Top