zasto svi kuliraju moje teme?a bas mi treba pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: zasto svi kuliraju moje teme?a bas mi treba pomoc

Obećava
    Učlanjen
    01.09.2006.
    Reputaciona moć
    42

Unhappy zasto svi kuliraju moje teme?a bas mi treba pomoc

zasto svi kulirate moje teme treba mi pomoc oko tema pomoc oko wow-a onda klokovanje nvidie 6600silencer itd a svi me kuliraju zasto?

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: zasto svi kuliraju moje teme?a bas mi treba pomoc

Pa tek je proslo nesto malo manje od 2 sata kad si postavio topic. Sacekaj, javice se vec neko, ako zna. Ako ne zna ili nije zainteresovan da odgovara, to je vec problem ali i rizik koji moras prihvatiti. Nisu sve teme svima jednako zanimljive.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.08.2006.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: zasto svi kuliraju moje teme?a bas mi treba pomoc

WOW-tu nema pomoci osim da ti neko skine ko ima brzu vezu-nareze, donese i prebaci tebi na komp, a ovaj komp za nadogradnju ne znam sto nisi zadovoljan-1 gb memorije,6600 solidna kartica,procesor ok,ploca zadovoljavajuca.Nemam pojma-imas ati x1600pro ali nisam siguran da je on nesto brzi i bolji od te nvidie-ine kartice ; meni su rekli da jeste samo je pitanje koliko je bolja.AMD mozes da uzmes ako ti se poklapa sa plocom (kompatibilan) , to pitaj lika sa "Cale" nickom ovde - on je dosta u tom poslu hardware-a.Za klokovanje kartice ne znam-mislim da to nije preporucljivo-ali opetmalo znam o tome tako da pitaj nekog drugog.Sa ovom konfiguracijom koju ti imas trebalo bi da budes zadovoljan po meni.Poz

Slične teme

1. Zasto bojkotujete moje teme?
    Autor ndevojka u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 17.07.2004., 20:08

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •